2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jichaj 27. 10. 2015 09:52

fremantle píše:Týdenní limit pro platby u obchodníků je 60 tisíc Kč. Na vratky limit není, ale kvůli limitu jich nedostaneš víc než 600 Kč týdně...

2400 je taky peknych par penez :)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 10. 2015 09:53

jichaj píše:
PatrikChrz píše:Tak ji zatím "toč" na poště přes dobírky, měsíčně můžeš vytáhnout tisícovku, sice ve formě poukázek, ale třeba i do Tesca. Pozor, maximální týdenní nákup je 60 tisíc.

Podle toho co jsem slyšel z infolinky, není měsíční výše prémiových Kč omezená. Odkud máš ten limit 1000?

Díky za info, tak to vyzkouším :). Minulý týden jsem zaplatil 60 tisíc, tento týden 50 tisíc (poštovné mezi 5 a 50 tisíce je stejné), tak to budu hned vidět. Kdyžtak protočím těch 60 každý týden :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 10. 2015 09:54

drkarel píše:U těch poukázek asi dovozuješ ze závorky "(vždy sudý měsíc)", což lze přinejlepším vyložit tak, že budou v sudý měsíc odeslány. A navíc je to tam jen jako vysvětlivka, takže bych se obával, že si to vyloží, jak budou chtít - formulace v tomto směru není jednoznačná.

Co se týče poukázek, tak podle toho co psal už několikrát uživatel iguka: viewtopic.php?f=316&t=1234569&p=10854538#p10854538 by měli být rozposílány v polovině měsíce, kdy se převádí (tedy onen každý sudý měsíc)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 10. 2015 09:56

Jasně, vždyť to píšu, ale všimni si začátku věty "Ke dni uzavření smlouvy". Takže by to mohlo být podle podmínek i více. Ale to je fuk, povětšinou nejspíš platí, že limit = úvěrový rámec. Informace z infolinky jsou fajn, ale jejich pravdivost a závaznost je většinou otázkou.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 10. 2015 10:01

IMHO to "Ke dni uzavření smlouvy" se vztahuje jen na hotovostní čerpání (podle předchozí věty totiž: O aktuální výši limitu pro hotovostní čerpání budete pravidelně informován(a) ve výpise a můžete ji zjistit také na naší zákaznické lince) a limit pro platby u obchodníků je fixní na těch 60 tisíc Kč... ale možná jen špatně chápu text (to se tady stává běžně). ;-)

Jinak jsem celkem zvědavý, jak dlouho to bude HC bavit, pokud by někomu měla vyplácet 2400 Kč měsíčně v poukázkách... :-)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 10. 2015 10:02

Aha, přebití jsem nezkoušel. Ty máš Patriku, úvěrový rámec 60K? U těch poukázek by to třeba mohlo být tak, že jsou nyní zahlceni výplatou CZC bonusu a tím se zdržely poukázky.

-- 27. 10. 2015 11:06 --

To asi fakt špatně chápeš (tedy většinou je možno text interpretovat různými způsoby). To "Ke dni uzavření smlouvy" se zjevně týká věty, ve které to stojí a všech limitů, neboť u jednotlivých limitů není opakováno ani sloveso "je", takže bych řekl, že to ani jinak interpretovat nejde.

Jo, to si taky říkám, kdy přistoupí k výpovědi sami a v tu chvíli jsem v řiti, protože si to můžou načasovat tak, že mi dost poukázek nepošlou (to je až v rozporu s dobrými mravy, tohle ustanovení :-) ).

-- 27. 10. 2015 11:11 --

A teď mi došlo, že přebít to asi ani nepůjde, protože teď mám přebito o 49,- Kč a umožnilo mi to zvýšit netový limit jen na úvěrový rámec.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod dk1844 27. 10. 2015 10:25

Jinak potvrzuji, ze vypoved mailem (tj. s skenem ofiko formulare) funguje, ale rychlost neni uplne zavratna ve srovnani s poslanim postou. Poslano v patek 23.10. v 10 hodin rano, ve spravci financi se informace "smlouva je ve vypovedni lhute" objevila az v utery 27.10. rano.
dk1844
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 10. 2015 11:15

Asi ani tak nejde o to, kdy se info objeví ve spravci financi, ale o to, kdy byla výpověď doručena, takže bych si myslel, že když mail pošlu ráno, bude výpověď přijata o den dříve než poštou (tj. ten samý den).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 10. 2015 11:20

Limit mám 25, takže jsem dobil 35 a zaplatil 60.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 10. 2015 11:25

Hmm, dík za info. Takže využít u kamenného obchodníka přebití lze, pro net zřejmě ne. (což pravděpodobně bude i vyplývat z toho citovaného odstavce ÚP)

A nevyplývá a vůbec to tak být nemusí, protože limit lze nejspíš měnit po celých (deseti)tisících. Ukvapené závěry. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 27. 10. 2015 12:55

pro net nelze, týdenní limit pro online platby na internetu = úvěrový rámec
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 28. 10. 2015 05:58

Potrebuju rychle poradit pac az ted koukam ze to bude uz koncit tahle Premia karta.
Toto abych se ujistil...

-Takze tech 2500czk pripisou bonus at koupite co koupite tj od 2500czk v CZC?
Nemusi to bejt zbozi treba za 10 tisic? Tam je v prikladu notebook.
Jenze ja potrebuju nejvic jen novej HDD za cca 3200czk.
Chci prave uzit jen ten bonus. Tech 50czk za vedeni jim klidne dam i kdyby to dalo kilo, to zas drobnou korunu vozelim ale hodne by me to pomohlo :)

-- 28. 10. 2015 06:59 --

a pripadne stihnu to jeste, pokud to rychle zadam a ve Ctvrtek se jim to tam dostane? :) Me to zaujalo, ze mam u HC a i CZC pomerne dobrou bonitni hystorii a vzdy me vse dali.

-- 28. 10. 2015 07:06 --

fremantle píše:Jelikož ty poukázky nejsou schopni ani včas rozposílat (slibovali, že od poloviny měsíce, samozřejmě prémiové Kč strhávají hned na začátku a do dnešního dne neposlali ani tu pitomou zprávu, kdy poukázky doručí), bude nejlepší se na Premia kartu asi zvysoka vykálet...

hmm to je teda blby, ja teda sam s HC spatny zkusenosti nemam, az na tu jejich old school schopnost. Znamena ze treba kdysi uz jsem chtel neco resit jen online a oni porad slozenka... slozenka a poplatek!
Co se tyce poukazek, nebyl by to problem na ne pockat i 3 mesice. Tak jim dejme tomu clovek da 3x 49czk pokud tak stoji karta/mesic. To je porad v poho, alespon u me. Ja to chci idealne, koupit vec za 3200 treba, to tam vratit zpet (to jsem tohle jeste schopen) a pockat na bonus dejme tomu treba 2300czk. Ten si pak nak odcerpat hold. Dobra mel bych pak z toho treba 2200czk.

-- 28. 10. 2015 07:19 --

Tomáš Marný píše:Přitom by stačilo, kdyby si odpustili to účtování poplatku v případě, že karta není používána (jako Cetelem) a hodně lidí by si ji nechalo v šuplíku jako potencionální náhradu Citi, kterou Raiffka na 99% zkurví.

To se neboj, voni klidne to i podle me vodpustej ale to musis na ne asi tak...
Mel jsem u nich kdysi pred lety kreditku, platilo se hodne na urokach, rpsn, ***** slozenkach a jednoho dne kdyz uz to slo se tam poslalo 20k a zruseni kk.
Videl bys jak pristal dopis, ze pokud jsem uz kartu znicil, radi me zaslou novou a nabizej me nizkej urok bylo to 0,99% /mesicne coz bylo dobry na tu dobu. Ja to samozrejme uz nevzal.
A to pozor tu dobu jsem nemel praci, vubec je to nezajmalo. Dali by me to i bez prace, jen abych to dal mel a z toho nakoupil a platil ;-)
Tady jde spis voto, ze podle me, pokud by jim to nekdo rovnou zrusil, pomstej se a nedaj bonus a potom to z nich vymahej :-\ Ja to delam tak, kdyz me neco nejde, tak prudim, volam, pisu a pisu.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 10. 2015 07:41

Pokud akce skutečně končí s koncem tohoto měsíce, tak jsi už bez šance...
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 10. 2015 09:16

IMHO by ještě akci šlo využít, pokud by tu kreditku reálně scvhálili do konce měsíce, tuším už tady někdo i psal, že samotnou platbu lze provést i po ukončení akce podle toho, jak se vyjadřovali v HC... Ono by si to chtělo přečíst hlavně podmínky, jak je to upravené v nich, ale já to už jistě dělat nebudu, neboť svých 2500 Kč už dávno mám. :-)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 28. 10. 2015 09:48

Kde je pasany ze toto konci 31.10.?
Dal CZC porad to tam inzeruje ze to muzu dostat. Pokud udelam zadost, mam predbezny snad schvaleni online. Pokud by me do Patku zavolali, tak to musi na to stacit. Tam rozhoduje nejspis zadost a pak to schvaleni. Ze zaplatim zbozi treba 02.11. uz podle me nevadi.

-- 28. 10. 2015 10:50 --

Doba trvání akce je období od 1. 8. 2015 do odvolání akce Společností

http://chci2500.czc.cz/podminky
ripper6
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka