GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 8. 2015 18:40

https://www.gemoney.cz/documents/cz/gem ... ky-mgm.pdf Tady ty podmínky znáte?? Koukám, že jsme zbytečně přišly o bonus 1.000,- za založení nové KK :-\
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 8. 2015 20:33

věděl jsem a aktivně využil těch 500 za doporučení nového klienta na běžný účet, ale o těch kreditkách jsem netušil :/ dneska jsem novou zakládal a taky jsem se mohl nechat "doporučit" od rodiny, kdo už kreditku má
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod franko_cz 26. 8. 2015 20:52

Myslim že info o bonusu za doporučení KK tu před časem prošlo.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 8. 2015 21:26

To zamrzi..i kdyz chapu, ze bankovni pracovnice nic aktivne nevyzvani
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 8. 2015 21:29

od pracovnice jsem věděl právě o těch bonusech za doporučení účtů, to mi aktivně sama cpala, ale o tomhle se nezmínila a v jiné souvislosti sama říkala, že v některých věcech jsem lépe informovaný než oni na menší pobočce, takže fakt nevím jestli nechtěla říct (o tom, že celá rodina jsme měli a i máme kreditky 100% ví, protože vše řešíme u ní a již si mě dobře pamatuje) nebo o tom jen sama neví

ale litr bonus by potěšil víc než bezúročné období :twisted:
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 8. 2015 22:01

Tak litr by potesil i vic nez 5% v papirnictvi :-D ... KK jsme brali jen diky tomu, ze bude vraceno 1% i jinde nez u partneru i po 1.9. :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil2268 31. 8. 2015 17:17

Mám účet Genius gratis a převáděl jsem 2x50 000,- do jiné banky. Obratem volali, zda je transakce ok a můžou ji pustit dál. To jsou na tom tak špatně, že musí volat na takové malé převody? Není to náhodou tím, že ztratili hodně klientů? Rok, dva zpátky se tohle nedělo. A perlička na závěr, v pondělí večer jsem zadal příkaz, volali za 10 minut. Poté byly peníze až do čtvrtka blokovány a v pátek dorazily. 3 dny blokace? Tahle banka už moje peníze neuvidí.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod khonsun 31. 8. 2015 17:44

Copak kdyz volaji po Cechach tak to jeste jde. Nejlepsi je kdyz volaji napr. do Indonesie, coz je v noci a za /tusim/ 60.-Kc/min prichozi hovor......
Za 21 let mi bude 100.
khonsun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Win10 31. 8. 2015 19:31

Copak kdyz zavolaji, znam cloveka, co byl obchodne v Asii a kdyz se odtamtud prihlasil do IB GE, tak mu ho rovnou zablokovali. :D
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 31. 8. 2015 22:10

Pokud cestuji do zahraničí (Asie) dopředu volám do GE, že budu vybírat tam a tam a přihlašovat se do IB. Lepší je upozornit dopředu, než aby zablokovali kartu nebo bankovnictví. Na jejich facebooku někdy v minulosti psali, že v bance funguje několikanásobný kontrolní dohled. Osobně jsem rád. Cca před rokem nabídli možnost zablokovat v IB platby kartou v Asii.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod khonsun 31. 8. 2015 22:19

Avizo osobne dopredu bance lze dat; nicmene si to napisi na papirek a to je tak vse. Zavolat jim /avizo dopredu/muze kde kdo.
khonsun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davsopl 31. 8. 2015 22:22

Přesně tak. Co s tím udělají, je druhá věc. :-)
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 8. 2015 22:48

davsopl píše:Cca před rokem nabídli možnost zablokovat v IB platby kartou v Asii.

Jo a ještě předtím, než to umožnili, tak preventivně ze dne na den jednoduše zablokovali všechny transakce na kartách v některých zemích všem klientům bez rozdílu...co na tom, že ti si v zahraničí s kartami GEMB už neškrtli a řešit to mohli až po návratu do ČR.

Ale nevím, kdo by zase chtěl ty jejich karty se zlodějským kurzem se spreadem přes 6 % vůbec používat (chvíli tuším snad soupeřili i s mBankou, kdy ji krátkodobě porazili, ale od letošního roku díky zhoršení spreadu karetní asociace Visa polská garáž opět vede).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod davsopl 31. 8. 2015 23:16

Pokud to udělali ze dne na den bez upozornění, tak je to pěkná prasárna...Jinak jejich kartu beru do zahraničí jako záložní možnost.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 8. 2015 23:33

Tak asi šlo o tohle, asi tedy tehdy náhle ze dne na den zablokovali jen možnost výběrů z bankomatů v některých zemích, transakce u obchodníků sice fungovaly, ale byl to tehdy docela poprask: http://mesec.cz/aktuality/s-kartou-od-g ... ch-zemich/
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků