mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 4. 2015 11:12

myšpulín píše:Tak pořád má smysl mSpoření a hlavně se mi nechce otravovat manželku se změnou účtu. Kde jinde je spoluvlastnictví účtu nebo alespoň disponent zdarma?


Airbank ;-) disponent..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod guru jára 16. 4. 2015 19:14

To jde. Da se to nejak ojebat? Vyinkasovat slevu a uver zrusit v bezurocnem a bezpoplatkovem obdobi?
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod refedr 17. 4. 2015 07:26

Nevíte jestli ta akce
http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... 4_2015.pdf
platí i nové otevření účtu pro bývalé klienty. V podmínkách jsem to nenašel, ale znám mBank, že vše může být jinak, než napíšou.

Něco je taky na http://finexpert.e15.cz/zachrante-sve-b ... u-2-500-kc
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 17. 4. 2015 12:28

@refedr
Odmena je jen pro nove klienty, kdokoliv kdo jiz v minulosti u mBank podal nejakou zadost o jakykoliv produkt (napr. mKonto), tak uz neni povazovan za noveho kienta. Takto to bylo a je u vsech akci s odmenou od mBank.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 4. 2015 13:25

V podmínkách akce je v bodě 3 tohle:
"..aby si tyto osoby v době konání Akce skutečně nově založily osobní účet.."
Takže podle mého pro staré klienty to neplatí.
anonymni

Odeslat příspěvekod refedr 17. 4. 2015 15:27

No vždyť jo, já bych si ho "nově" založil. Staré mKonto už nemám, bylo v lednu zrušeno. Citi Bank třeba jasně píše, že z její akce jsou vyloučení i bývalí klienti, tady nic takového není.
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LGA 20. 4. 2015 13:52

Jen tak nahlas přemýšlím jak se mBank vyplatí, když 1x měsíčně zaplatím kreditkou 500 Kč a debetkou 3x měsícně vyberu z bankomatu :hm

Už vydala mBank nějakou zprávu, jaké změny nastaly po zpoplatnění karet?
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 20. 4. 2015 22:23

Už vydala mBank nějakou zprávu, jaké změny nastaly po zpoplatnění karet?


Tady bude ze strany mBank zcela jiste naproste mlceni, protoze negativni informace na sebe nebudou chtit dobrovolne prasknout. Budeme si muset pockat az na vyrocni (ctvrtletni) zpravy, vydavane bankou, kde jiste budou velmi zajimava cisla :mrgreen:
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vestor 21. 4. 2015 16:50

Taky vás mBank poslední dobou pořád bombarduje nabídkami na půjčku, kontokorent nebo kreditku? Já už toho začínám mít lehce dost. Každých 14 dní přijde reklamní email, každý měsíc reklamní sms a každé 2 měsíce volají. Zrovna včera mi týpek z callcentráku nabízel výhodnou mrezervu (vpodstatě kontokorent), prej když ji nevyužívám, tak je vedení zdarma - no musel jsem mu dvakrát říct ne, než dal pokoj. Kdyby se radši drželi svých zásad, jako když jsem si mBank před 6 lety zakládal. Jestli nedají pokoj, tak jim můj běžný účet asi udělá Fííííjo (stejně jako se spořák přestěhoval do KellnerBanky).
Vestor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter2black 21. 4. 2015 17:29

Jj asi maj nakou kampan, mě ze záhadných důvodů zamitali půl roku zvýšení kontokorentu o 10 a teď mi najednou priklepli navíc 50tis ...
peter2black
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radecekh 21. 4. 2015 17:36

Vestor: Mám asi kliku. Mně posílají jen maily a smsky. Zatím neměli odvahu mi zavolat. Asi tuší, kam bych je poslal.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 21. 4. 2015 19:01

LGA píše:Jen tak nahlas přemýšlím jak se mBank vyplatí, když 1x měsíčně zaplatím kreditkou 500 Kč a debetkou 3x měsícně vyberu z bankomatu :hm


Nemyslíš si snad, že všichni klienti mBank se chovají jako ty. Takhle svět nefunguje :-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 4. 2015 19:03

Já bych kontokorent u mBank chtěl a nedají mi ho.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 21. 4. 2015 20:11

Pokud budu posílat platbu na slovensko, tak je to SEPA platba a u mBank opravdu zdarma?

Jen tedy počítat s hrozným kurzem, ale pro jednorázovou platbu 70 euro mi to vyjde pořád lépe než třeba u sberbank to poslat přímo z eurového účtu, pokud se tedy u mbank žádný poplatek neplatí
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků