Sociální síť, která Vám platí!

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MartinVe 27. 5. 2015 16:25

nějak ticho po pěšině, už rejpalům došla slova? Jedem pánové, ať to tady trochu žije 8-P
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yowie 27. 5. 2015 18:41

MartinVe: Něco jsem si o té společnosti nastudoval a věřte, že krásného pozdně květnového dne nikomu ani za komentář nestojíte...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MartinVe 27. 5. 2015 18:50

Věřím, že se pár kverulantů ještě najde, jen pojďte do toho ;-)
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinVe 28. 5. 2015 14:31

tsu update:

šek na 300$ 8-)

no-more-facebook :pozor
Přílohy
ek1.jpg
300$ šek
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 5. 2015 21:47

A seš v nepřátelích, kriplíku, takže ty tvoje sračkoidní příspěvky už neuvidím...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 5. 2015 22:01

To já se klidně na ty kraviny podívám, snaží se snaží. Výhoda tohoto fóra je, že až to bude chtít smazat tak bude mít smůlu. A, že takových bylo. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Sattero 28. 5. 2015 22:12

Obrázek
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 5. 2015 05:45

myšpulín píše:To já se klidně na ty kraviny podívám, snaží se snaží. Výhoda tohoto fóra je, že až to bude chtít smazat tak bude mít smůlu. A, že takových bylo. :D

Jo, jo. Nebyl by první, ani poslední. Ja jsem byl v pokušení to smazat hned na začátku, ale říkám si, že takhle to může průměrně hloupého čtenáře zdejší diskuse spíše varovat, než nalákat. A je to ve vláknu MLM, kde mám nastavenou takovou vyšší toleranci. Když ho baví si tady povídat sám se sebou a chlubit se, jak je to prima a jak na to vydělává, přestože je nanejvýše pravděpodobné, že reálně z toho nic nevytáhne, tak ať si hraje :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinVe 29. 5. 2015 06:34

Tomáš Marný píše:A seš v nepřátelích, kriplíku, takže ty tvoje sračkoidní příspěvky už neuvidím...


super, už tě tady neuvidíme :)

-- 29. 5. 2015 07:37 --

PatrikChrz píše:
myšpulín píše:To já se klidně na ty kraviny podívám, snaží se snaží. Výhoda tohoto fóra je, že až to bude chtít smazat tak bude mít smůlu. A, že takových bylo. :D

Jo, jo. Nebyl by první, ani poslední. Ja jsem byl v pokušení to smazat hned na začátku, ale říkám si, že takhle to může průměrně hloupého čtenáře zdejší diskuse spíše varovat, než nalákat. A je to ve vláknu MLM, kde mám nastavenou takovou vyšší toleranci. Když ho baví si tady povídat sám se sebou a chlubit se, jak je to prima a jak na to vydělává, přestože je nanejvýše pravděpodobné, že reálně z toho nic nevytáhne, tak ať si hraje :)



Díval jsem se na různá témata tady na MLM. Dozvěděl jsem se 2 věci.

1. Jediný MLM tady na fóru, který funguje.
2. Vždycky se musí najít tlupa kverulantů, někdy ti samí, kteří to musí nějakým zbytečným způsobem komentovat

Dokud mě to bude bavit, tak sem budu dávat průběžné aktualizace.
Btw. admini nedělají nic, nechají tady urážky i spam.
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 29. 5. 2015 08:08

PatrikChrz píše:Když ho baví si tady povídat sám se sebou a chlubit se, jak je to prima a jak na to vydělává, přestože je nanejvýše pravděpodobné, že reálně z toho nic nevytáhne, tak ať si hraje :)

No já odebírám celé fórum přes RSS do mailu a takovíto otrapové spamující referaly a shánějící hlupáky pod sebe mi docela vadí, zejména pokud jsou takto aktivní, já sem pro zámek + ban.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod MartinVe 29. 5. 2015 09:16

a což takhle vyhodit mě z RSS, jestli to fórum umožňuje, tsu je dlouhodobá záležitost, na fb jsem vydržel 7 let..

v opačném případě mi dejte ban, vzhledem k tomu, jak se tady lidi chovají, mi to vůbec vadit nebude lol :D
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 29. 5. 2015 10:31

Dotaz na zdejší diskutující. Proč na takovou kokotinu reagujete?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MartinVe 29. 5. 2015 10:54

Jen ať reagují, protože tohle vlákno je už totálně zaneřáděný, admini nepracují, lidi se tady uráží, tak aspoň je nějaká legrace. S kolegy v práci to průběžné probíráme u kávy, rozhodně zábavnější než sledovat třeba kauzu Rath apod. Tak jen dál, vaši odběratelé se těší na nové příspěvky :) Dokonce jsem se začali vsázet, zda se ještě někdo najde nebo ne, nebo kdo z již diskutujících bude mít potřebu se tady veřejně znovu vyzvracet :)
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 5. 2015 12:57

Klient ps píše:Dotaz na zdejší diskutující. Proč na takovou kokotinu reagujete?

Mě to prostě baví, jsem takovej rypák rejpavej. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod MartinVe 29. 5. 2015 13:49

tak díky myšpulíne, prohrál jsem padika 8-D 8-P
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků