Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod smajlik2 14. 2. 2015 09:23

Za jak dlouho a jakým způsobem jste se po podepsání žádosti dozvěděli o schválení nebo neschválení KK?
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fanndys 14. 2. 2015 14:46

Kartu jsem obdržel 14 dni od podepsání smlouvy
fanndys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bond2 14. 2. 2015 15:03

Gandalf007 píše:Vedle Citi Mall jsem měl dřívější Citi Life převedenou vloni na Classic. 2. února jsem odeslal písemnou výpověď Classic a 12. mi volala slečna. Snažila se mne přesvědčit, že Classic nic nestojí, tak proč rušit a také nabídla 500. Byla to první výpověď Citi KK.

Takže jenom já mám smůlu :'( . 20.1.2015 jsem vypovídal KK Classic a pořád nikdo nevolá..., a v IB ji pořád mám...
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tx999 15. 2. 2015 10:37

wingsd píše:Tak jsme si říkal, že si projdu diskuzi od poslední návštěvy ale cca 230 stránek od mého posledního příspěvku...to asi nedám :shock:

Má poslední retenční nabídka na Citilife(pro dva různé uživatele) byla 300 kč s podmínkou útraty 1000 kč, nyní normálně platím 50 kč měsíčne, mám v plánu volat zase, ale chci jí už vážně zrušit.A proto se chci zeptat vás, jakožto znalých, jak to na to co nejlépe.
Aktuálně mám asi 990 premií, v plánu platbu cca 50k tj. pekne to zakulatim na 1500, pak vyberu, utratim pres kartu, vyrovnam tam zustatek na nulu a jak to zrusit abych nemel zauctovanej poplatek vic nez je treba?Napada me prevedeni na Citi classic a az tu rusit?Nebo jak v tom vyklickovat co nejlepe z hlediska nacasovani jendotlivych kroku?
Diky

Proc bys musel utracet, vzdyt se ti o to snizi splatka :)
Jinak ja karty Citi rusil v listopadu (vypoved). Nekdy v prosinci doslo k zablokovani karet a neslo s nima platit. Pak se standardne vygeneroval vypis a asi 2 dny po jeho uhrazeni byla karta zrusena. Poplatek mi uctovan nebyl, ale mam pocit, ze jsem kartu zrusil jeste v ramci bezplatneho vedeni. A nakonec postou prislo potvrzeni o ukonceni a vyrovnani zavazku.
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wingsd 15. 2. 2015 14:17

@tx99 Diky za prispevek.

Pro nove zajemce o CitiLife doporucuji pockat do 16.-22.3. kdy budou probihat nakupy OnaDnes a ocekavam opet dobre zvyhodneni...byvalo 3000Kc.
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 15. 2. 2015 15:01

wingsd píše:@tx99 Diky za prispevek.

Pro nove zajemce o CitiLife doporucuji pockat do 16.-22.3. kdy budou probihat nakupy OnaDnes a ocekavam opet dobre zvyhodneni...byvalo 3000Kc.


jo taky na to trochu čekám, loni jsem měl právě přes Ona Dnes, která mi pomalu dojíždí, takže ji chci hodit na Classic po vybrání prémií a počkat na novou akci - buď Mall či OnaDNes
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 15. 2. 2015 15:19

obavam se, ze to nepujde, když si to hodíš na classic, byla tam tusim podmínka ze si nesmel mit rok kreditkuu Citi, ted to nejak zprisnili
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 15. 2. 2015 16:18

aha, tak aspon Mall by mohla jít; nebo zas budu muset zkoušet GE; jinak tip kdo potřebuje ještě rychle dočerpat násobky 500, tak je dobré koupit v Kauflandu poukázky za 200 či za 500,- /platí 4 roky/ normálně na ně pak vrací hotovost /já dnes kupoval věci za 76,- a platil 200,- poukázkou/
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 2. 2015 09:22

Zimní akce na 2000 Citi Life prémií byla opět prodloužena do 15.3.: https://www.citibank.com/czech/personal ... -HP-FLASH1
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PetrAsch 18. 2. 2015 10:14

Už se banka brání proti opakovanému vyzobávání prémií. V podmínkách mají tuhle větu:

Z Akce jsou vyloučeni zaměstnanci Banky, stávající klienti Banky a ti, jejichž smlouva o Citi kreditní kartě byla ukončena v období 12 měsíců před začátkem Akce.
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 2. 2015 10:21

Tu už tam měli od druhé OnaDnes akce, tedy někdy v polovině loňského roku - stávající zákazníci mohli naposledy využít vstupní bonus na Life v letní akci...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 18. 2. 2015 10:28

jen jsen z toho nepochopil, zda si může žádat ten, kdo už měl, má Citi life? že by zas tradiční bulharská konstanta?
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PetrAsch 18. 2. 2015 10:30

Zažádat můžeš, ale oni ti nepřipíší prémie

-- 18. 2. 2015 10:31 --

Aby ti připsali prémie, musíš být bez Citi kreditní karty více než rok.
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tulum 22. 2. 2015 15:52

Chtěl bych se optat na radu.
Mám Citi Mall (z března 04) kartu a Citi Life (z dubna 04) z akce Ona Dnes.
U obou mi pomalu dobíhá rok užívání a mám trošku guláš, zda u obou karet najede 50 Kč měsíční poplatek za vedení karet a kdy přesně se začne účtovat.
V bankingu vidím, že u Mallky je každý měsíc poplatek stornován, takže tady asi poplatek najede, ale u té Citi Life nic v bakingu o storno poplatku nevidím.
Poradí někdo? Dále by mě zajímalo, kdy bude poplatek účtován? Až následující měsíc od měsíce, kdy byla karta tzv. aktivována?
A závěrem by mě zajímalo, zda se dají obě karty (v případě, že obě budou mít měsíční poplatek) převést na Citi Clasic, tak abych se vyhnul poplatku.
Děkuji předem za rady.
+ ještě mě napadá, zda nezkusit info linku o nějakou tu retenci. Výpověď bych nerad podával trošku z obavy, že mi další kartu už nemusí vydat..
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomason87 22. 2. 2015 18:53

Bude mi dobíhat první rok Citi Life. Rád bych si kartu ponechal, ale pokud možno za ni nic neplatil. Proto by se mi hodily zkušenosti, jak toho případně kdo docílil. Dá se něco vyjednat přímo na infolince? Mám obavu, že pokud kartu vypovím písemně, žádná nabídka přijít nemusí. Nechce se mi absolvovat martýrium se zakládáním znovu, mám totiž ještě dodatkovou kartu.
Tomason87
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků