GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 18. 11. 2015 11:11

vlazy: vsak to nerikam, uz to slo, takze nejspis u CS, alespon to tam podivne dobu nacitalo a pak transakce kaput. Ja jen ze me kazdej pak rika, jak ty placeny banky CS, GE jsou super, dokonaly a ze low cost banka nic moc. Navic trochu me to zarazilo, tohle se me s kartou stalo kdysi pred lety u PayPal s GE ale potom uz fungovala jako hodinky :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vlazy 18. 11. 2015 11:28

ripper6:
Toto se ti může stát s kartou jakékoliv banky a je jedno jestli je placená nebo ne. Nemusí to být ani jednoznačně problém na straně banky. Mohlo např. dojít u tebe ke krátkodobému výpadku internetu kterého se ani nestačíš všimnout. Pokud nevíš v čem konkrétně ten problém byl tak není příliš rozumné kvůli tomu vinit a kritizovat banku.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ripper6 18. 11. 2015 12:36

Dobra beru to, takovy vysvetleni lze vzit rozumne :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod gman 19. 11. 2015 14:42

GEM uvažuje o změně jména banky... (měl jsem ve zprávách IB)

Obrázek
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 11. 2015 15:33

Hmm, to by svědčilo pro variantu burza.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 19. 11. 2015 16:55

Felicia Bank. :tleskani :D
strzm.zahalka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elfin 19. 11. 2015 17:05

Tahle banka zacinala jako Agrobanka - nadejna a jedna z nejvetsich bank u nas, v prubehu let zmenila nazev nekolikrat, byla v rozkvetu vytunelovana, prodana a ted uz řádne majiteli podojena bude jako nevydojitelna krava opet menit svuj majestatni titul - co treba NEZMAR :shock: ( = Real bank )
U Agrobanky jsem jako elév docela zmajetnil a mam na jeji osud nostalgicke vzpominky, škoda toho puvodniho nazvu - byl nejlepší !
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 19. 11. 2015 17:21

jeden nazev lepsi nez druhej.to si snad delaji srandu.
pro me pokud by neslo jinak,tak xpera.ale vsechno sou to hrozny nazvy.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 19. 11. 2015 17:23

Na nazvu me nezalezi, hlavne kdyz zustane Genius Gratis.
strzm.zahalka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 19. 11. 2015 18:00

tak ti to prejmenujou na felicia gratis,krasnej nazev.
-)) no vim,na jmenu nesejde,ale uznej ze ty nazvy sou sileny.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 11. 2015 19:09

Odpovedel jsem jim, ze by mi vyhoval novy nazev Airbank :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 20. 11. 2015 21:11

Zatím mě žádný dotazník nedorazil. Ještě si vybavuji, že si přece GEMB zaregistrovala i název Spectra Bank. Tento název v dotazníku, co tady dal uživatel gman není.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 21. 11. 2015 07:20

Jako možná je to jeden z těch průzkumů, který se schválně udělal tak, aby jim vyšlo požadované, tj. Xpera. Já jsem jim navrhl Bohemia Bank (to asi neprojde, pokud je někdo managementu pověrčivý. I když je to něco jiného, než Banka Bohemia). Třeba ta Bohemica už mi zní divně.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 11. 2015 08:14

Jsem zvědav, jakým stylem pak překopou služby...pochybuji, že budou nabízet stopadesát běžných účtů, s každoroční obměnou a názvem...Gratis už držím pouze z důvodu vkladů a výběrů na pobočce...nic navíc mi aktuálně GE nenabídne...Airbank mám konečně za rohem a v kombinaci s Equabank a s výběry kdekoliv nic smysluplnějšího neexistuje :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 11. 2015 08:28

Ta Air Bank nabira ted klienty, az bude chtit zacit vydelavat, tak nabranym klientum zmeni poplatky, jako to udelala mBank.
GE nabidla v urcitem casovem rozmezi ucet zdarma i kdyz vydelavala, to je neco jineho.
osobne2
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků