Mít podíl z obratu MasterCard?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod paty07 3. 3. 2015 17:42

Jelikož mimo tohoto vlákna jsem objevil v mailu nabídku užší spolupráce s touto společností, neváhal jsem ani minutu a vygůůglil jsem si jejich stránky. Prošel jsem si VOP, ale nevidím tam žádné placení peněz vůči Lyoness, člen je oprávněn bez výpovědní lhůty vypovědět smlouvu. Snad jedinné, co jsem tam našel byly poplatky spojené s prepaid MC (avšak nikde nespecifikované).

Po přečtení dalších stránek jsem se dozvěděl o nějakých investovaných penězích. Mám za to, že to jsou nějaká další část Lyoness.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod tx999 3. 3. 2015 17:51

tomsyk45 píše: A o faktu že se jedná o MLM jsem se měl zmínit proč? Psal jsem přeci pro více informací mne kontaktujte.

Třeba proto, že to je dost podstatná informace ;-)
Nebo jsi to alespoň mohl zařadit do správného diskuzního tématu ;-)
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomsyk45 3. 3. 2015 17:54

PatrikChrz píše:Ku podivu ne dlouho a není to ani moc náročné. Stačí kombinace dvou vlastností - chamtivost a hloupost. To jsou nejlepší výrobní prostředky.

Byl jsem sám svědkem více takových nalejváren a je to to samé dokola. Je prostě typ lidí, kteří chtějí snít. Snít o tom, jak jednoho dne budou bohatí a nebudou muset už nic dělat. Stačí je jen drobně postrčit, říct jim, že jejich snu věříte a že jen stačí, když budou dost pracovat a věřit své vizi

-- 3. 3. 2015 16:50 --

tomsyk45 píše:Po nikom peníze nechci. Dostávám zaplaceno od obchodů za marketing, zákazníci využívají kartu zcela zdarma.

No vidíš a u těch kreditek nemusíš dělat ani ten marketing a nejen, že ji dostaneš zdarma, ale ještě k ní dostaneš 500 - 2000 Kč :). Prostě s ní jen platíš jako s jakoukoliv jinou platební kartou všude, kde akceptují platbu kartou.
Samozřejmě že dostanete, protože chtějí abyste utrácel a určitě vaší kartu používáte a hádejte kdo má podíl z vašich obratů? Ano ta společnost která vam tu kartu vydala :) tak to prostě je! A vy dál kartu dalším lidem doporučit nemůžete, pouze ten kdo vám ji vydal. No jo, banky rádi podpoříte aby byly bohatý.

-- 3. 3. 2015 18:55 --

Týká se to platebních karet? Týká! Hleďte si svého!

-- 3. 3. 2015 19:11 --

Mimochodem, toto prohlásil Bill Gates na nedávné tiskové konferenci: http://genetic-antiaging.com/wp-content ... 992966.jpg

Jeden z mála lidí na celém světě, který je bohatý a to proto, že přemýšlí jinak než vy! Vy zabedněnci!
tomsyk45
Návštěvník


Odeslat příspěvekod tomsyk45 3. 3. 2015 18:26

Říká vám něco jméno Bill Gates nebo Warren Buffett? Pravděpodobně ano, že? Tito dva nejbohatší pánové světa totiž chovají překvapivou shodu v názoru, že budoucnost obchodu stojí na MLM. Sám Gates naznačil, že by dokonce svou novou firmu stavěl na principu osobního doporučování a přímého prodeje. Ale k tomu až za později. Nyní začněme Buffettem, který MLM společnosti skupuje ve velkém.



V roce 2002 začal již, jako 72letý, kdy jeho investiční skupina Berkshire Hathaway pohltila společnost Pampered Chef, prodávající kuchyňské potřeby formou přímého prodeje, tzv. referenčního marketingu. A nebyl to náhlý impulz. Buffett, v té době nedůvěřivý k MLM, sledoval výsledky firmy téměř deset let. Doris Christopher ji založila roku 1980 a váhavý investor tehdy přiznal: „Byl jsem přesvědčen, že multilevelový prodej se v principu musí zastavit, vyčerpat. Jenže ta firma rok od roku rostla a neustále roste.“

Buffett poté pozoroval firmu Pampered Chef, již součást Berkshire Hathaway, další čtyři roky, aby rozkryl a pochopil vnitřní procesy multilevelové struktury a v roce 2006 udivil Wall Street koupí dalších šesti MLM firem a v roce 2009 investorsky vstoupil ještě do dalších dvanácti.

Svět tehdy oběhla jeho věta: „Byl to nejlepší obchod, jaký jsem kdy udělal.“ Proč?

„Síťový marketing je průmysl s ročním obratem 114 miliard dolarů. Za posledních deset let vyrostl o 91 procent. Věnuje se mu celosvětově přes 60 milionů lidí, z toho 15 milionů Američanů. A i obyčejným rozumem je to obchodní model 21. století,“ říká dnes 84letý Buffett, nejúspěšnější investor současnosti a třetí nejbohatší muž světa s majetkem 64,2 miliardy dolarů (téměř 1,28 bilionu korun).

„Pokud si kupujete věci, které nepotřebujete, tak dříve nebo později budete muset začít prodávat věci, které potřebujete.“ Warren Buffett

Podle Buffetta se důvody úspěšnosti a rychlého rozvoje MLM skrývají ve 3 bodech:

1, Word-mouth inzerování. Word = slovo, mouth = ústa. Jde o reklamu podanou konkrétními ústy, která znáte. „Nejsou to anonymní média. Je to one-to-one model. To slovo míří ke koncovému klientovi, ať je v práci, na dovolené nebo kdekoli jinde. Nemusí vidět konkrétní billboard, reklamu v časopise, televizní spot. To slovo může přiletět při osobní schůzce u kávy, po telefonu, přes sociální síť, prostě jakkoli. Je to doporučení, kterých si lidé vymění denně stovky. Odpovědnost jde však za tím, kdo doporučuje. Firma je v tom až sekundárně. Nikoho nenutí, aby doporučil její produkt.“

2, Žádné zkušenosti netřeba. Zatímco v zaměstnání chtějí vidět univerzitní diplomy, životopis se zkušenostmi a podle toho vás platově podcení nebo vůbec nepřijmou, v MLM nezáleží na věku, pohlaví, majetku, vzdělání ani handicapu, mizí diskriminace. Každý se může propracovat k úspěchu. Nemá nad sebou žádného bosse, pracuje, kdy chce, kde chce a s kým chce. Některé MLM firmy dokonce považují předchozí obchodní návyky (zejména manipulativní přesvědčování) za přítěž, ale nechávají uchazeče, aby si sám zvážil, jakou cestou půjde. Kdo je prázdný jako nepopsaný list a netuší, jak produkt doporučit, tomu firma poskytne školení. Ale účast není povinná.

3, Nízké ekonomické riziko, vysoká návratnost. „Žádné podnikání, kromě e-shopu, nelze rozjet s tak nízkými vstupními investicemi. Nepotřebujete platit výrobu, balné, expedici, logistiku, ani sklad a prodejnu. Přesto čerpáte vysokou marži z prodeje.“

„MLM může vyřešit ekonomickou krizi. Je totiž šancí pro každého.“ Bill Clinton

Nemusíte nic umět, přesto můžete zbohatnout. V běžné práci utopie, v MLM naděje. Stačí dávat fér doporučení. „Mnoho lidí v systému MLM neuspěje, protože – jak je u lidí obvyklé – přičítají neúspěch všemu, jen ne sobě. Základem úspěchu je vybrat si společnost s produktem, kterému důvěřuji a mohu ho s čistým svědomím doporučit. Za dobrou MLM firmou chodí lidé, aby pro ni mohli pracovat. Špatná MLM firma musí přesvědčovat a balamutit lidi, aby pro ni pracovali,“ nachází Warren Buffett bod, kde se odděluje zrno od plev. „Pokud nějaký produkt, ať finanční nebo hmotný, již aktivně používám a jsem s ním spokojený, je pro mě přirozenou šancí ke zbohatnutí. Mohu ho nadále doporučovat známému jako dříve, se dvěma rozdíly:
1. Obchod se realizuje přes mě, což je pro známého pohodlnější.
2. Již mám podíl na zisku.
Kdyby se MLM stal výhradním modelem obchodu, budou doporučovány jen kvalitní věci a nekvalitní zmizí z trhu,“ říká Buffett a upozorňuje na dvě značky. Avon a Mary Kay jsou dvě největší kosmetické firmy na světě. Obě jsou MLM.

Je to jen náhoda? Zajímavý postřeh k tomu má Bill Gates.

„Kdybych měl dnes vše budovat znovu, raději než stavět starý typ společnosti, začnu vytvářet firmu na principech síťového marketingu.“ Bill Gates

Gates, spoluzakladatel Microsoftu, tvrdí, že je obří mezera na trhu s informačními technologiemi. Mezera MLM. „V dnešní informační době je nutné, pokud chcete být úspěšní, vysvětlit klientovi přednosti svého produktu. Je jedno, co prodáváte, vždy má navrch ten, kdo je blíž zákazníkovi, neustále ho trénuje v efektivnějším využívání věci. Zhruba 80 % potenciálu počítačů, tabletů a chytrých telefonů zůstává veřejností nevyužito, protože s nimi lidé neumí zacházet. Kdyby tyto produkty prodávali v MLM, rádi stráví s klientem osobně bez pohledu na hodinky celé dny a zasvětí ho do všech kouzel, až si získají trvalého klienta. MLM přístup je základ budoucího obchodu.“

Zatímco Gates sleduje výhody spíše na straně zákazníka, Buffett si všímá možností pro distributory. „V Japonsku každý šestý člověk participuje na MLM. Počet aktivních distributorů v USA se zdvojnásobil za minulých 9 let. Lidé mohou pracovat z domova, být se svými blízkými a pěstovat vztahy, což je nejkrásnější byznys. Laskavost je velmi drahý dar a nedá se očekávat od levných lidí. Pokud vám lidé transparentně doporučují něco, čemu sami věří, předávají vám kus sebe, své zkušenosti.“

Když lidé sledují investiční kroky Warrena Buffetta, chytají se za hlavu, že zešílel. Později ho plácají po zádech, jaký je génius. „Nehodnotím produkt, nehodnotím lidi, hodnotím model, který nabízí aktivní i pasivní příjem souběžně absolutně každému.“

A jaký názor máte na MLM vy?
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tx999 3. 3. 2015 18:36

tomsyk45 píše:Týká se to platebních karet? Týká! Hleďte si svého!

Tak jsi se na něco ptal, tak jsem ti poskytl odpověď, nemusíš se hned rozčilovat ;-)
Navíc pokud je to tak skvělé a perspektivní, proč to rovnou nevytáhnout, aby se to lidi hned na první pohled zaujalo.
A jakých platebních karet se to tedy týká, tu informaci jsem přehlédl. Jenom v titulku a v prvním příspěvku něco o tom, jestli nechceme mít podíl z obratu MC a
tomsyk45 píše:...podíl z každodenních nákupů a obratů 1 miliardy klientů po celém světě...

Jestli jde u toho tvého "podnikání" o platební kartu nebo o nějakou věrnostní kartu nebo o nějakou úplně jinou kartu, tady vůbec nezaznělo. Ale budiž, zařadit si to můžeš, kam chceš, ale nediv se, že většině lidí tady toto mlžení hodně vadí ;-)
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 3. 3. 2015 18:41

Vážený pane tomsyk45 Vaše nabídka mne zaujala a protože toužím po pasivním příjmu, chtěl jsem se stát součásti perspektivního týmu s tahem na branku, který nepochybně budujete.

Bohužel mne odradila Vaše neserióznost, jak mám věřit člověku, který ve 14:30 slíbí, že vysmahne a ještě po čtyřech hodinách tady *****í.

Adminy bych si dovolil uctivě upozornit, že zde vláknu MLM je. Pokud mladý businessman slynoucí zajisté z jiných schopností než je četba a porozumění psanému textu neumí příspěvek správně zařadit, jistě by bylo záhodno mu pomoci.

Jinak si zde můžeme začít měnit čísla na lehké děvy, neboť k sekci platební styk je to rozhodně bližší, než to co se zde již tři stránky omílá. A pokud někdo touží, aby s ním bylo vyjebáno bude seznámen s více poskytovateli.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomsyk45 3. 3. 2015 18:44

tx999 píše:
tomsyk45 píše:Týká se to platebních karet? Týká! Hleďte si svého!

Tak jsi se na něco ptal, tak jsem ti poskytl odpověď, nemusíš se hned rozčilovat ;-)
Navíc pokud je to tak skvělé a perspektivní, proč to rovnou nevytáhnout, aby se to lidi hned na první pohled zaujalo.
A jakých platebních karet se to tedy týká, tu informaci jsem přehlédl. Jenom v titulku a v prvním příspěvku něco o tom, jestli nechceme mít podíl z obratu MC a
tomsyk45 píše:...podíl z každodenních nákupů a obratů 1 miliardy klientů po celém světě...

Jestli jde u toho tvého "podnikání" o platební kartu nebo o nějakou věrnostní kartu nebo o nějakou úplně jinou kartu, tady vůbec nezaznělo. Ale budiž, zařadit si to můžeš, kam chceš, ale nediv se, že většině lidí tady toto mlžení hodně vadí ;-)
Já nemlžím, koho to zajímá, poskytnu veškeré informace. Lze vydávat lidem platební kartu MasterCard a podílet se z obratů, které lidé provedou. Líde s kartou peníze ušetří a obchodníci mi za marketing zaplatí. To je celé. Na stejném pryncipu fungují i banky, jen si vše z obratu nechávají pro sebe, Lyoness dává možnost si to rozebrat mezi lidi. Někdo to chápe, někdo bohužel ne. A to samozřejmě není vše co Lyoness poskytne.. ale to vás stejně nezajímá, jak říkám, informace poskytnu, jen zájemcům.

-- 3. 3. 2015 19:49 --

libol píše:Vážený pane tomsyk45 Vaše nabídka mne zaujala a protože toužím po pasivním příjmu, chtěl jsem se stát součásti perspektivního týmu s tahem na branku, který nepochybně budujete.

Bohužel mne odradila Vaše neserióznost, jak mám věřit člověku, který ve 14:30 slíbí, že vysmahne a ještě po čtyřech hodinách tady *****í.

Adminy bych si dovolil uctivě upozornit, že zde vláknu MLM je. Pokud mladý businessman slynoucí zajisté z jiných schopností než je četba a porozumění psanému textu neumí příspěvek správně zařadit, jistě by bylo záhodno mu pomoci.

Jinak si zde můžeme začít měnit čísla na lehké děvy, neboť k sekci platební styk je to rozhodně bližší, než to co se zde již tři stránky omílá. A pokud někdo touží, aby s ním bylo vyjebáno bude seznámen s více poskytovateli.
Příspěvek jsem zařadil do platební styk - platební karty. A to je přesně to co nabízim. Unikátní platební kartu a příležitost podílet se na celosvětovém obratu.
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yowie 3. 3. 2015 18:57

:-D :-D :-D

Takový fanatik už tu nebyl dlouho, co kluci... ;-]

Milý Tome, jistě jsi byl skvěle namotivován, to je evidentní, ale opakuješ sračky, které tu už snad dekádu opakují všichni dočasně zmanipulovaní lidé, jako jsi ty...

Tak znovu. Buffet má nainvestováno v MLM firmě Pampered Chef, čili to, co tvrdí, tvrdí proto, aby na tom (na tobě) vydělal. Nic víc, nic míň. Je to podobné, jako ten zlý zaměstnavatel, kterého tě naučili tak nenávidět, ale u kterého stejně skončíš, protože nic lepšího nevymyslíš....

A Bill Gates? To už je jen bohapustá MLM lež, chceš-li hoax, která stejně jako mnoho jiných MLM lží vznikla přesně takto:

https://www.youtube.com/watch?v=4FKE4JlskNA

Pokud vládneš angličtinou, Bill studentce doporučuje práci v IT nebo v energetice, načež je střih a nějaká MLM společnost z US ti začne nabízet práci obchodního zástupce (u nás jsou něco podobného podomní prodejci, ano, ti, kteří okrádají především důchodce).

Jenže to nesedí... Slečna je studentka, takže kdyby studovala a vystudovala technické obory zaměřené na energetiku, proč by proboha klepala od dveří ke dveřím a tlačila nesmysly do důchodců, nebo do tebe, když v ČEZu se bude mít daleko lépe...

Já vím, chceš tomu věřit, nemám ti to vlastně za zlé, protože jsi v podstatě oběť. Oběť lží, se kterými se, na rozdíl od některých jiných zemí, ta naše ještě není schopna vypořádat. O to víc je třeba používat zdravý rozum... ;-)
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomsyk45 3. 3. 2015 19:07

yowie píše::-D :-D :-D

Takový fanatik už tu nebyl dlouho, co kluci... ;-]

Milý Tome, jistě jsi byl skvěle namotivován, to je evidentní, ale opakuješ sračky, které tu už snad dekádu opakují všichni dočasně zmanipulovaní lidé, jako jsi ty...

Tak znovu. Buffet má nainvestováno v MLM firmě Pampered Chef, čili to, co tvrdí, tvrdí proto, aby na tom (na tobě) vydělal. Nic víc, nic míň. Je to podobné, jako ten zlý zaměstnavatel, kterého tě naučili tak nenávidět, ale u kterého stejně skončíš, protože nic lepšího nevymyslíš....

A Bill Gates? To už je jen bohapustá MLM lež, chceš-li hoax, která stejně jako mnoho jiných MLM lží vznikla přesně takto:

https://www.youtube.com/watch?v=4FKE4JlskNA

Pokud vládneš angličtinou, Bill studentce doporučuje práci v IT nebo v energetice, načež je střih a nějaká MLM společnost z US ti začne nabízet práci obchodního zástupce (u nás jsou něco podobného podomní prodejci, ano, ti, kteří okrádají především důchodce).

Jenže to nesedí... Slečna je studentka, takže kdyby studovala a vystudovala technické obory zaměřené na energetiku, proč by proboha klepala od dveří ke dveřím a tlačila nesmysly do důchodců, nebo do tebe, když v ČEZu se bude mít daleko lépe...

Já vím, chceš tomu věřit, nemám ti to vlastně za zlé, protože jsi v podstatě oběť. Oběť lží, se kterými se, na rozdíl od některých jiných zemí, ta naše ještě není schopna vypořádat. O to víc je třeba používat zdravý rozum... ;-)


https://www.youtube.com/watch?v=4FKE4JlskNA !!!!!!!!!!!!!!!
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 3. 3. 2015 19:26

Vlákno mě docela zaujalo. Rád bych se dozvěděl něco víc. Začal bych asi tím, aby Tomsyk45 sdělil své IČ. Abych se mohl rozhodnout, zda do toho jít. Podílet se na zisku MasterCard zní, až neuvěřitelně...
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PetrAsch 3. 3. 2015 19:38

Stačí mu zavolat:
776 274 686

-- 3. 3. 2015 19:39 --

Jméno: Tomáš Sýkora, Domažlice

-- 3. 3. 2015 19:43 --

http://rejstrik.penize.cz/ares/88687945-tomas-sykora
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yowie 3. 3. 2015 19:50

tomsyk45:

https://www.youtube.com/watch?v=4FKE4JlskNA !!!!!!!!!!!!!!!

nj, vykřičníky...

Asi došla slova, co? :-)

To, že nějaké MLM zneužije a ve svůj prospěch převrátí slova Billa Gatese, ještě neznamená, že to tak je...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tx999 3. 3. 2015 19:51

tomsyk45 píše:Lze vydávat lidem platební kartu MasterCard a podílet se z obratů, které lidé provedou. Líde s kartou peníze ušetří a obchodníci mi za marketing zaplatí. To je celé. Na stejném pryncipu fungují i banky, jen si vše z obratu nechávají pro sebe, Lyoness dává možnost si to rozebrat mezi lidi. Někdo to chápe, někdo bohužel ne. A to samozřejmě není vše co Lyoness poskytne.. ale to vás stejně nezajímá, jak říkám, informace poskytnu, jen zájemcům.

Doporučoval bych se dovzdělat. Ony i ty zlé banky se s člověkem podělí a dokonce i slevy dokážou zařídit.
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 3. 2015 20:20

Tohle je trochu unfair, nemyslis? Kdyz bude chtit zverejnit sve udaje, tak to napise.
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků