Mít podíl z obratu MasterCard?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomsyk45 2. 3. 2015 22:18

Hezký večer,
hledám schopného a motivovaného člověka do úzkého týmu vlastní společnosti, který může mít podíl z každodenních nákupů a obratů 1 miliardy klientů po celém světě. Spolupracuji s Apple, Microsoft, ebay, mall.cz, baťa, McDonald's a další.. Pro více informací mne kontaktujte na tomsyk45@gmail.com
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tx999 2. 3. 2015 22:35

Tak nejak bych cekal, ze budes mit vlastnI domenu...
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 3. 2015 22:42

Rofl
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 3. 2015 06:00

Hm, spolupracovník tolika velkých firem, to se jen tak nevidí. Ještě vám chybí založit si nějaké to hnutí.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 3. 2015 07:16

Tak nějak bych čekal, že si najdeš fórum s větším podílem potenciálních obětí, než je zrovna toto. :-)

A pak bych tak nějak čekal, že to admin smaže místo toho, aby se válel smíchy po zemi. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod malejjara 3. 3. 2015 07:42

Nekdo to prubnete. :mrgreen:
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 3. 2015 07:51

Napiště mu někdo jestli by neměl slevu na Iphone, když je ten spolupracovník, bude mít určitě lepší slevy i než zaměstnanci. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 3. 3. 2015 11:19

ja bych zkusil www.alik.cz
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomsyk45 3. 3. 2015 11:32

fikyyCZ píše:ja bych zkusil http://www.alik.cz
myšpulín píše:Napiště mu někdo jestli by neměl slevu na Iphone, když je ten spolupracovník, bude mít určitě lepší slevy i než zaměstnanci. :D
malejjara píše:Nekdo to prubnete. :mrgreen:
drkarel píše:Tak nějak bych čekal, že si najdeš fórum s větším podílem potenciálních obětí, než je zrovna toto. :-)

A pak bych tak nějak čekal, že to admin smaže místo toho, aby se válel smíchy po zemi. :-)
Pokud vás baví si dělat z někoho srandu, tak běžte jinam. Je vidět že vás tohle nezajímá, tak se zdržte trapných komentářů. Nenávidím lidi, kteří si myslí že o všem ví všechno a dělají unáhlené závěry!

-- 3. 3. 2015 12:39 --

myšpulín píše:Napiště mu někdo jestli by neměl slevu na Iphone, když je ten spolupracovník, bude mít určitě lepší slevy i než zaměstnanci. :D

Jsem marketer těchto společností a samozřejmě mám u nich výhodnější nákup. Proč mi má někdo napsat? vy se bojíte zeptat se sám?
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chrudimi 3. 3. 2015 12:01

Hned mě napadlo, že to bude asi nějaké letadlo, nedalo mi to, trochu jsem zagůglil a ono vážně ano, pán se tu zřejmě snaží nahnat ovečky do programu Lyoness, akorát to podává ve stylu podomního prodejce.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomsyk45 3. 3. 2015 12:24

chrudimi píše:Hned mě napadlo, že to bude asi nějaké letadlo, nedalo mi to, trochu jsem zagůglil a ono vážně ano, pán se tu zřejmě snaží nahnat ovečky do programu Lyoness, akorát to podává ve stylu podomního prodejce.
Jaké letadlo? Myslíte boeing 747? Nejprve si něco přečtěte o přímém prodeji, nebo o marketingu doporučení, vaše informace jsou nepřesné a lživé! Pomlouváte veřejně společnost, která je založena na síťovém marketingu, stejně jako Avon, Oriflame a další známé společnosti. Pokud nechcete mít problémy, váš příspěvek bych smazal. A najděte si jaký je rozdíl mezi "letadlem" a Multi Level Marketingem, zjistíte, že "letadlo" je lživá a podvodná společnost, kdežto MLM je poctivá a zcela legální forma prodeje. Proto prosím, neoznačujte některé společnosti za "letadlo" pokud o tom nic nevíte!
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 3. 2015 12:30

tomsyk45 píše:Pokud vás baví si dělat z někoho srandu, tak běžte jinam.

Bych to napsal podobně - pokud tě baví dělat z někoho blbce, tak běž jinam, nejlépe tam, kde záda ztrácejí své slušné jméno 8-) .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 3. 2015 12:31

Ty voe, to je čím dál lepší. :D Bych chtěl vidět ty problémy, ty brepto. :-)

A co kdybys šel jinam ty? Nějak si nemyslím, že by toto patřilo na toto diskusní fórum ... vlastně na jakékoliv diskusní fórum. Měl jsem vždycky pocit, že vhodnější by byl třeba inzertní server nebo tak něco. Ale ty seš nepochybně chytřejší.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tomsyk45 3. 3. 2015 12:36

Tomáš Marný píše:
tomsyk45 píše:Pokud vás baví si dělat z někoho srandu, tak běžte jinam.

Bych to napsal podobně - pokud tě baví dělat z někoho blbce, tak běž jinam, nejlépe tam, kde záda ztrácejí své slušné jméno 8-) .
Z nikoho blbce nedělám, pokud tě to nezajímá, jednoduše nepiš. Hledám pouze člověka, který má zájem spolupracovat.
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chrudimi 3. 3. 2015 12:36

Dobře, není to letadlo ale MLM, ale ve Vašem původním příspěvku jste se o tomto faktu, asi omylem, zapomněl zmínit. Snažíte se vzbudit dojem snadného výdělku v nějaké Vaší firmičce, ale reálně pouze sháníte ovečky, které na Vás budou vydělávat.
chrudimi
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků