Úrazové pojištění pro děti

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Fantucci 25. 9. 2015 09:27

Člověk se nesmí "obávat", ale přečíst pojistné podmínky.
Paušálně řečeno, pojišťovny plní závažnější formy nádorových onemocnění. Nicméně je již hodně pojistných produktů, co umí krýt i např. "in situ".
Otázkou je, jestli a v jaké formě vzniká výpadek příjmu při typu "in situ" a jestli je třeba jej nutně krýt.
Ve výlukách a následném neplnění bývá problém spíše se zdravotním stavem při vstupu do pojištění. Některé pojistky nekryjí komplikace vycházející z příznaků problémů, které měl dotyčný před vstupem do pojištění.
U klientů jsem zažil nádorové onemocnění 2x(nevím jestli "naštěstí jen 2x" či "už 2x") a vždy se plnilo. Pokaždé plnění rodině vytrhlo trn z paty právě s ohledem na velmi podstatný výpadek příjmů
"Mít dostatek hotovosti" se lehce řekne, ale ne každý má možnost/schopnost si to zařídit.
V případě, že stadium nemoci je "fatální", poslední, na co lidi myslí, je prodej nemovitosti...

-- 25. 9. 2015 10:28 --

btw, jsme OT z původního tématu
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Elvis_78 25. 9. 2015 11:46

Zdravím diskutující a děkuji za názory. Původní dotaz byl na úrazovku pro děti. Je tady někdo kdo má děti a řešil tento problém ve skutečnosti?
Auta a nemovitost pojištěné mám, nicméně uvažuji o té úrazovce pro děti.
Elvis_78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saabik 25. 9. 2015 12:29

Řešil jsem. Na smrt minimum. Na trvalé následky co nejvíc, na hospitalizaci a úraz podle toho jak to máte s prací. Když má dítě zlomenou končetinu, tak nemůže být doma samo. A denní plnění tohle aspoň částečně pokryje. Pokud je manželka v domácnosti, tak je to zbytečné.

Malá si nalomila zápěstí, byla doma 3 týdny a hodí jí to asi 2,5 tis. Děti jsou živly a dost často se podobné věci dějí.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fantucci 25. 9. 2015 16:22

Ja, co se deti tyka, mam jen trvale nasledky urazu a osetrovani clena rodiny(uraz i nemoc)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron