Off topic kolem Vlazyho

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 24. 7. 2015 08:56

vlazy píše:
Zedna1 píše:planuji i vkladomaty. Doufam, ze to nedopadne jako slibovane vkladomaty u mBank :-)
Nebo, že jich nebude pouze tolik, že by se je dalo spočítat na prstech jedné ruky a že většina z nich nebude v "pitomé" Praze.
Snad se dockame vkladat pres slozenku cposty fakt nechci jine nove banky maji vice moznosti tak proc ne i equa
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 7. 2015 09:08

D.roak: Teď si přečti ten svůj příspěvek ještě jednou, nafackuj si a přemýšlej o tom, proč se dělají v souvětí čárky mezi větami.

Já bych to četl třeba takto:
Snad se dockame vkladat pres slozenku cposty, fakt nechci jine nove banky, maji vice moznosti tak proc ne i equa.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smurfik 24. 7. 2015 09:59

Hlavně, že ty jsi dokonalý...

Tomáš Marný píše:Rozhovory s managery by se urkitě neměly dělat v těch největších vedrech...
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 7. 2015 10:04

Já to vím, nemusíš mi to říkat ani psát :-P .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HUBApoint 24. 7. 2015 12:45

Presne tak, jeste ze tam je ten HIT s 1,5%, ktery je bezkonkurenci. Na druhou stranu snizeni o 0,2 na bezaku se v realnu projevi jako nula nula nic Osobne tam mam do 20 000 a vse navic posilam na HIT
HUBApoint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 7. 2015 16:29

HUBApoint:
Jaké snížení o 0,2 na běžáku? Pokud se dobře dívám na úrokové sazby tak tam vidím u běžného účtu nezměněný úrok 0,01%. Kdyby nám to měli ještě snížit o 0,2% tak by to ve výsledku bylo v mínusu a bylibychom na -0,19% což by znamenalo, že bychom pak museli my klienti platit úrok bance což je nesmysl.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 7. 2015 16:59

Asi myslel běžný SPOŘÍCÍ.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 7. 2015 19:14

vlazy píše:úrok 0,01%. Kdyby nám to měli ještě snížit o 0,2%


A já jsem si myslel, že když se úroková sazba 0,01 % sníží o 0,2 %, bude pak 0,09998 %... :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 7. 2015 20:19

myšpulín píše:Asi myslel běžný SPOŘÍCÍ.
Co možná myslel je věc jedná, ale co napsal je už věcí jinou. Jinak jaký je to ten "běžný SPOŘÍCÍ"? Takový účet v nabídce Equa bank nevidím.

fremantle:
Myslet si můžeš co chceš. Je to tvoje věc. Polský řidič na přejezdu ve Studénce si asi také myslel, že to stihne přejet a jak to nakonec dopadlo to asi všichni dobře víme.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 7. 2015 06:06

vlazy píše:Myslet si můžeš co chceš. Je to tvoje věc. Polský řidič na přejezdu ve Studénce si asi také myslel, že to stihne přejet a jak to nakonec dopadlo to asi všichni dobře víme.

Příliš mnoho nejistoty v tvých myšlenkách. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 25. 7. 2015 07:30

Všichni až na jednoho ten výraz běžný (spořící) pochopili :)
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 7. 2015 07:47

vlazy píše:
myšpulín píše:Asi myslel běžný SPOŘÍCÍ.
Co možná myslel je věc jedná, ale co napsal je už věcí jinou. Jinak jaký je to ten "běžný SPOŘÍCÍ"? Takový účet v nabídce Equa bank nevidím.

fremantle:
Myslet si můžeš co chceš. Je to tvoje věc. Polský řidič na přejezdu ve Studénce si asi také myslel, že to stihne přejet a jak to nakonec dopadlo to asi všichni dobře víme.

Tak ne běžný, ale obyčejný, základní, prostě spořící bez přívlastků. Ty jsi strašný puntičkář.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 7. 2015 09:39

Nejde o to jestli to někdo pochopí nebo ne, ale hlavně o to, že někteří asi příliš nebo vůbec nepřemýšlejí nad tím co píšou a pak z toho vznikají nesmysly které někdo nemusí pochopit správně.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod proof 26. 7. 2015 10:36

vlazy píše:Vypadá to, že alespoň u spořáku HIT se ty úroky směrem dodů prozatím nemění což je dobře.

Pokud chceš být takový puntičkář, tak bys možná mohl začít u sebe... sazby se od 1. 8. 2015 mění nejen u Spořicího účtu, ale i Spořicího účtu HIT:
Equa bank píše:Spořicí účet HIT: změna v pásmu od 200 tis. Kč do 2 mil. Kč z 1,0 % p.a. na 0,8 % p.a.
proof
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 7. 2015 10:58

proof: Nebuď zpupný! Ze zpupnosti vzniká jen hádka. :-)
drkarel
Inventář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků