mSpoření

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 5. 2015 04:43

Pobočka a slečna se ještě strašně divila, že chci odejít..tak jsem jí musel osvětlit, že mKonto bez PK mám na nic a mSpoření taky domršili...
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guru jára 25. 5. 2015 05:44

Nojo, ale pokolikáté už odcházíš? Zase přijdou s něčím, kvůli čemu se vrátíš. :-)
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod khonsun 25. 5. 2015 06:57

dr._lukas píše:Pobočka a slečna se ještě strašně divila, že chci odejít..tak jsem jí musel osvětlit, že mKonto bez PK mám na nic a mSpoření taky domršili...

Nemusel; slecne to je, v zasade, putna.
Za 21 let mi bude 100.
khonsun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 5. 2015 07:31

guru jára píše:Nojo, ale pokolikáté už odcházíš? Zase přijdou s něčím, kvůli čemu se vrátíš. :-)

Už nemají co nabídnout :-D mKonto nikdo nechce z mého okolí, vyčerpal jsem všechny co si založili jen ze srandy na pivo, spoření už žádné aktraktivní neočekávám a "další" běžný účet nepotřebuju :-) Odešel jsem potřetí..

khonsun píše:
dr._lukas píše:Pobočka a slečna se ještě strašně divila, že chci odejít..tak jsem jí musel osvětlit, že mKonto bez PK mám na nic a mSpoření taky domršili...

Nemusel; slecne to je, v zasade, putna.

Kdyby ji to bylo putna, tak se mě 5 minut nevyptává, proč odcházím a jestli si to nechci rozmyslet..možná to byl rozdíl od slepic z ostravských buřt stánku oproti pobočce v Brně ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 5. 2015 07:44

Je to trošku rozdíl, na těch buřtstáncích jsou jen OSVČ, kteří z odcházejícího klienta stejně nic nedostanou, ani pokud by ho přesvědčili, tak těm je to skutečně jedno, zatímco na pobočkách mají nejspíš zaměstnance, kteří musí plnit plán... :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod elfin 25. 5. 2015 07:46

khonsun píše:
dr._lukas píše:Pobočka a slečna se ještě strašně divila, že chci odejít..tak jsem jí musel osvětlit, že mKonto bez PK mám na nic a mSpoření taky domršili...

Nemusel; slecne to je, v zasade, putna.


Pracovnikum na pobockach to klidne muze byt u zadele, ale ptat se musi - maji prikaz vyzpovidat a duvody nahlasit - doplni se to do interni statistiky :mrgreen:
Kdo budete odchazet nezapomente proto vsechny negace durazne zverejnit, i kdyby se vas na to nikdo neptal - oni si tam jinak neco vycucaji 8-P
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 5. 2015 08:47

elfin píše:Kdo budete odchazet nezapomente proto vsechny negace durazne zverejnit, i kdyby se vas na to nikdo neptal - oni si tam jinak neco vycucaji 8-P
A jaký to má význam? MBank se z toho stejně nepoučí a odcházejícím klientům to může být jedno.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Havers 25. 5. 2015 08:51

I na finančních centrech (pobočkách) má mBank OSVČ.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 25. 5. 2015 13:34

vlazy píše:
elfin píše:Kdo budete odchazet nezapomente proto vsechny negace durazne zverejnit, i kdyby se vas na to nikdo neptal - oni si tam jinak neco vycucaji 8-P
A jaký to má význam? MBank se z toho stejně nepoučí a odcházejícím klientům to může být jedno.

Vyznam to bude mit, kdyz vetsina odchazejicich klientu uvede podobny duvod, tak se v bance chytnou za nos a konecne se vrati predevsim k bezpoplatkovosti, hlavne PK :tleskani
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 5. 2015 14:14

elfin:
Vidím, že ty mBank asi příliš neznáš. Já si myslím a jsem tím i téměř přesvědčený, že i kdyby všichni klienti jim řekli podobný důvod co se jim na této bance nelíbí tak to s nimi nijak nepohne a pojedou si klidně dál ve svých kolejích. Oni určitě velmi dobře ví co se klientům na mBank nelíbí a proč někteří od nich odcházejí, ale není vidět, že by jich to nějak chytalo za nos. Oni si klidně dělají to co chtějí oni a ne to co by chtěli jejích klienti. Pokud občas chtějí po klientech důvod odchodu od nich, tak je to čistě formální záležitost která stejně nic neovlivni.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lucinka_nos 25. 5. 2015 14:41

souhlas :) ještě před rokem mi mBank přišla jako fajn banka, ale směr, jakým se v posledních měsících vydala mě donutil vyměnit ji, za modernější banku, která je hlavně zcela zdarma...
Lucinka_nos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eR99 25. 5. 2015 15:50

Dnes jsem sobě a přítelkyni zrušil na pobočce vše co jsme u mBank měli také. Poslední kapkou bylo pro mě snížení úroku na mSpoření. 8-P
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfin 25. 5. 2015 16:13

:pozor mBank znam cca 7let a vzdy se chovala dusledne trzne, takze predpokladam, ze houfne prchajici klienti s ni pohnou, ale nechme se prekvapit, cas ukaze. Ja uz ji take nemam jako hlavni banku, ale muze se jeste hodit, bude-li mit vyhodny produkt :shock: :D
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guru jára 25. 5. 2015 16:39

Cim vic lidi odejde, tim lepe pro nas co zustavame. ;-)
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 5. 2015 16:47

Lucinka_nos:
MBank už hodně dávno není tou fajn bankou jakou byla na začátku když v Česku začínali. Už několik let má tato banka nasměrované ne příliš dobrým směrem který se mnohým klientům nelíbí, ale oni si klidně kráčí dál tak jako by jich to vůbec nezajímalo a v poslední době pomalu tímto směrem zrychlují tempo. Dokud neměli příliš konkurence tak se ji mnozí lidi drželi, ale jak začaly přicházet nové banky které také nabídly mnohé služby zdarma a některé i za lepších podmínek tak klienti mBank viděli, že to jde i jinak a pomalu začali přecházet jinam.
Já moderní banku nepotřebuji a ani o takovou nemám příliš zájem, ale ta modernizace se bohužel pomalu šíří mezi bankami jako nějaká epidemie. Stačí se podívat jak dopadla modernizace IB v mBank a kolik lidí je z toho nadšených.
Tak to by mne zajímalo která banka je zcela zdarma. V Česku o žádné takové nevím.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků