Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jirkau 20. 10. 2015 12:42

goropes píše:zedna1: díky, tak už vím, kde je zakopaný pes!
Nemám smlouvu na neurčito, v mém oboru standard, to se hnedtak nezmění..
Podle telefonického dotazu individuální scoring nedělají, takže asi smolík, že?


Bud to individualni. U mne si zadane udaje nabeton neoverovali u zamestnavatele, ani nevim jestli se nekde ptali na typ pracovniho pomeru. Kreditku mam u CSOB, Diners Club a Citibank. S vystavenim dalsi kreditky Citi problem nedelala, takze ted mam u Citiny uz 2.
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 20. 10. 2015 14:24

Jsem na dobu určitou (taky standard ;-)) a Citi jsem normálně dostal, takže tam pes zakopaný nebude
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 20. 10. 2015 16:18

tak evidentně pramen vyschl...žadnou retenci nenabídli nic, krom Citi Life s vedenim na rok zdarma, žádný 3% nic, rovnou poslali vypovedni formulář, možná by nabídli pak něco, ale na to už nervy nemám
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barnyss 20. 10. 2015 18:38

Neřekl bych, že pramen vyschl. Naopak se mi zdá, že to teď sypou mnohem rychleji - posuďte sami:
8.10. jsem vzal telefonicky zpět výpověď KK,
14.10. jsem utratil kartou 500,- Kč,
15.10. připsán bonus 500,- Kč
- takže docela fofr oproti předchozím měsícům a bez nutnosti reklamace.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 20. 10. 2015 19:42

no já na připsání bonusu čekám už 14 dní, takže to zas tradičně budu muset reklamovat /což jsem musel zatím vždycky urgovat/, takže je to individuální
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Thom 20. 10. 2015 19:57

Dával jsem výpověď a rozhodně to nedělám často. Na oko vůbec. Kartu ukončili a ani nevolali.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod wetherek 20. 10. 2015 20:37

Brácha dal poprvé výpověď a nabídli jen bezplatné vedení při obratu 3000/měsíc, pětistovku nenabídli :grr:
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod davsopl 20. 10. 2015 21:58

goropes píše:zedna1: díky, tak už vím, kde je zakopaný pes!
Nemám smlouvu na neurčito, v mém oboru standard, to se hnedtak nezmění..
Podle telefonického dotazu individuální scoring nedělají, takže asi smolík, že?


Ještě byl problém u Citi, pokud někdo v žádosti o KK uvedl podnikání na IČO - Citi striktně dodržuje lhůtu, která musí být více jak 12 měsíců aktivní a nepřerušené živnosti.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 07Petr 21. 10. 2015 12:18

nnnokiaE52 píše:U Citi fakt človek neví..
Já jsem žádal 5 let a nic. Až letos na jaře schválili..


A mně na jaře schválili, ale teď na podzim už 2x ne. :grr: Citi snad nemá žádný pravidla. Hlavně že pořád posílají poštou dopis, že důvody nesdělují.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barnyss 21. 10. 2015 14:41

Dcera žádala o KK loni na podzim a letos na jaře a vždy zamítnuto. Teď žádala opět, obdržela zamítavý dopis a ejhle týden poté i kreditní kartu. Mají tam asi pěkný blázinec.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prologer 21. 10. 2015 18:56

Právě mi přišlo písemné zamítnutí Citi Mall. Před 10 dny předběžně schváleno online.
Opravdu mě to hodně štve a nevím, čím to je.

Mám už asi 2 roky Citi Life a v červenci jsem si tam navyšoval limit (na necelý dvojnásobek čistého platu).
K tomu mám ještě cca 3 roky ČSOB World kreditku (na cca 3,5 násobek čistého platu).
Plat mám celkem nadprůměrný, takže v tom by problém snad být neměl.
Citi Life mi dali jako podnikateli (3x zamítnutí online a pak schválení na pobočce). Teď jsem žádal jako zaměstnanec.
Nějaké nápady v čem je problém? Vyplatilo by se zajít na pobočku?

Přemýšlím zkusit si zřídit Citi ČSA. Možná, že na placenou kartu mají jednodušší schvalování. Nějaké zkušenosti?
Taky přemýšlím, že si zřídím u nich účet Citi Premier a pošlu si tam hodně peněz a pak si teprve zažádám. Nějaké zkušenosti, jestli to pomohlo?
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 21. 10. 2015 19:16

Citi Mall nevydají pokud již máte Citi Life, jelikož je to de facto identická karta pouze s jiným designem
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 21. 10. 2015 19:20

to není pravda, co jsi zde teď napsal
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 21. 10. 2015 19:39

dobře tak tam chybí "už"
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 10. 2015 19:47

Tak mně třeba zrovna nyní Citi Mall vydali... jinak mám Life (paradoxně převydanou z Mall před cca. 3 měsíci) a Billa, akorát jsem si na ni rozděloval úvěrový rámec... Zrovna čekám na voucher do Mallu, pak ho utratím i s tím, co jsem dostal k první Mallce (má ještě platnost do konce měsíce)... :-)
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků