2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 07Petr 23. 10. 2015 09:28

nnnokiaE52 píše:Sakra, tak je něco špatně.
Mě nepřišla ani sms ani peníze zpět. Přitom zaplaceno v srpnu, zaúčtováno v září, dorovnáno začátkem října..
Budu tam odpoledne volat a žádat vysvětlení. Celá republika inkasuje, vypovídá.. A já nic :oops:

Nejsi jediný, mně taky včera nic nepřipsali. Jsem stejný případ - zaplaceno v srpnu, zaúčtováno v září. Včera jsem tam volal a kačena ti stejně řekne, že musíš počkat do konce měsíce a pak můžeš podat reklamaci, že to mají v podmínkách "do konce měsíce". Tak mi je jasný že že to tak dopadne. >:-(
07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod sunshine reggae 23. 10. 2015 09:31

A tu platbu jste uskutecnili v CZC?

tomasvlasak píše:nevíte jak jsou na tom s odesíláním premia poukázek? 2500 již připsáno, tam jen čekám na 200 kč v poukázkách (využiju na benzín od eurooilu) a posílám výpověd, někdy do prosince na další přeměnu poukázek již čekat nebudu, sice tam asi 130 prémiových kč mám, ale to už nechám radši propadnout

Muzes nechat na karte stejne vysoky dluh, nekde jsem cetl, ze nevyplacene premiove Kc se pri vyporadani pouzijou na uhradu pripadneho dluhu.
sunshine reggae
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 23. 10. 2015 09:38

sunshine reggae píše:A tu platbu jste uskutecnili v CZC?
...

osobně ano :D
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 10. 2015 09:40

"nekde jsem cetl" - to je fakt rada hodná génia, jako jsi ty...

Takové informace od "jedné paní" dopadnou stejně jako to údajné (ne)účtování poplatku při nepoužití karty...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 10. 2015 09:52

Tomáš Marný píše:
sunshine reggae píše:Ja to poslu zitra naskenovane emailem.

Tak to seš borec, já normálně skenuju scannerem nebo v nejhorším mobilem, emailem jsem ještě nikdy neskenoval. Ale naprosto chápu, že hovínkáři nedokáží rozpoznat jemnou nuanci mezi pořadím slov ve větě :-P .

Nejradši mám blby, kteří si myslí, že umí česky, a přitom kritizují dobře větu, která je bez chyby.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod LHÁŘ 23. 10. 2015 09:59

:lol:

fremantle píše:"nekde jsem cetl" - to je fakt rada hodná génia, jako jsi ty...

Takové informace od "jedné paní" dopadnou stejně jako to údajné (ne)účtování poplatku při nepoužití karty...

Bod 4 druhý odstavec pravidel programu Premia.
... má právo prémiové Kč evidované na prémiovém kontě účastníka programu použít na částečnou nebo úplnou úhradu závazků účastníka programu, tj. provést zápočet prémiových Kč s dluhem účastníka programu.
LHÁŘ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 10. 2015 10:04

To je už rozumnější citace... Jen se mi nelíbí formulace "má právo", nikoliv povinnost.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod LHÁŘ 23. 10. 2015 10:05

Chce to prostě otestovat jako všechno.
LHÁŘ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 10. 2015 10:05

drkarel píše:Nejradši mám blby, kteří si myslí, že umí česky, a přitom kritizují dobře větu, která je bez chyby.

Já mám zase rád blby, kteří kritizují špatně 8-) . A kteří nejsou schopni pochopit smysl věty při záměně pořadí slov.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 10. 2015 10:28

Ta věta je dobře. Ano, v jiné variantě by mohla být pro tebe pochopitelnější. Ono už to tak v češtině (i jiných jazycích) bývá, že stejná věta může mít v jiném kontextu jiný význam. Ale tobě těžko něco vysvětlovat, to je jako s vlazym - oba chytrý jak rádio a přitom ...

OK, sám jsem to napsal blbě nechal jsem tam něco z původní přepracované verze, ale je jasné, o co jde. :-)

-- 23. 10. 2015 11:34 --

LHÁŘ píše:Chce to prostě otestovat jako všechno.

Jak přesně to chceš otestovat? Jako, že tam necháš dluh po splatnosti? To je, myslím, asi tak jediný případ, kdy svého práva využijí. Nebo myslíš podat výpověď, když máš odpovídající částku vyčerpanou, a čekat, jestli prémie nepoužijí na její úhradu? No, to by šlo, ale nějak celkově pochybuji, že by byli tak vstřícní, když jim prémie stejně spadnou do klína.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod jasno1 23. 10. 2015 11:03

Ve středu mi kartu schválili. Kdy můžu očekávat, že dorazí domů?
Pokud ji aktivuji až příští měsíc, myslíte, že bude účtován poplatek za říjen? Koruna na účet dorazila.
Jinak mi operátorka též na dotaz tvrdila, že pokud je karta splacená a není na ni žádná transakce tak poplatek účtován není.
Předem díky
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 10. 2015 11:12

Poplatek ti až do aktivace karty účtován nebude. Teda možná ani, pokud bys ji aktivoval, viz. příspěvky některých uživatelů z konce srpna, ale neměla by tam být žádná transakce (pokud by tě náhodou napadlo jako tady někoho posílat jim zpět na účet tu aktivační korunu, pak ji připíšou na karetní účet a tím se spustí poplatkování už za tento měsíc)...

Jinak ti IMHO přijde příští týden, takže bys ještě stihl nakoupit i tento měsíc.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 23. 10. 2015 11:17

sunshine reggae píše:A tu platbu jste uskutecnili v CZC?

Samozřejmě, tak tupí ještě nejsme. :-D Prostě jsme smolaři, co musí čekat, pak podat reklamaci a tedy i platit dalších 49,- Kč/měsíc navíc. :-\
07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod jasno1 23. 10. 2015 11:26

fremantle píše:Poplatek ti až do aktivace karty účtován nebude. Teda možná ani, pokud bys ji aktivoval, viz. příspěvky některých uživatelů z konce srpna, ale neměla by tam být žádná transakce (pokud by tě náhodou napadlo jako tady někoho posílat jim zpět na účet tu aktivační korunu, pak ji připíšou na karetní účet a tím se spustí poplatkování už za tento měsíc)...

Jinak ti IMHO přijde příští týden, takže bys ještě stihl nakoupit i tento měsíc.

Díky. Nakoupit možná ano, ale nevím zda by se stihla platba i zaúčtovat (středa svátek) a okolní přispěvatelé s platbou v srpnu a zaúčtováním v září zatím vratku nedostali. Alespoň tak tomu rozumím. Tak bych to chtěl nechat až na listopad.
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 10. 2015 11:30

Já platil taky v srpnu dva dny před koncem měsíce a platba se mi zaúčtovat poslední den v měsíci stihla. Pokud bys kartu dostal třeba v úterý, tak bys to mohl stihnout, ale jinak jo, můžeš i počkat...

-- 23. 10. 2015 12:33 --

07Petr píše:Prostě jsme smolaři, co musí čekat, pak podat reklamaci a tedy i platit dalších 49,- Kč/měsíc navíc. :-\

Ještě je tady pořád jeden týden, kdy ten bonus můžou poslat... Nejspíš asi nedokázali vyhodnotit ty transakce, co spadly do toho období, kdy byly provedeny v srpnu, ale zaúčtovali se až v září. Pokud se ale ukáže, že to bude třeba reklamovat, tak to fakt udělali blbě.
fremantle
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka