2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iguka 1. 9. 2015 18:09

refedr píše:Taky jsem trochu vytočenej. Platil jsem ve středu 26.8. ráno na jejich webu a do teď nezaúčtováno. Vy co už ji máte zaúčtovanou jste platili v obchodě na terminálu při vyzvednutí, nebo taky jako já přes web?


jednou kartou jsem platil 24.8., zaúčtovano 26.8., druhou kartou jsem platil 27.8. a zaúčtováno 31.8., vše online. Poplatek za vedení účtu mám na obou kartou také zaúčtovaný.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 9. 2015 18:40

U sebe už taky vidím naúčtovaný poplatek za vedení, ale nevidím tam odkaz na nic, co by se mělo podobat výpisu... Mám takový dojem, že oni ho snad budou posílat opravdu jen starou dobrou papírovou poštou. :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 9. 2015 19:21

fremantle píše:U sebe už taky vidím naúčtovaný poplatek za vedení, ale nevidím tam odkaz na nic, co by se mělo podobat výpisu... Mám takový dojem, že oni ho snad budou posílat opravdu jen starou dobrou papírovou poštou. :-)

Já si vzpomínám, že jsem byl dotazovanej při zakládání, zda chci elektronický výpis emailem. Ostatně mají to i jako doplňkovou službu v úvěrových podmínkách:
"Měsíční výpisy k Vaší kartě Vám můžeme místo papírové verze posílat zdarma pouze na Váš e-mail."
anonymni

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 9. 2015 19:36

Asi to tak bude, já už jsem na to zapomněl, ale pokud se mě to ptali, tak jsem si to určitě taky nechal posílat mailem.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod iguka 1. 9. 2015 20:51

no vida, teď mám výpis v emailu.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 9. 2015 20:56

Taky mi dorazil... zjistil jsem, že poukázky za prémiové body bych měl dostat až příští měsíc, tak jsem nyní na vážkách, jestli na konci měsíce poslat výpověď, protože by nejspíš zanikly...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 9. 2015 21:07

Hm, tak u mě platba z 26.8. stále nezaúčtována a v IB mi už svítí, že datum příští splátky je 20.10.2015. Takže smolík s tím, že bych mohl prachy vidět v září.
Já se z nich pos... Zas na druhou stranu bude se mi karta s lehkým srdcem vypovídat...
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 9. 2015 21:09

Upřímně řečeno, ta karta je vzhledem k poplatku za vedení stejně dobrá jen pro ten bonus z CZC...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 9. 2015 21:18

fremantle píše:..tak jsem nyní na vážkách, jestli na konci měsíce poslat výpověď, protože by nejspíš zanikly...

"...Zatím to ale vypadá, že zájem bude slušný," říká Zuzana Bienvenu, mluvčí Home Creditu. Firma se nebojí, že by lidé vybrali slevu a poté karty rušili. "Věříme, že parametry karty budou pro klienty dostatečně výhodné a motivační k tomu, aby ji využívali i v budoucnu," říká.
Že by měla pravdu? ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod xls 1. 9. 2015 22:13

Mně do telefonu tvrdili, že když se karta nepoužívá, tak se poplatek neúčtuje. Takže by opravdu mohla skončit zatím v zásuvce a nemusela by se rušit. Jestli převezme kreditky Citi se svou pověstnou neschopností Rb, tak je možné, že se ještě bude ta Premia k něčemu hodit.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod telemetry 1. 9. 2015 22:22

Já jí co nejdříve zruším a pak zkusím zažádat o novou. :D

nnnokiaE52 píše:Hm, tak u mě platba z 26.8. stále nezaúčtována a v IB mi už svítí, že datum příští splátky je 20.10.2015. Takže smolík s tím, že bych mohl prachy vidět v září.
Já se z nich pos... Zas na druhou stranu bude se mi karta s lehkým srdcem vypovídat...

Já myslím, že záleží spíš na tom, kdy platba proběhla a ne kdy se zaúčtovala. A pro CZC proběhla platba v tvém případě 26.8.2015. Koneckonců ti přišlo do emailu potvrzení o úspěšné platbě od payu.cz (pokud jsi platil online)?
telemetry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod refedr 2. 9. 2015 07:01

Taky mi došel emailem výpis. Moje platba na webu CZC ze středy 26.8. samozřejmě nezaúčtovaná a ještě k tomu přihodili 49,- Kč poplatek za 08/2015. Možná to je ale poto, že jsem si účet "zaktivnil" posláním 1,- Kč na účet dané KK, když mi HomeCredit tu 1 Kč poslal a já si ji poslal zkušebně zpět. Já to věděl, že s Home Creditem nebudu kamarád ..... teď mi ani jíst nechutná ..... aspoň těch 49,- ušetřím za jídlo. :-) :-)
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2015 07:48

telemetry:
zajímavej názor :-D
anonymni

Odeslat příspěvekod telemetry 2. 9. 2015 08:09

refedr píše:Taky mi došel emailem výpis. Moje platba na webu CZC ze středy 26.8. samozřejmě nezaúčtovaná a ještě k tomu přihodili 49,- Kč poplatek za 08/2015. Možná to je ale poto, že jsem si účet "zaktivnil" posláním 1,- Kč na účet dané KK, když mi HomeCredit tu 1 Kč poslal a já si ji poslal zkušebně zpět. Já to věděl, že s Home Creditem nebudu kamarád ..... teď mi ani jíst nechutná ..... aspoň těch 49,- ušetřím za jídlo. :-) :-)

Tak to by me pekne *****, aby mi to za pripsani 1 Kc 49 Kc sezralo, ale jine logicke vysvetleni neni, kdyz tam nemas zauctovanu platbu kartou.
telemetry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 9. 2015 08:14

Nebo prostě účtují poplatek už v měsíci aktivace karty akorát na zákaznické lince lhali...nebylo by to poprvé, co nějaká slepice něco řekla a bylo to úplně jinak. V žádném relevantním dokumentu jsem nějakou "výluku" z poplatkování neviděl...
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků