2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 11. 2015 19:57

maaart píše:Ale Agip měl kvalitnější palivo ;-)

Už jsem to tu psal asi 5x, ale je to marný, je to marný... Takže po šesté a naposled: Veškeré palivo v Čechách se vozí z rafinérie v Kralupech. Jediné, čím se liší, jsou aditiva, která zase pocházejí ze Staliňáku. Výjimkou je N98, který se pro některé pumpy vozí z Rakouska.

Mám to od souseda, který ty pumpy z Kralup zaváží, ale samozřejmě respektuji, že každý Pepík o tom ví daleko víc.

-- 3. 11. 2015 19:58 --

maaart píše:Když beru u ONO tak mám vyšší spotřebu

To bude asi tím, že z radosti nad levným nákupem vyrazíš do hor...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 3. 11. 2015 20:41

maaart píše:Jak dostat od MOL 4%?
1% pricelessspecial a 1% karta premia. Kde vezmu další 2%?
Zlatý Agip a program You&Eni


Omlouvám se za dezinfomaci :-! , ještě včera jsem bral benzín u MOL a měli tam plakát 3% zpět na http://www.pricelessspecials.cz/ ... no a 1 % by bylo na Premia poukázky. Teď tam je http://www.pricelessspecials.cz/offerdetail-mol-38.html ...koukám opravdu jen 1,5 %. :'(
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maaart 3. 11. 2015 20:54

Jsem opravdu rad ze vsichni vite jak a kam jezdim.
A ze mate znale sousedy.
;-)
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 11. 2015 21:51

Na stránkách CZC.cz už nevidím ani jednu zmínku o téhle možnosti získat 2500 Kč.
Myslím, že už to nebude dlouho trvat, i když stránka http://chci2500.czc.cz funguje.
anonymni

Odeslat příspěvekod 07Petr 5. 11. 2015 23:35

Tak aspoň něco! Za nedodání poukázek včas a opožděné připsání 2500,- Kč až v 11/2015 mi nabídli vedení Premia KK na 1 rok zdarma. :-)
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 11. 2015 09:22

To jde. Teda pokud je nebudeš muset urgovat měsíc co měsíc :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dk1844 6. 11. 2015 09:41

Tak mam update z praxe:

wit.cz píše:Teď mě tak napadá, opravdu při rušení účtu jsou oprávnění, přestože to mají v ceníku, vybírat poplatek za zaslání přeplatku při rušení účtu?

60 kc za prevod si opravdu zauctovali, mj. prevod probehl dost brzo - vypoved jsem podal na konci rijna (konec karty = konec listopadu), ale preplatek poslali uz dnes (6.11.).

--
da--ve píše:Vsak uvidime, stale je tu realna moznost, ze se premiove Kc pouziji na uhradu dluhu. Musi se to jen otestovat.
Bod 4 druhý odstavec pravidel programu Premia.
... má právo prémiové Kč evidované na prémiovém kontě účastníka programu použít na částečnou nebo úplnou úhradu závazků účastníka programu, tj. provést zápočet prémiových Kč s dluhem účastníka programu.

Tomáš Marný píše:Prémiové Kč opravdu nebudou určeny na úhradu měsíčního poplatku...


Tomas ma pravdu. Premiove Kc na uctu zustaly, a tim padem propadnou.
dk1844
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 11. 2015 10:22

Ten zápočet jsi ale v praxi nevyzkoušel, protože jsi měl přeplatek a nikoliv dluh.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 11. 2015 10:49

Výpověď posíláte v PDF na zakaznicka.pece@homecredit.cz ?
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 11. 2015 11:46

homecredit at homecredit.cz
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qakk 6. 11. 2015 20:25

dk1844 píše:
qakk píše:Ad převod přeplatku apod... Pokud si necháte zaslat jenom to, co je přeplatek, tak
to samozřejmě není úročený,

ano, to dava smysl
qakk píše:převod je zdarma

opravdu, tim jsi si jisty?
qakk píše:a nemusíte řešit poplatky za vrácení přeplatku apod :)

kdyz to klapne, tak ano, ale n x vedeni karty je stejne potreba zohlednit.


Ano, jsem si jistý - je to fakt :) Každopádně ano, poplatek za vedení tam bude tak jako tak - ale neúčtuje se v případě, že na kartě není žádný pohyb, takže by se měl vynést jenom 1x, pokud nákup u czc a úhradu v bezúročným období provedu v jednom měsíci. Pokud by mi v dalším měsíci jako pohyb účtovali připsání těch 2500, tak bych se s nimi hádal :)
qakk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 11. 2015 15:01

Během víkendu potichu zmizl web http://chci2500.czc.cz/ i odkaz z eshopu na tuto stránku (objevilo se v závorce při platbou na eshopu).
Mě by ale zajímalo, když jsem ve středu uzavřel smlouvu, kde v příloze jsou podmínky téhle akce a už jen čekám na dodání karty a mám objednané zboží, které chci kartou zaplatit, zda to tedy platí nebo ne. Řekl bych, že ano, ve smlouvě mám:

V případě splnění požadavků uvedených v Podmínkách akce, které jsou nedílnou součástí této smlouvy, Vám vzniká nárok na Bonus v podobě vrácení ceny nákupu ve výši maximálně 2 500 Kč.
Podpisem této smlouvy potvrzujete převzetí těchto Podmínek akce a seznámení se s jejich obsahem.


A v příloze píšou, že nárok na bonus mám dva měsíce. Tj. časově omezená akce na czc.cz se týkala jen možnosti zřízení karty a čerpání bonusu už jde za Homecreditem?

4. Klientovi vzniká nárok na Bonus za předpokladu, že uskuteční nákup Premia kartou Home Credit v době dvou měsíců od data uzavření Smlouvy na internetových stránkách společnosti CZC.cz s.r.o. na adrese http://www.CZC.cz, nebo na některé z poboček společnosti CZC.cz s.r.o. V případě uskutečnění více nákupů za výše uvedených podmínek, vzniká nárok na Bonus pouze u prvního nákupu. Klientovi vzniká nárok na vyplacení Bonusu za předpokladu, že splácí a splácel všechny své závazky vůči Společnosti uvedl v žádosti o úvěr nepravdivé údaje.


Pokud by už bonus nešel uplatnit tak i když kartu nebudu vůbec používat, stejně musím platit měsíční poplatek?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 15. 11. 2015 15:34

Tak to jestli bonus nešel uplatnit poznáš nejdříve za měsíc po platbě kartou na CZC, takže ji minimálně jednou použiješ a minimálně 2x zaplatíš poplatek za vedení.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuisOK 18. 11. 2015 11:42

Tak jsem si to pro jistotu ověřil na HC. Akce na Bonus 2.500,- na CZC.cz skončila 15.11.2015. Pokud sis zažádal o kartu přes web CZC (ten co už neexistuje) a slmouvu ke kartě jsi uzavřel ve středu (tedy 11.11.2015) , máš nárok na tento Bonus. Bez ohledu na to, jestli už máš kartu u sebe nebo ještě ne, nebo jestli je či není aktivní. Akorát Bonus musíš uplatnit do 2 měsíců od uzavření smlouvy. Mám to stejně, akorát už mi karta dorazila a včera jsem jí aktivoval :-)
LuisOK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 11. 2015 14:54

Díky za dobrou zprávu. Ano, smlouvu jsem uzavřel před týdnem, karta ještě nedorazila, ale to asi bude tím, že byl svátek.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků