2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod misak2015 23. 10. 2015 11:36

tak já v CZC zaplatil 24.09.2015 zaúčtováno bylo 29.09.2015 a 2500 kč zpět na účet mi přišlo 22.10.2015 :oboze
Lenovo P70-A
misak2015
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 10. 2015 12:09

fremantle píše:Já platil taky v srpnu dva dny před koncem měsíce a platba se mi zaúčtovat poslední den v měsíci stihla. Pokud bys kartu dostal třeba v úterý, tak bys to mohl stihnout, ale jinak jo, můžeš i počkat...

-- 23. 10. 2015 12:33 --

07Petr píše:Prostě jsme smolaři, co musí čekat, pak podat reklamaci a tedy i platit dalších 49,- Kč/měsíc navíc. :-\

Ještě je tady pořád jeden týden, kdy ten bonus můžou poslat... Nejspíš asi nedokázali vyhodnotit ty transakce, co spadly do toho období, kdy byly provedeny v srpnu, ale zaúčtovali se až v září. Pokud se ale ukáže, že to bude třeba reklamovat, tak to fakt udělali blbě.


Očekával bych (což neznamená, že to tak je), že pojedou systematicky podle data nákupu (asi to tak není). Každopádně teď už bych jednal a psal do Rudýho práva. Minimálně bych doufal v to, že na sebe upozorním, a tím se to vyřeší. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 23. 10. 2015 12:41

Ma nekdo overeno, ze vypoved smlouvy emailem (sken) postacuje?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod dk1844 23. 10. 2015 12:48

Mne to rekli "jen" telefonicky:
dk1844 píše:... [Pracovnik infolinky] vypoved doporucil poslat naskenovanou na homecredit@homecredit.cz.

---
Plus info od sunshine reggae:
sunshine reggae píše:Odeslal jsem sken výpovědi v PDF na email homecredit(z)homecredit.cz, vzápětí přišlo potvrzení o přijetí zprávy ke zpracování od zakaznicka.pece(z)homecredit.cz . o<:)
dk1844
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 07Petr 23. 10. 2015 13:29

drkarel píše:
Očekával bych (což neznamená, že to tak je), že pojedou systematicky podle data nákupu (asi to tak není). Každopádně teď už bych jednal a psal do Rudýho práva. Minimálně bych doufal v to, že na sebe upozorním, a tím se to vyřeší. :-)

Ne není v tom systém, je to chaos, vše o náhodě jako v Citi. Už i ty data zaúčtování transakcí u každého jinak na přelomu 08/2015-09/2015 byly divný. Včera jsem tam volal, ptal se, zda v tom mají systém a upozorňoval, úplně k ničemu.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2015 14:28

07Petr:
Uvažuju, že jim napíšu slušnou stížnost přes IB, abych na sebe alespoň upozornil.. A aby se s tím už teď mohli zabývat.
Také jsem tam včera volal a odpálkovali mě s tím, že do konce měsíce a blablabla.. Ale tím se nic nezmění a fakt se mi nechce čekat na konec měsíce, kdy zjistím průtah další měsíc.
anonymni

Odeslat příspěvekod LHÁŘ 23. 10. 2015 16:46

Tenhle měsíc budou mít asi hodně výpovědí. :-)
LHÁŘ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 10. 2015 18:44

Přitom by stačilo, kdyby si odpustili to účtování poplatku v případě, že karta není používána (jako Cetelem) a hodně lidí by si ji nechalo v šuplíku jako potencionální náhradu Citi, kterou Raiffka na 99% zkurví.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sunshine reggae 23. 10. 2015 20:05

Kellner si necha vsechno zaplatit, to se neboj. On vi jak vydelavat.
http://byznys.ihned.cz/c1-64669400-kell ... et-novacku
sunshine reggae
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Meridius 26. 10. 2015 12:24

Možná důležité info pro ty, kteří mají strach, že už je pozdě na to si kartu zřídit. Od uzavření smlouvy mají 2 měsíce na to, aby nakoupili a získali tak bonus až 2500 Kč.
Meridius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 07Petr 26. 10. 2015 12:46

No ještě záleží, jestli ho pošlou, mně a nnnokiaE52 ho ještě neposlali. Je tu ještě někdo, komu se transakce v CZC zaúčtovala v září a ještě 2500,- Kč na kartový účet nedostal?
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meridius 26. 10. 2015 12:50

Mno, koukám....já ji ještě nemám a vyřizoval jsem ji terpve minulý týden v pátek. Tak si říkám, jestli ještě mám šanci koupit a zaúčtovat v říjnu. Kdybych měl čekat na bonus až do konce prosince a kartu rušit až v lednu, tak to bych odstoupil od smlouvy raději. Zřizoval jsem si ji spíše z nějakého pocitu, že nechat ležet nějaké 2300 na ulici je hřích. Když jsem tam nenašel žádný háček. Ale už teď mám osypky při pomyšlení, že mám co dočinění s HC.

Byť mi přijde vše zatím neuvěřitelně OK. Ženská, co to zřizovala trpělivě odpovídala na otázky, dokonce mi přišlo, že by mohla člověkem manipulovat a takovej pocit jsem prostě neměl.
Meridius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod welby 26. 10. 2015 13:06

to Meridius: Pokud jste teprve v pátek podepsal smlouvu, tak se obávám, že to do konce října nestihnete. Výroba karty chvíli trvá a pokud se nepletu, tak mě došla 4. nebo 5. pracovní den po podpisu smlouvy (podepsáno přes sms)...
welby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 07Petr 26. 10. 2015 13:13

JO a někomu se platby z 26.8. zaúčtovaly až v 09/2015!
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meridius 26. 10. 2015 13:45

welby píše:to Meridius: Pokud jste teprve v pátek podepsal smlouvu, tak se obávám, že to do konce října nestihnete. Výroba karty chvíli trvá a pokud se nepletu, tak mě došla 4. nebo 5. pracovní den po podpisu smlouvy (podepsáno přes sms)...


JJ....já s tím právě tak trošku "počítám". Co už.
Meridius
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků