mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 30. 12. 2014 12:30

Suky. píše:Tak to vypadá, že mBank končí a loučí se. :twisted:
Tak kdyby to byla pravda tak by to asi žádná tragédie nebyla a asi kromě několik mHujerů by naprostá většina klientů tuto banku ani neoplakávala.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Havers 30. 12. 2014 13:42

Vestor píše:Nicméně napadlo mě si založit Paypal, tam si z debetky převést 501 Kč a pak si je po čase zase poslat z Paypalu na účet.


Na svůj PayPal si peníze z karty nepošleš!

Peníze skrz kartu můžeš poslat na jiný PayPal.

Viz poplatky:

PayPal_fees.png
PayPal_fees.png (5.85 ) Zobrazeno 5489 krát
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 30. 12. 2014 14:23

vlazy: Asi jsem hujer, ale zlatá kreditka má pěkný design (jestli teda mluvíme o ní) - možná bych jeden z těch nečerných pruhů udělal zlatý. Naopak klasická kreditka je cirkusová, horší jsem neviděl
:-)

vestor: S tím paypalem je to dobrá legrace, beru to jako vtip. Ten účet bych na tvém místě zrušil - protože ho v podstatě nepotřebuješ - stačí ti peněženka a stará dobrá hotovost. Vím, bude problém se zaměstnavatelem, chce posílat výplatu jen bezhotovostně... každý máme nějaké ty drobné problémy
:-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 30. 12. 2014 14:35

Co takhle vždy ke konci měsíce nakoupit kredit na Alze a po zaúčtování a odpuštění poplatku si to další měsíc nechat vrátit.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 30. 12. 2014 14:56

SocPredator píše:vlazy: Asi jsem hujer, ale zlatá kreditka má pěkný design (jestli teda mluvíme o ní) - možná bych jeden z těch nečerných pruhů udělal zlatý. Naopak klasická kreditka je cirkusová, horší jsem neviděl
:-)
Tak to jsi mne nepochopil. Já jsem reagoval pouze na první větu příspěvku od Suky. kde psal o konci mBank a ne ohledně vzhledu kreditky. Nevím jak kreditka mBank vypadala nebo nyní vypadá, protože jsem ji nikdy neviděl, ale pokud je černá tak by se mi také nelíbila.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod slavo963 30. 12. 2014 15:57

peter23p píše:Co takhle vždy ke konci měsíce nakoupit kredit na Alze a po zaúčtování a odpuštění poplatku si to další měsíc nechat vrátit.


Omylem sem ti klinkul "podekovat" misto citovat... :-))
je to zbytecne krkolomne, protoze to delat jenom kuli vyhode mit debetku zdarma je jaksik mimo...jine je to u ZUNO, kde mas aspon ucet plus zdarma i s dalsimi vyhodami(lepsi sporeni)...takze za mne ne

a kdo vi, jak by se k tomu staveli, kdyz refundace bude pripsana dalsi mesic, mozna budes muset pote spnit obrat 6000
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod msimcard 30. 12. 2014 17:43

Vestor: Opravdu spolehlivé a jednoduché řešení je prohnat ty peníze přes sázkovku, jak píše intarzista.
Pokud by jsi měl zájem, tak mi napiš SZ a pomohu vybrat vhodnou, aby jsi na tom ještě nějaký peníze vydělal v rámci doporučení. Sice se bude jednat o řády stokorun, maximálně tisíce, ale můžou se hodit.
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod SocPredator 30. 12. 2014 19:28

vlazy píše:Tak to jsi mne nepochopil. Já jsem reagoval pouze na první větu příspěvku od Suky. kde psal o konci mBank a ne ohledně vzhledu kreditky. Nevím jak kreditka mBank vypadala nebo nyní vypadá, protože jsem ji nikdy neviděl, ale pokud je černá tak by se mi také nelíbila.


Pravda, to jsem přehlédl, ty věty mi přišly od sebe neoddělitelné :-D
Jak vypadají
http://www.mbank.cz/osobni/karty/mkreditka/index.html
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 30. 12. 2014 22:03

Upřesnění:
Stará (zlatá) kreditka
Obrázek
Nová (zlatá) kreditka:
Obrázek
Mi se líbí více ta prvá, ale vlastně stejně používám jinou KK, takže je to už jedno...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 12. 2014 07:16

Já jsem zlatou kreditku taky zrušil, i když ne kvůli designu, ale kvůli poplatku, stejně používám vracecí (Citi, GE, Raifka). Ale jestli byla některá karta mBank hezká, tak to byla obyčejná (tedy černá) kreditka. Zlatá rybka v mazutu, jak ji na fóru nazývali. Na té zlaté není ta rybka tolik vidět, ten obrázek je kontrastnější, než je tomu ve skutečnosti.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 31. 12. 2014 07:16

Ta černá s rybkou to byla krásná karta. Nové karty vypadají jak nějaké dětské hračky. Ale protože jsem všechny mbank karty zrušil, tak je mi to už jedno.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod intarzista 31. 12. 2014 12:59

Pro upřesnění kdy se to mění ten úrok na mSpoření? K 1.1.2015?
Ještě včera bylo lákadlo na mBank k 3% p.a.
intarzista
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 31. 12. 2014 13:29

jo, od zítřka
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 12. 2014 13:33

Podvodníci, jaktože dnes píšou na http://www.mbank.cz/osobni/sporeni/msporeni/ že je úrok 1,6 % když ještě dnes platí 3 %? :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 31. 12. 2014 14:11

Protoze je zitra svatek a nikdo z nich nebude v praci, aby to zmenil.
malejarda
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků