Kreditní karta Premia

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 11. 2015 00:42

Za jak dlouho prijde karta domu po vobdrzeni sms ze ji posilaj?
ze 30.10. mam cekat v nejblizsich dnech pisou :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 11. 2015 02:17

Jeste me napadlo, jak promenit bonus na hotovost, pokud clovek nevi co koupit. Prece je mozny najit kamose, co tam neco chce a kdyz mu to kartou koupite? On vam da 2500 a mate penize :)
Musela by ale asi bejt objednavka na moje jmeno ze? Tudiz by faktura byla tez jen na moje, ale to by nemelo nicemu vadit, kdyz mu fakturu - zarucak predam :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 11. 2015 06:18

Nejspíš bude rozhodující to, že zaplatíš kartou Premia. Fakturu Ti na požádání vystaví anonymní nebo na jiné jméno. Já kupoval (i na manželku) věci do firmy a fakturu mi vystavili na požádání na firmu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Hakec 4. 11. 2015 07:59

Stačí koupit dárkové poukazy za 2500,- platnost až někdy do podzimu 2016, a ty poukazy už může použít kdokoliv při objednávce přes internet. Kupoval jsem foťák - použil své poukazy z této akce a platili jsme kartou přitelkyně pro získání dalšího bonusu.

-- 4. 11. 2015 09:03 --

ripper6 píše:Za jak dlouho prijde karta domu po vobdrzeni sms ze ji posilaj?
ze 30.10. mam cekat v nejblizsich dnech pisou :)

Karta přišla do nějakých 4 pracovních dnů. Jinak přítelkyni se první ztratila (česká pošta co čekat), takže jsme po týdnu volali o novou - v pondělí 26.10. a v pátek 30.10. byla doma.
Hakec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 11. 2015 20:04

Super moc dekuju za info :) Karta uz je doma :)
Ja jen ze prvni kartou zaplatim ale mam na ceste jeste kartu druhou na jinou osobu a tam prave ten bonus byse me hodilo uzit klidne pozdeji :D
Poukazky az do podzimu 2016 to zni dost v poho, hned me to udelalo ted radost kdyby uz nic kamos nechtel a pod :)

jj posilaj to vobyc domu, ale muzu rict, zatim me posta dorucila vzdy vse.
1x se me ztratilo dvd z USA,
1x se jednalo o podvod na ebay kdy tedy zasilka neprisla
1x se ztratil balicek po CR co pamatuju
= jestli se za 10 let ztratily 3 zasilky tak je to az dost :)
Aspon tady v Praze, nevim jak je to jinde.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod gekkon 5. 11. 2015 11:09

Minuly patek jsem poslal postou vypoved na kartu Premia CZC. V elektronickem bankovnictvi zatim zadne info o deaktivaci neni. Nema nekdo zkusenost, za jak dlouho se ta vypoved projevi, je-li poslana pisemne postou? Je to pak v inet bankovnictvi videt nebo ta konfirmace chodi jen postou/emailem? Dekuji.
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 11. 2015 11:36

Uff tak konecne muzu prispet ten HC to ma kulisacky :D
Vzal jsem kartu a aktivace samozrejme jen na lince (coz ma desnou radost, ze to nejde online) a stejne pak jeste nastaveni pinu.
Dalsi veci bylo, ze jsem chtel snizit uverovej limit na karte, to kdyz clovek pak jeste neco zada aby mel sanci dostat. Nevim jaky jsou limity. To me hned operatorka, proc bych to jako chtel? Pokud si napr koupim lednici na splatky, tak za 20 000 zadnej problem a stejne to muzu koupit kartou :D
Dal no samozrejme ze me to snizej, ale ze to musim na web, stahnout fomular, zaslat s overenym podpisem. Tak to delat nebudu.
Jen co se mysli tim overenym podpisem?
Prece kdyz napisu dopis napr rusim KK kartu, podepisu, melo by to stacit?
Nebo to chodite s tim nekde k notari? :D

Jinak klasika, vsichni ted maj podobnej postup jak HC tak City. A potrebujete penize na neco? Nyni je jedina akce, prachy na ucet! To pak clovek ziska i lepsi urok snad 12% a potom to splaci :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 11. 2015 11:49

K notáři není třeba, stačí na Czech Pointu.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hakec 5. 11. 2015 12:46

Já posílal výpověď jeden pátek odpoledne (z Brna do Brna), a myslím, že hned v úterý jsem viděl v internetovým bankovnictvím hlášku - smlouva je ve výpovědní lhůtě.
Hakec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 11. 2015 13:59

Jen ted me napadlo jedno dilema co hrozi i dalsim co tu kartu napr ted teprve dostanou. Aktivace samozrejme to mame Listopad.
Utrata. Dorovnani treba dejme tomu do Prosince 15tyho. Pripadne i 20teho.
Pochybuju ze v Prosinci HC stihne dat jeste tu odmenu 2500? Budou toho mit hodne moc. Pokud i jo. Nasledna vypoved kdy? Kdyz to clovek posle Prosinci tak podle me celej Leden (jeden mesic) to budou vypovidat. Takze to bude poplatek
Listopad - 49
Prosinec - 49
Leden - 49
?? Podle me to clovek nema sanci za 2 mesice stihnout vypovedet komplet.
Nebo se pletu a jak jim prijde Prosinci rychle vypoved, tak to tam hodej a karta tu dobu ve vypovedi neni uctovana?? :)
I kdyz pochybuju, uz vidim jak 22.12. nebo 27.12. tam nekdo neco resi :D
To dopadne: Omlouvame se ale v HC toho bylo hodne, nyni zpracovavame dosle vypovedi pred vami :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 11. 2015 14:22

V měsíci 1 zaplatím, v měsíci 2 (pokud připíšou odměnu) výpověď mailem, v měsíci 3 je karta zrušena.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 11. 2015 14:39

To by slo mailem? To se me nezda, kdyz chtej i na blby snizeni uveru na karte jasne dopis klasickou postou :)
U toho pripaseni vodmeny na vanoce, bojim a pochybuju ze to stacej :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod blackwork 5. 11. 2015 14:46

Proč hned kartu rušit? Snížit limit a hodit do šuplíku ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m1k 5. 11. 2015 14:53

Ano, výpověď lze zaslat mailem - vyplněný, podepsaný a nascannovaný formulář "Výpověď úvěrové smlouvy o revolvingovém úvěru" na adresu homecredit@homecredit.cz.
Já to tak udělal a druhý den už mi ve Správci financí u karty svítilo "Smlouva je ve výpovědní lhůtě", za pár dní přišel poštou dopis, že přijali výpověď smlouvy.
m1k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 11. 2015 18:33

ripper6 píše:To by slo mailem? To se me nezda, kdyz chtej i na blby snizeni uveru na karte jasne dopis klasickou postou :)
U toho pripaseni vodmeny na vanoce, bojim a pochybuju ze to stacej :(


Jsem Ti chtěl navrhnout, abys to taky zkusil sepsat, naskenovat a poslat mailem, co oni na to. Za to nic nedáš. :-)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků