Kde koupit stříbro a zlato?

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PetrAsch 30. 3. 2015 13:34

Nákup stříbra v Německu je dobrá varianta, já jsem ji v minulosti také využil - a také shodou okolností se Silverem :-)
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xmart 25. 7. 2015 11:02

Víte někdo, jak je to teď s tou nižší cenou stříbrných mincí z Německa?

Oficiálně měla být snížená 7% daň na mince jen do konce roku 2013, ale podle některých zdrojů se stále dají v Německu nakoupit stříbrné mince s nižší DPH.
Poznejte, jak fungují peníze a udělejte ty správné kroky k jejich ochraně.

Vyměňte své papírové peníze za OPRAVDOVÉ HODNOTY, nejlépe za AKTUÁLNĚ NEJVÍCE PODHODNOCENÉ hmotné aktivum - INVESTIČNÍ STŘÍBRO.
xmart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 7. 2015 12:14

Ano, je to tak, psal jsem o tom zde:
http://www.mesec.cz/clanky/investovat-d ... o-medaili/
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin055 10. 11. 2019 20:22

Hezký den, vidím, že toto téma je již několik let bez komentáře. Rád bych se zeptal jaké máte aktuálně zkušenosti s nákupem zlata a stříbra u prodejců. U jakých prodejců se dá nakoupit za rozumnou cenu a hlavně, zda máte u nich dobré zkušenosti.

V případě Německa a stříbrných minci... je nutné si pro mince dojet, aby se to vyplatilo nebo existuji v ČR prodejci nebo jiné alternativy, jak koupit z Německa stříbro za nižší DPH?

Děkuji
Martin055
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stevex22 14. 11. 2019 13:44

Za mne momentálně mohu doporučit Zlataky.cz a Auportal.cz, kvůli kammeným pobočkám v Praze a Brně (a nakoupit i anonymně) a ceny nákupní, ale i výkupní mají jedny z nejlepší na trhu, snad kromě online objednávky na Silverum.cz, které má při 100ks Canadian Maple Leaf 1 oz úplně best cenu na českém trhu, ale s výkupem je to o dost horší. (dá se snad ale do budoucna využít jejich projekt Burzadrahychkovu.cz)
Stevex22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JacobSv 19. 3. 2020 08:46

Nevite kde se da v tuhle dobu koupit stribro? Co jsem videl vsude je vyprodane nebo dodaci lhuta mezi 30-180dni, nebo se prodava za nesmyslne ceny, treba na zlatosnadno.cz vcera 1kg za 13800kc a dneska 16800kc pritom trzni cena na trzich se nezmenila
JacobSv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 5. 4. 2020 15:23

Řešil někdo fyzické zlato také ze zahraničí?
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 12. 4. 2020 16:18

treba chvilu pockat ked opadne neistota, osial a stabilizuje sa trh mozno na nizkych cenach
MirecBA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HuskyPath 26. 6. 2020 18:02

Dobry den, Chtela jsem se zeptat jaka je vase zkusenost s prevozem stribra prez hranice? Cestujeme z USA a vubec nevime jak se vyhnout clu a DPH, pokud je to vubec mozne. Premyslime o priletu to Estonska a potom ridit do Ceska. Vite jak to funguje s tim 10.000Euro limitem? Plati se z toho clo/DPH nebo neco jineho? Predem dekuji za odvedi!
HuskyPath
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saabik 26. 6. 2020 18:30

Proč byste se tomu chtěli vyhnout?
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HuskyPath 26. 6. 2020 19:50

Protoze nechceme platit pres $4k?
HuskyPath
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 5. 7. 2020 07:40

Nechas si z toho stribra odlit treba poklice na auto :-)

Anebo si to u zida vymen za zlato a mas to. Tam se dph neplati a limit je jen k ohlasovaci povinnosti.

Ostatne kupovat si investicni stribro na fyzickounosobu mi vzdy prislo jako pekna pitomost.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků