Pojištění právní ochrany / podpory

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 3. 2015 21:03

Kde to bylo pokud je znamo? Vim ze na nektery mista upozornej bud mistni a nebo policie. Problem nekdy je pokud nerozumej vubec a neda se moc domluvit.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 20. 3. 2015 22:02

xls
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 3. 2015 23:14

Pattaya je zrovna to posledni co by me zajmalo tam vubec bejt :D Navic ceny tam budou pro batuzkare asi trochu moc :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 20. 3. 2015 23:54

Tak samozřejmě některé části za moc nestojí, ale některé čtvrti jsou velice příjemné, orientované spíš na místní, příjemná místa na plavání a spousta opravdu špičkových a exotických míst. Na pár dnů to určitě stojí za to, to já zase vůbec nemusím Bangkok.

Jinak nejradši mám Kambodžu, tam bych si klidně dovedl představit život. Tam jsem jak doma.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 23. 8. 2019 17:29

Nevíte někdo jestli dávají banky nějaké komplexní připojištění, nebo dílčí části DAS v rámci účtů? Popř. jestli se na něj lze výhodněji dostat v rámci jiných pojistek (domácnost, nemovitost, POV/HAV)?

Já mám nyní POV/HAV pro jedno z vozidel u Allianz a tam je připojištění na základě veřejného příslibu Allianz a zajišťuje jim to právě DAS. Pak mám v rámci ČSOB Premium právní ochranu týkající se auta rovněž v ceně.

Zajímalo by mne jestli se k těmto produktům lze dostat také ještě někde jinde. Hodila by se např. domácnost s právními službami týkajícími se smlouvy na prodej bytu/RD. Nemám to ale nastudováno, abych v průběhu selekce kladl důraz na takové pojišťovny.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 26. 12. 2019 11:50

Mě teď Moneta nabízela Pojištění právní ochrany pro její klienty, ale je to hodně osekané tak nevím jestli to stojí za to.
https://www.moneta.cz/pojisteni/pojiste ... ni-ochrany
Jmenuje se to Osobní právník za 99,-

Pak mám ještě možnost u ČS:
https://www.csas.cz/banka/content/inet/ ... 1419_prchr

Pak ještě ČSOB ale nemůžu najít cenu.

D.A.S. jsme měl a cena je někde úplně jinde a funkčnost na 50 procentech takže tu už nechci ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 12. 2019 16:28

ČSOB to má jako jedno ze tří volitelných pojištění zdarma, ale je to jen na řidiče vozidla, domácnost v tom není
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 27. 12. 2019 09:01

Mně se jednalo o službu v rámci prémiového účtu (za obraty) zdarma. Jinak D.A.S. je hodně zvláštní - potvrzuji.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 27. 12. 2019 09:46

Blackwork : ta Moneta je taky D.A.S.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků