10 usd kupon zdarma na JD - čínské aukro

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 8. 11. 2015 16:03

Obdoba našeho aukra aktuálně rozdává 10 dolarů kupon uplatnitelný při nákupu přes 10.05 usd, takže když vhodně zvolíte zboží, tak stačí doplatit 5 centů a zbytek je hodnota kuponu (osobně jsem vybral 2 různé produkty s celkovou cenou 10.17 a doplatil pouhých 17 centů paypalem)

Postup včetně obrázků
Nutný invitation code: 5463WS (bez něj dostane pouze 5 usd kupon)

Přišlo mi zajímavé třeba sluchátka Xiaomi Piston 3 dazzle za 10.99 (tzn. doplatek 99 centů), případně se můžete podělit i o vaše objevy
Naposledy upravil tomasvlasak dne 8. 11. 2015 19:45, celkově upraveno 1
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 8. 11. 2015 16:19

A zbozi ti opravdu prislo? Je mozne platit paypalem?
strzm.zahalka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 8. 11. 2015 16:23

je možné platit paypalem, takže by tam měla být jistá ochrana od paypalu jako na ebay a podobně ... dnes jsem tu akci objevil (je to u příležitosti 11.11. jako většina čínských obchodů), ale o stránce jako takové jsem věděl i dříve

sám jsem si dnes objednal zboží s doplatkem 17 centů, takže i kdyby nepřišlo, tak se z toho nezblázním :D
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2015 17:12

Muzete dat i kod : censored taky za 10 USD.
anonymni

Odeslat příspěvekod dk1844 9. 11. 2015 15:54

Pokud mate problem s vyplnenim telefonniho cisla (jako predvolbu vidite napr "+7"), tak zde je navod:

Tu predvolbu musite zmenit v DOMu stranky. Udelate to tak, ze si zapnete DeveloperTools okno (stisknutim F12) a potom (podle obrazku) - zvolite lupu (1), kliknete na element, ktery hledate (2) a v kodu zmenite text na "+420" (3), potvrdit Enterem. A pak uz to bude fungovat.

Pokud vam to pomohlo, tak prave jako podekovani muzete pouzit kod GY4H68 jako "Invitation Code" (posledni polozka).

Obrázek
Naposledy upravil dk1844 dne 10. 11. 2015 07:44, celkově upraveno 1
dk1844
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 9. 11. 2015 17:50

díky za návod, zrovna jsem tady chtěl pokládat dotaz jak to vyřešit.

Ještě k těm kódům. Předpokládám že je to něco jako doporučení a ten koho kód použiju něco dostane. Chtěl bych také někoho doporučit tak by mě zajímalo jak to funguje?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 9. 11. 2015 18:46

A co, tak tam nebude uvedeno tel.c. no, vadi to necemu? Nevadi.
strzm.zahalka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 9. 11. 2015 20:20

bez tel.čísla se nedá registrovat, posílají na něj potvrzovací kód
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 10. 11. 2015 05:03

Jak nedá registrovat? Mě zaregistrovali hned bez potřeby nějakého potvrzovacího kódu.
strzm.zahalka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 10. 11. 2015 07:41

oni to asi různě upravují, včera ráno se údajně nešlo registrovat, že byla potřeba potvrzovací sms, ale zároveň nešlo zadat českou predvolbu

je možné, že už to zase změnili a vše funguje, takže asi nezbývá nic jiného než zkoušet
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zdepapepa 10. 11. 2015 09:51

Nákup za 10 dolarů zdarma na http://en.jd.com/


Návod jak na to:

1. Běžte na stránky http://reg.en.jd.com/reg/person.html?Re ... ollection/


2.Vyplntě registrační formulář : až se dostanete k políčku "phone" ,kliknete pravým tlačítkem na "+7" a klinete na možnost "ZKONTROLOVAT PRVEK" a následně přepíšete +7 na +420 (vyzkoušeno v google chrome) a zadáte vaše tel. číslo

3.Dále do políčka INVITATION CODE je nutné zadat tento kod : CENSORED

4.Dále kliknete na červené políčko SEND CODE -> přijde vám sms s ověřovacím kodem ,který zapíšete do políčka VERIFY CODE

5.Potvrdíte celou registraci kliknutím na červené políčko SUBMIT



Nákup:

Po přihlášení ,když najedete do sekce "MY ACCOUNT" a tam dále na "MY COUPON" ,tak by jste tam měli vidět KUPON NA 10 DOLARŮ .

Nyní si už stačí na stránkách vybrat nějaký produkt,který stojí víc než 10 dolarů ,může být i přímo za 10 dolarů, při koupi dáte uplatnit kupon a máte výrobek ZDARMA .V případě ,že si vyberete nějaký dražší výrobek např. za 11 dolarů ,tak budete mít výrobek při uplatnění kuponu za 1 dolar -který je možné doplatit přes PAY PAY nebo i přes kreditní kartu (vyzkoušeno) .

V tom obchodě v cenové relaci okolo 10dolarů najdete spoustu výrobků. Od triček až po různou elektroniku.

V případě nějakých nejasností mě kontaktujte a rád vám pomůžu s nákupem :)
zdepapepa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zdepapepa 10. 11. 2015 09:52

Nákup za 10 dolarů zdarma na http://en.jd.com/


Návod jak na to:

1. Běžte na stránky http://reg.en.jd.com/reg/person.html?Re ... ollection/


2.Vyplntě registrační formulář : až se dostanete k políčku "phone" ,kliknete pravým tlačítkem na "+7" a klinete na možnost "ZKONTROLOVAT PRVEK" a následně přepíšete +7 na +420 (vyzkoušeno v google chrome) a zadáte vaše tel. číslo

3.Dále do políčka INVITATION CODE je nutné zadat tento kod : CENSORED

4.Dále kliknete na červené políčko SEND CODE -> přijde vám sms s ověřovacím kodem ,který zapíšete do políčka VERIFY CODE

5.Potvrdíte celou registraci kliknutím na červené políčko SUBMIT



Nákup:

Po přihlášení ,když najedete do sekce "MY ACCOUNT" a tam dále na "MY COUPON" ,tak by jste tam měli vidět KUPON NA 10 DOLARŮ .

Nyní si už stačí na stránkách vybrat nějaký produkt,který stojí víc než 10 dolarů ,může být i přímo za 10 dolarů, při koupi dáte uplatnit kupon a máte výrobek ZDARMA .V případě ,že si vyberete nějaký dražší výrobek např. za 11 dolarů ,tak budete mít výrobek při uplatnění kuponu za 1 dolar -který je možné doplatit přes PAY PAY nebo i přes kreditní kartu (vyzkoušeno) .

V tom obchodě v cenové relaci okolo 10dolarů najdete spoustu výrobků. Od triček až po různou elektroniku.

V případě nějakých nejasností mě kontaktujte a rád vám pomůžu s nákupem :)
zdepapepa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jichaj 11. 11. 2015 08:17

Hm...tak jsem zadal ten první invitation code a v zalozce kupony je 0.
Coupon not valid. Refer a friend to JD Global using your code, and when they sign up you both get $10 to spend on our site! Earn up to $500!

A to samy, když zadam svůj kod, který jsem ted obdrzel a zalozim si jiny acount.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod aaischa 11. 11. 2015 09:49

mozna uz kupony vycerpaly psaly ze je omezen pocet kupon na rozdavani
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taallaa 11. 11. 2015 11:26

zkuste 43CZ78 je nově vygenerovaný a zatím nevyužitý.
taallaa
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků