GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 4. 11. 2015 09:54

Oni už nabízí zase KK Gratis?. Pokud vím tak nešla založit. :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 11. 2015 21:47

Nene KK Gratis je uz stara karta, ja ji jen jeste mam ale jen tak me lezi pro prihodu kdyby se neco stalo :D
A protoze lezi, tak bance se to nelibi a nabizi me naky jako vyhody abych ji musel pouzit :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod smajlik2 5. 11. 2015 07:08

Když se ruší u GE KK volají a nabídnou něco aby nepřišli o klienta?
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 5. 11. 2015 07:18

volají, ale nikdy nic nenabídli a to jsem se přímo ptal, že by mi stačilo aktivovat aktuální zvýhodnění pro nové klienty (takové ty dočasné % navíc u určitého typu plateb - viz bylo na potraviny nebo teď mají větší odměnu za nákupy v knihkupectví) a prý to nejde

celkem již protočeno asi 7 karet v posledních 2 letech na celkem 3 držitele
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 11. 2015 14:02

Jojo klasika GE na to jsem delal kdysi jeden pruzkum, takove ty placene.
Vetsina lidi v mistnosti se vyjadrila, ze maj x let ucet ale naka odmena, vyhoda temer zadna. Vse je pro nove klienty. Tudiz kdyby tam clovek ted vypovedel ucet vcetne vseho, bude jim to nejspis jedno. Jen zkusej nabidku leda nejakej pujcky :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 16. 11. 2015 10:26

Fungují Vám stránky GE Money? Mě nejdou načíst.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod deepman 16. 11. 2015 10:46

Stránky GE mi taky neběží.
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 11. 2015 10:50

Mě stránka GEMB jde načíst, ale je tam pouze tato informace:
Internetové stránky GE Money Bank nejsou dostupné

Vážená klientko, vážený kliente,
v současné době nejsou internetové stránky GE Money Bank dostupné. Na odstranění problému pracujeme. Pro přihlášení do Internet Banky použijte odkaz níže.

Přihlásit do Internet Banky

Děkujeme za pochopení.
Vaše GE Money Bank


Tak už jim ty stránky zase fungují. Zkoušené v 11:27. To se občas stává asi všude, že někde stránky nefungují. Pokud se to nestává nějak často tak to není žádná katastrofa.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 16. 11. 2015 11:59

Katastrofa to není,ale mě se neobjevila ani tahle info. A nemohl sem do IB.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 11. 2015 12:20

Ono to asi trochu trvá než to zjistí, že jim stránky nefungují a než tam dají nějaké info ohledně toho.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 16. 11. 2015 13:01

Trvá to ano,já to píšu jen proto,že kdyby tam ta info byla, jako se ukázala tobě,nepsal bych zbytečnou otázku sem.Já to zkoušel asi od 11:20. :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 11. 2015 14:20

marvy:
Já tě za to nekritizuji. Pouze komentují situaci. Proč se ta informace neukázala tobě nebo zda už tam byla v době kdy jsi to zkoušel nevím.
Nevím kdy jim to přestalo fungovat, ale předpokládám, že to nefunkční nebylo příliš dlouho. Je dobré, že jim alespoň fungovalo IB. Nezkoušel jsem to, ale podle té informace to vypadalo, že asi ano.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 17. 11. 2015 10:08

das ist gut Vlazy,vše dobré. :-[ . No jinak já zkoušel v té době rovnou i odkaz na IB a ten mi taky nešel načíst.Ale jak píšeš,jde o to kdo kdy v jaké době kliknul.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 18. 11. 2015 09:14

Tak u GE nejde platit online kartou, transakce zamitnuta. Proc tezko rict. Limit ok u debetky, penez dost, presnej postup jako vzdy. Zlobi to kdyz chci zaplatit uhradu na webu pres opencard cz. Da to takovej ten formular Ceska sportitelna, cislo karty, CVV kod atd. Delal jsem to tam snad uz 100x a dnes to proste nejde.
Platite dnes neco online kartou u GE? :)

-- 18. 11. 2015 10:14 --

Cas dnes v 9:05 - 9:13

-- 18. 11. 2015 10:48 --

Tak uz slo a prej ze placena banka je lepsi hahaha :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vlazy 18. 11. 2015 10:36

ripper6:
A jak víš, že je to zrovna určitě problém na straně GEMB? Ono mohlo dojít k nějakému problému i na straně webu ze kterého jsi platbu prováděl nebo té platební brány ČS. To, že jsi to tam už dělal snad už 100x ještě neznamená, že s tím zrovna dnes nemohli mít nějaký problém. Nic není tak dokonalé aby to nemohlo způsobit nějaký problém. Tím samozřejmě netvrdím, že ten problém v žádném případě nemohl být na straně GEMB.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků