Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod miho 16. 10. 2013 11:27

Dnes prislo nasledujici:

...chceme Vám maximálně usnadnit používání služby MojeBanka a MojeBanka Business,
a proto jsme zjednodušili způsob přihlašování do internetového bankovnictví pomocí certifikátu.

Důležitou novinkou je odstranění vazby na program JAVA. Tato změna se pozitivně projeví v rychlosti a stabilitě systému.


Takze se zda, ze se Java brzy nebude nutna.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 16. 10. 2013 14:41

hehe, a to jsem si tady jen postěžoval :D Mílá KB, tyto změny tu měly býti již dávno. Nyní je pozdě a klienty budete nahánět velmi těžce zpátky.
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 10. 2013 21:16

Tu zpravu jsem cetl uz nekolik mesicu zpet a Javu stale potrebuji
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 17. 10. 2013 09:40

Overeno, po importu certifikatu do prohlizece uz neni java vubec potreba.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 10. 2013 11:22

Dobrá zpráva pro mikicz :-) Už nebude mít výmluvu, že jeho přítelkyně nemůže ovládat IB přes mobil či tablet, protože si bude moci IB zaktivovat klasicky přes comp
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 10. 2013 12:39

no až na přetvrvávající problém s chybějícím certifikátem.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 10. 2013 13:54

Tak zavolej na jejich infolinku,at ti poslou sms k jeho stazeni..pripadne primo bankovnimu poradci..pokud na certifikat nema ale pripadnou smlouvu,tak bude muset tak i tak na pobocku
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 10. 2013 16:43

to už si pořeší sama
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 10. 2013 01:01

dneska jsem mel cas tak jsem si zasel na pobocku - zmenit si cislo na mobil a rovnou nahlasit ze mam ztracenou kartu -co x mesicu nepouzivam pac nevim pin a pes mi ji tak prokousal ze se neda strcit do bankomatu. tak aspon to predrazeny pojisteni ke karte k necemu jednou bude - ze clovek nemusi platit za znovu vydani karty 200 Kc.
ucet ted budu mit zadarmo, jen ty transakce za 6 Kc.
akorat ta Java je cim dal horsi, predtim se po 20 sek clovek bez problemu prihlasit ted jak jouda furt musim ten applet 2x potvrzovat - neznamy vydavatel , jinak se neprihlasim.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 10. 2013 05:58

Ja jsem se vcera uz prihlasil bez Javy..doporucuji pri vyzvednuti karty zatlacit na osobniho bankere, ze odejdes a uvidis, jak i balicek odchozich transakci nabidne mile rad na rok zdarma
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogospk 19. 10. 2013 13:02

dr._lukas píše:Ja jsem se vcera uz prihlasil bez Javy...

Ano, potvrzuji, mělo to sice být až od 24.10.2013, ale jede to už ode včerejška. Přihlášení do IB je nyní téměř bleskem, několika násobně rychleji , než například do IB Airbanky.
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 10. 2013 23:09

tak dneska jsem to taky vyzkousel a oproti patku uz to jede vpohode hezky svizne a mnohem rychle.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 26. 3. 2015 21:26

Netušíte, jestli už je u KB v IB historie transakcí nekonečná, jako třeba u Fia, nebo je stále omezena rokem?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 3. 2015 22:01

Je omezena..transakce mi rozhodne od roku 2008 neukaze..ted jsem si zadal filtr a ukazuje to rok zpet a max nejaky ten tyden
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 26. 3. 2015 22:21

Takže člověk si musí každý měsíc ukládat na harddisk PDF výpisy? Jiná možnost není?
astrapa
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků