Valutomat

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Eda z Valutomatu 30. 3. 2015 10:11

Valutomat si v současné době neúčtuje žádné poplatky za příchozí ani odchozí platby - lhostejno, zdali je banka preferovaná, nebo není. Neúčtuje si ani poplatky za směny do té doby, dokud se trh dostatečně nerozvine. Jediné poplatky, které se nyní mohou při směně objevit, vznikají na straně bank.
Eda z Valutomatu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malejjara 30. 3. 2015 10:16

A jak vysoké poplatky budou, až se vám trh dostatečně rozvine? Za co budou poplatky? I jen za vedení účtu?
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 3. 2015 11:32

Mělo by to být 0,1 až 0,3 % z objemu transakce (čím vyšší částka, tím nižší relativní poplatek)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 3. 2015 11:44

Já to zase pochopil tak, že na ten nejnižší poplatek se dostanou zase klienti s vyšším obratem (aspoň 1 mil. Kč směn měsíčně)...

Ale pak taky záleží, kolik si budou účtovat třeba za odchozí SEPA platbu, když ji už snad budou umět i oficiálně.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Valutomat 30. 3. 2015 12:59

Vedení účtu, t.j. vedení peněženky Valutomatu v měnách CZK, EUR, USD, GPB, PLN, bude nadále bez poplatku.
Valutomat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malejjara 30. 3. 2015 15:25

No to jsem rad.
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Valutomat 1. 4. 2015 20:23

Dobrý den,

velmi děkujeme za všechny reakce na Valutomat Fórum FinExpert.cz. Diskuse, které se zde v poslední době odehrávají, jsou pro nás jednoznačně pozitivním stimulem. Vážíme si Vašich názorů a zpětné vazby, kterou nám zde poskytujete. Díky tomu jsme schopni řešit případné technické problémy či objasnit princip fungování Valutomatu. Mnozí účastníci diskuse na tomto fóru mohou potvrdit, že se snažíme na základě vašich podnětů nalézt co nejefektivnější řešení.

Polská centrála naší společnosti Valutomat podporuje v zaváděcím období bezplatné služby v České republice právě proto, aby se čeští klienti seznámili s možnostmi Valutomatu a měli šanci si jej pohodlně vyzkoušet. Je nasnadě, že bezplatné období nelze bohužel udržet do budoucna, ale výše transakčních poplatků bude adekvátně upravena tak, aby odpovídala zvyklostem českého trhu. I nadále se vám budeme snažit poskytovat prvotřídní a spolehlivé služby. Děkujeme, že nám svými podněty v tomto úsilí pomáháte.
Valutomat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 4. 2015 20:52

zvyklostem ceskehoi trhu? to snad ne, jinak se budem muset vratit k easychange ;-)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod filip893 2. 4. 2015 08:42

Identifikace na Valutomatu (zaslání skanu dvou dokladů totožnosti, výpis z registrovaného účtu) je povinná, i když neplánuji žádné větší převody?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejjara 2. 4. 2015 15:29

PatrikChrz píše:Odměna 100 Kč lze kombinovat s doporučením přeze mne, kde jsou další 2 stovky :D

Bonus 100 Kč mi byl hned připsán, ty 200 Kč přes Patrika zatím ne, vyměnil jsem 40 €, to by mělo stačit ne? :hm
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 4. 2015 15:41

Dvě stovky ti pošle Patrik, není to hned, dostaneš je tak do měsíce zhruba.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod malejjara 2. 4. 2015 16:27

Jak Patrik? Jako ze sveho Valutomat uctu na muj? To jde?
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Moucha 3. 4. 2015 10:24

Jsem posílal dolary do FIO na obchodní účet a 2,5 dne, píšu to jen pro info kdyby si někdo myslel, že mu to nějak nejde (mě doba nevadí, hlavně ať to přijde) :)
Moucha
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 3. 4. 2015 12:24

filip893 píše:Identifikace na Valutomatu (zaslání skanu dvou dokladů totožnosti, výpis z registrovaného účtu) je povinná, i když neplánuji žádné větší převody?

Směnil jsem cca 15000 CZK a zadat další směnu už to bez identifikace nepovolilo...
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Petrok 3. 4. 2015 13:37

Moucha píše:Jsem posílal dolary do FIO na obchodní účet a 2,5 dne, píšu to jen pro info kdyby si někdo myslel, že mu to nějak nejde (mě doba nevadí, hlavně ať to přijde) :)


Jak je to u Fia při zaslání přímo na obchodní účet, je tam také poplatek dle ceníku 6 dolarů?
Petrok
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků