Valutomat

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 3. 4. 2015 16:39

do ceníku jsem se nekoukal, ale vůbec nikde nemohu najít jestli to někde strhli
Moucha
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deepman 3. 4. 2015 17:01

malejjara píše:
PatrikChrz píše:Odměna 100 Kč lze kombinovat s doporučením přeze mne, kde jsou další 2 stovky :D

Bonus 100 Kč mi byl hned připsán, ty 200 Kč přes Patrika zatím ne, vyměnil jsem 40 €, to by mělo stačit ne? :hm

Za jak dlouho je hned? Já se regitroval před 5 dny, včera jsem registraci dokončil proklikem přes odkaz z emailu, zadal svůj bankovní účet, ale dneska bonus 100 Kč nedorazil. :oops:
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod malejjara 3. 4. 2015 21:09

Hned je ten samý nebo následující den poté, co byl na Valutomat peněženku připsán první vklad z registrovaného účtu.
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deepman 21. 4. 2015 18:46

Tak jsem byl trochu netrpělivý. 100 Kč dorazilo hned následující den. :-)
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 4. 2015 20:24

Od čtvrtka má konečně fungovat účet u FIO :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guru jára 21. 4. 2015 23:09

Jen korunový?
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 4. 2015 06:04

Tak prý všechny měny
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guru jára 23. 4. 2015 06:20

A co Equa Bank, bude také?
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 23. 4. 2015 22:24

A kolik stojí v případě FIO převod CZK do valutomatu, a zpětně EUR či USD do FIO (EUR či USD účtu) ?
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackwork 23. 4. 2015 22:36

Už někdo zkoušel Fio? Píše mi to že mám použít tuzemskou platbu a ne zahraniční jak tvrdí Valutomat ...

-- 23. 4. 2015 23:46 --

barnyss píše:A kolik stojí v případě FIO převod CZK do valutomatu, a zpětně EUR či USD do FIO (EUR či USD účtu) ?


Myslím že nula, platí se pouze převod do Valutomatu mimo CZK - 30 Kč ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 26. 4. 2015 11:41

Podpora Fio je fajn, jen je škoda, že Fio neumí platební kartu k jiným účtům než v CZK a EUR. Která z partnerských bank Valutomatu umí poskytnout nebo navázat platební kartu např. k USD účtu (s co nejnižším poplatkem za vedení účtu)?
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 4. 2015 13:48

Asi všechny - UCB, KB, RB, ČS určitě umí...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 26. 4. 2015 19:27

Aha, u žádné z těchto bank jsem se na jejich webu nedočetl že by to uměly, případně za kolik. Najít jestli banka poskytuje účty v cizích měnách se ještě dá, ale jestli k nim poskytuje i platební kartu, to už je docela nadlidský úkol. Možná to berou jako samozřejmost, možná to bude napsané někde drobným písmem v obchodních podmínkách... nejjednodušší asi bude obejít pobočky a zeptat se. I tak díky :)
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 4. 2015 19:46

Tak ono záleží, co vlastně potom s tou cizí měnou potřebuješ - pokud jen utratit z toho účtu, na kterém dolary máš placením kartou, tak to můžeš takřka kteroukoliv z těch partnerských bank (a nejen těch - Citibank má příchozí cizoměnové platby zdarma, Equa za poměrně férových 29 Kč, takže poslat si to lze z Valutomatu i tam), pokud chceš za nějakých dobrých podmínek peníze vybírat, pak ase musíš koukat i na poplatek za výběry z bankomatů - pokud chceš pak cizí měnu posílat zpět, pak už jdou na slovo transakční poplatky a zatímco u UCB máš výběry všude v zahraničí zdarma, převod v CM v rámci banky stojí 30 Kč (navíc má drahé i výběry hotovosti v CM).

Multiměnové karty umí ČS, UCB a RB, KB pak dokáže vydat kartu k CM účtu, ČSOB nejspíš taky - asi nejjednodušší je to UCB - U konto vedení zdarma při obratu 12000 Kč, kartu lze navázat na korunový i cizoměnový účet, pak má třeba i výběry po celém světě zdarma, ale špatná není ani RB (ale spíš v tarifu Komplet, který je standardně zpoplatněn 129 Kč měsíčně, kde jsou i výběry z bankomatů po celém světě zdarma - nicméně lze ho získat i zdarma třeba v retenční nabídce, to je rovnou multiměnový účet, lze vkládat i vybírat hotovost v CM - resp. 1 výběr v měsíci je zdarma, nebo za 40 Kč si lze dokoupit balíček neomezených výběrů), ČS je pak už docela drahá - třeba u služby Blue (vedení 0/60/120 Kč podle počtu využívaných služeb je nutno dokoupit za 20 Kč měsíčně vedení CM účtu + za 25 Kč multiměnovou kartu, ale výběry jsou pak za 125 Kč)... U KB a ČSOB nevím posoudit, ale u KB by mělo jít v rámci paušálu Top nabídka (vedení zdarma při měsičním kreditním obratu 150 tisíc Kč) mít korunový i cizoměnový účet a jelikož nabízí v ceně 2 zlaté karty (nebo 1 platinovou s cestovním pojištěním), tak si k němu nechat vydat kartu...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 4. 2015 20:43

clovece, ty jsi jak encyklopedie a google v jednom :tleskani ;-)
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků