Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 12. 10. 2015 20:40

Ano, už dlouho jsem nikde nečetl pořádný flame na téma SIPO. Jestli je to bolševický přežitek nebo super věc. Udělali jste mi radost :-)

A teď vážně, SIPO si najde odpůrce i příznivce a asi to bude pořád nerozhodně, co člověk to názor a jiná životní zkušenost. Na netu je flejmů na téma SIPO více než dost a proč přidávat další, když je to tady off topic.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod davsopl 12. 10. 2015 22:01

Omlouvám se pánové, myslel jsem platby SIPO KK Citi Life a ne klaické složenky. :-)
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jirkau 13. 10. 2015 08:31

PatrikChrz píše:Výhoda je v možnosti nasbírat 2 krát bonusy, třeba právě na poště :)


neprotočím tolik, aby mně limitovala vratka 2.000/karta
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 10. 2015 08:36

Vratka je 1000,-/karta.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 13. 10. 2015 17:53

Pokud by jste si někdo úspěšně žádali o citi KK s aukro bonusem a přitom už od citi KK máte a poslali Vám i ten voucher, tak se prosím pochlubte, ať vím, že je třeba nějaká malá naděje :-) Ruším si teď citi mall KK (budu ji mít rok), tak si zkusím o tu "aukro" KK zažádat v době výpovědi, tak jsem zvědav..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tulum 13. 10. 2015 19:58

Poradí někdo, jak je to přesně s limitem 1000Kč/karta (měsíc). Zda je ten měsíc brán jako perioda od výpisu k výpisu neb jako, když např. prvního v měsici jednou platbou vyberu 1000Kč na premiích, tak další možnost na prémie naskoči zase až druhého v následujícím měsíci?
Předem díky za info..
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 13. 10. 2015 20:08

Podle zúčtovacího období.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 13. 10. 2015 20:28

já o aukro kartu žádal za jednu osobu už 4.10. a druhá osoba včera ... oboje předběžně schváleno a kurýr se neozval nikomu ... obě osoby více jak rok nemají žádný vztah se citi, takže oprávněně mají na bonus nárok
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iguka 14. 10. 2015 11:37

kolega rušil kreditky Citi Life a nabízeli mu, ať si kartu nechá a s tím, že mu dají vratku 3%. Taky dobrý ne.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 10. 2015 11:47

Rušil - dal výpověď? Já jim napsal, ať mně po ukončení platnosti nevydávají novou a prý se mám ozvat měsíc před koncem platnosti té původní (kdy už ovšem novou budu mít).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 14. 10. 2015 11:49

přesně nevím, jen říkal, že ho přemlouvali, ať si kartu nechá, ale stejně ji zrušil, tak předpokládám, že dal výpověď
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 14. 10. 2015 11:53

Hm, 3 % nejsou špatná, ale spíš by bylo zajímavější zvýšení stropu 1000 Kč/měsíc... :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod iguka 14. 10. 2015 11:55

no to by bylo hodně zajímavé, ale na to můžeme zapomenout. Kolegovi jsem volal a bylo to tak, že zavolal na linku, že chce kartu zrušit. Tam mu řekli, že se mu do 2 dnů někdo ozve, pak se ozvali z retenčního a nabídli mu 3% zpět, ale to nechtěl, tak mu na mail poslali výpověď, ať si ji vytiskne, vypíše a pošle do Citi, tož tak
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 10. 2015 11:57

Nebuď troškař, 3% a zvýšení stropu na 3000,-/M.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod aaischa 14. 10. 2015 20:39

mam citi life, udelal sem si novou mall kartu, a dostal sem k mall karte 2000 bonus.... jen pro info ..
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků