Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 6. 2015 13:31

U mě to samé, vychází to na víc, než celý rok, na který jsem měl mít nárok. Žeby bylo na čase zrušit TP a nastavit opět nižší zálohové platby?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 16. 6. 2015 17:25

Dá se RB KK zrušit bez návštěvy pobočky?
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod jasno1 19. 6. 2015 11:43

Mám KK Style + 1 dodatkovou kartu a když mi chodil výpis poštou, tak na něm byly rozepsány transakce pro každou kartu zvlášť. Zřídil jsem si u RB účet a KK (hlavní) k němu navázal. Dnes jsem si stáhl výpis z bankovnictví a jsou na něm transakce za obě karty dohromady. Nepoznám tedy kterou kartou byla provedena jaká transakce. (Vidím to když si v bankovnictví zobrazím transakce a vyberu jen jednu kartu, popřípadě při zobrazení transakcí za obě karty dohromady je na každém řádku číslo karty. To bohužel u výpisu ne). Nenašel jsem v bankovnictví nikde možnost udělat výpis pro každou kartu zvlášť, nebo nějak rozdělit výpis podle karty. Dělám někde chybu, nebo to tak je "normální"?
Přijde ještě výpis mailem, nebo když mám u nich účet tak je jediná možnost přes to bankovnictví?
jasno1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 19. 6. 2015 12:18

zavolej na infolinku a objednej si výpis ke KK emailem bez poplatku
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 6. 2015 18:14

Nevím jestli to zde proběhlo, ale dnes jsem navštívil ATM RB a v těchto bankomatech lze zadat, jaké bankovky při výběru požadujete :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 6. 2015 18:55

fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 23. 6. 2015 19:22

Otázka je, jak ten telefon bude po 2 letech vypadat. Navíc není jisté, jestli ještě 20 ks mají.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Smurfik 23. 6. 2015 20:58

Špatná informace, je třeba pročíst pořádně podmínky akce. Účet se nesmí vypovědět 36 měsíců (ne 24 měsíců) a za další je třeba dodržet podmínku "zvláštní výše paušálního poplatku", což je navíc 350 Kč měsíčně k poplatku 129 Kč. Takže ten iPhone vyjde na 17244 Kč.
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 6. 2015 21:08

To je fakt, podmínky jsem nečetl, jelikož bych sám do toho nešel , ale že tam bude taková kulišárna jako "ujednání o zvláštní výši paušálního poplatku" to jsem nečekal... :-!
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 23. 6. 2015 21:35

to o poplatku navic 350kc nemuzu nikde najit...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod mrhule 24. 6. 2015 07:10

V podmínkách (pdf) to sice není, ale říkala mi to ženská z pobočky, když jsem zjišťoval dostupnost.

Jinak by to byla přece až moc lákavá nabídka
mrhule
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 6. 2015 07:30

Tak tak, už i tá 3 letá vázanost je docela hardcore (obzvlášť teda s uvážením, že na záruka na zařízení bude nejspíš dvouletá), ale ještě účtovat 350 Kč měsíčně doslova za nic... ale co jiného čekat od bandy z...ů :-D Koukám, že už zmizela i ta aktualita z měšce, no jo - too good to be true.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 24. 6. 2015 09:00

Dr.Lukáš : volba bankovek v RB bankomatech už je dlouho, cca 2 roky.

astrapa : telefon bude po 2 letech vypadat tak, jak se k němu budeš chovat :-)

fremantle : 3 letá vázanost vs 2 roky záruka ... hardcore... banda z...ů ..... ono je to spíš myšleno jako dárek než jako forma výjebu :-)
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 6. 2015 23:29

http://www.mesec.cz/clanky/raiffeisenba ... s-klienty/
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dnes jsem absolvoval hovor z infolinkou, volali sami od sebe, proč jsem je hodnotil někdy v dubnu známkou 5 - tedy hrůza..tak jsme si se slečnou vysvětlili, proč jsem odešel, proč jsem nebyl spokojený, připoměl podvody s připisováním vánočních odměn, až po nátlaků klientů a článku na měsci..A když se ptala, zda-li bych RB doporučil rodině a kamarádům, tak jsem jí odpovědl rázně NE :-) Ale byla příjemná, vcelku chápala, že mají v bance bordel :-))
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 25. 6. 2015 07:28

Nechápu k čemu tyto průzkumy bank a pojišťoven jsou (taky mi občas volají). Stejně vždycky chtějí jen označit předpřipravené odpovědi, ANO/NE, 1 až 5, apod., ale na skutečnou příčinu nespokojenosti se nikdy nezeptají, a když důvod řekneš, tak si ho tazatel nepoznamená, protože má zákaz od manažera :D
astrapa
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků