2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 30. 10. 2015 23:05

07Petr píše:Vám tedy bude na kreditní kartu připsán 31.10.2015.[/i]
Tak uvidíme, ale výpověď už nestihnu dát. >:-(

To nevadi, zas i presto pokud by jim clovek dal az 150czk za to vedeni, porad jses v plusu. 2000 je pro nektery lidi dost penez ;-)

Ja bych chtel jen zde upresnit nasledujici...
-pokud clovek zaplati zbozi do cca 2999czk, necha to tam vybrany a za mesic tam prijde 2500, podstate mu to vyrovnaj a doplati se jen zbytek? Nepude tim urok kdyz je to az 51dnu bezurocne obdobi?

Nechapu ale porad i ze zdejsiho popisu na foru, proc max do 2999czk? Jasne HC pise, ze vec muzete doplatit v 51dnech bez uroku a to klidne 10 000! Takze to me pak nedovolej doplatit, pokud by zbozi stalo nahodou 3200czk?


-poukazky daj teda automaticky za kazdych utracenych 100czk... kde s tim lze platit? Je to teda spis urceny do Kauflandu / Tesco? CZC asi uz ne? nebo jsou platny ruzne kde napadne? nebo nejaky logo to nese na danej obchod?
:)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod 07Petr 30. 10. 2015 23:24

Jo, partneři jsou na http://www.premiakartacp.cz/files_web/f ... t_pouk.pdf

Pro mě reálný použití je Tesco a nabrat benzín u Euroilu (nebo jít jednou za čas do AquaPalace :-) ).
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 31. 10. 2015 04:55

Jo uz je me to jasny u tech poukazek... takze z platby na CZC dostanu 1% na konto hmm slabota... jinde tim platit nechci..takze bonus vzit a zrusit kartu :D
30czk se me mozna pricte na prvni poplatek za kartu z 3000czk :) Pokud me to sumak :D

https://www.homecredit.cz/karty/seznam-partneru-a-slev/
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 10. 2015 06:15

Patrik: Jo, údajně fungují jako stravenky a může je předložit kdokoliv.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod 07Petr 31. 10. 2015 18:40

Tak mě vytočili >:-( Napsali mi::
"Poukázky Vám měly dorazit do konce tohoto měsíce, ale z důvodu chyby na agentuře, která nám poukázky zasílá, budou opožděny. Zatím nevíme přesný termín doručení, ale pokud poukázky nedorazí do poloviny listopadu, kontaktujte nás. Omlouváme se za komplikace."
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 10. 2015 21:22

To je asi jako z důvody pozdní platby zaměstnavatele nevím přesný termín, kdy vám zaplatím splátku...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 1. 11. 2015 22:16

Tak jak jsem tušil. Ve Správci Financí vidím, že mi bonus 2500,- Kč za nákup v CZC, který byl započítán v 09/2015, nepřipsali. Podávám reklamaci, je to banda lhářů.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 11. 2015 22:18

Njn, každej tady pořád přemýšlí, jak vyjebat s bankou, tak holt jednou banka vyjebala s ním...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 1. 11. 2015 23:24

@ Tomáš Marný: HomeCredit není banka. :-) Však ty jsi si tady taky poplakal, když ti Cetelem dal pojištění na KK.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 11. 2015 06:08

Tak bonus mi také ještě nepřipsali, ale zajímavá věc: poplatek za vedení karty za říjen si také zatím neúčtují. V říjnu jsem kartu nepoužil..
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 11. 2015 08:40

07Petr píše:@ Tomáš Marný: HomeCredit není banka. :-) Však ty jsi si tady taky poplakal, když ti Cetelem dal pojištění na KK.

Nj, jak to nabízí peníze, tak je to pro mne banka :-).
Já tam v pátek poslal 60,- Kč za převod peněz na účet + 49,- Kč za vedení účtu a ani jedno není naúčtováno, těch 109,- Kč tam mám jako přeplatek :hm .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 11. 2015 08:56

Teď mě tak napadá, opravdu při rušení účtu jsou oprávnění, přestože to mají v ceníku, vybírat poplatek za zaslání přeplatku při rušení účtu?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 11. 2015 08:57

Konec měsíce připadl na nepracovní den, takže celkem čekám, že poplatky za vedení naúčtují dnes večer (a taky by měl přijít výpis). Taky jsem zvědavý, jak dopadne "test" s nepoužitím karty, v říjnu jsem taky neměl žádnou transakci (ani splátku)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod 07Petr 2. 11. 2015 12:50

Zatím tady nikdo nepsal, že by mu zasílali přeplatek zpět za poplatek 60,- Kč, tuším že Cetelem to taky nedělá, ale když to je v ceníku, tak oprávněni jsou. Ideální je mít účet při rušení na nule.

Tak jsem psal emailem reklamaci na nepřipsání 2500,- Kč a ještě tam volal a už na tom prý makaj. :-( Uvidíme co bude ve výpise.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 11. 2015 14:17

Poplatek za vedení zaúčtován :oops:

-- 2. 11. 2015 15:33 --

ale měl jsem splátku
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků