2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 8. 2015 13:52

26.8. stále nezaúčtováno
anonymni

Odeslat příspěvekod paty07 31. 8. 2015 14:24

Blokace se vytváří hned po zaplacení, ale platba se strhne až na pokyn obchodníka. Tedy HC je v tom nevinně nebo se mýlím?
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 31. 8. 2015 15:24

Já mám v blokacích částku za nákup jízdenky u ČD od 1.8.2015 (platba neproběhla, protože před závěrečným potvrzením ve vlaku překvapivě vypadlo připojení na internet) a fakt nestojím o to, aby platba byla zaúčtována...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 31. 8. 2015 17:16

Nákup 25.5 a také stále není zaúčtováno :-(
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 8. 2015 17:31

Já už pokládám transakci za vyřízenou, akorát dnes jsem si vyzvedl zboží na pobočce, nakonec jsem vzal telefon, udělal pár kroků od prodejny czc.cz do mobilní pohotovosti a tam ho obratem zpeněžil, čistý vývar budu mít teda nakonec jen 1900 Kč mínus poplatky, ale bude mi to tak stačit s ohledem na čas, který jsem tím strávil (počítám i s odesláním výpovědi na KK na poště se přes čistou hodinu nedostanu). Z toho sortimentu se tam moc nenabízelo, sám nákup hardwaru v nejbližším roce neplánuji a dárkových poukázek bych se, počítám, zbavoval se stejnou ztrátou...

Takže nyní už jen počkat na bonus, což bych měl dle podmínek dostat na konci září.

DirtyKing píše:Nákup 25.5 a také stále není zaúčtováno :-(

No jo, to už mají nějaké 3 měsíce skluz... :D
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod DirtyKing 31. 8. 2015 19:01

Tak už je platba v zaúčtovaných. Zaúčtována byla dle všeho už 27.8 ( nákup 25.8 ), ale ve správci financí se to objevilo jako zaúčtované s prodlevou až teď :-)
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 31. 8. 2015 19:03

fremantle píše:U sebe vidím transakci z 27.8. už zaúčtovanou s dnešním datem...

Já transakci z 26.8. taky až dnes 31.8. Je to tam i vidět: Datum transakce --- Datum zaúčtování. Někde jsem četl, že zaúčtovaní je do 3 prac. dní, realita 3 prac. dny... tak třeba dáme i "second service". Vánoce už jsou za pár dní :-)
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod telemetry 1. 9. 2015 02:30

Také vám byla transakce Premia kartou provedena v eshopu czc.cz přes platební bránu payu.cz? Jak se eshop dozví, že ta transakce byla provedena právě mojí Premia kartou, aby mi mohl vrátit 2500 Kč? Podle mě nemá přístup k údajům o platební kartě. Já nakoupil v eshopu ty dárkové poukázky za 2500 Kč.
telemetry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DirtyKing 1. 9. 2015 03:40

Jo je to standard. Penize Ti bude vracet Home Credit a nikoliv CZC.
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 9. 2015 07:33

Tak platba z 26.8. stále nezaúčtována.
Trošičku mě vytočili s tím, že budu muset čekat na vyplacení bonusu další měsíc.. :-\
BTW, kdy chodí výpisy..?
anonymni

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 9. 2015 08:59

Já bych si tipnul, že platbu můžeš mít přesto zaúčtovanou, jen se ještě pořád nepromítla v Správci financí - spíš to vypadá, že to nemají úplně "online"

Jinak po rozkliknutí na Datum příští splátky se zobrazí hláška "Částka příští splátky bude známa po měsíční uzávěrce (v prvních dnech nového měsíce)", takže si nejspíš na vygenerování výpisu budeme muset počkat (zatím ani nevidím naúčtovaný poplatek za vedení) :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod telemetry 1. 9. 2015 10:43

DirtyKing píše:Jo je to standard. Penize Ti bude vracet Home Credit a nikoliv CZC.

To pochybuji, platbu ma vracet CZC, sami to pisi na svych strankach, pravdepodobne je to jejich provize.
telemetry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 9. 2015 10:50

fremantle píše:...
Jinak po rozkliknutí na Datum příští splátky se zobrazí hláška "Částka příští splátky bude známa po měsíční uzávěrce (v prvních dnech nového měsíce)"...

Spíš jsem myslel někoho, kdo tu kartu už má déle a ví, kdy se výpis generuje..
anonymni

Odeslat příspěvekod refedr 1. 9. 2015 12:29

Taky jsem trochu vytočenej. Platil jsem ve středu 26.8. ráno na jejich webu a do teď nezaúčtováno. Vy co už ji máte zaúčtovanou jste platili v obchodě na terminálu při vyzvednutí, nebo taky jako já přes web?
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 9. 2015 12:44

Já bych se zatím nevytáčel - platba je možná zaúčtovaná a bude ji vidět na výpisu - ten zatím není vygenerovaný (taky u sebe pořád nevidím naúčtovaný poplatek za vedení). Jinak platil jsem taky přes web, ve čtvrtek 27.8. večer, včera jsem ji viděl zaúčtovanou na Správci financí (s datem 31.8.)...

Nevím teda, jak to u Home Creditu funguje, ale působí to značně chaoticky.

Navíc se mi nahromadily nějaké bonusové koruny, tak čekám, že mi je převedou na poukázky a pošlou (měly by je převádět v dvouměsičních cyklech na konci každého sudého měsíce)... :-)
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků