Kreditní karta Premia

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zedna1 26. 11. 2015 19:53

PatrikChrz píše:Také potvrzuji připsání bonusu.


Take dosel bonus.

Zkousel uz nekdo prevadet ten bonus (preplatek) na ucet?
Jak se to presne dela, aby to nebyl klasicky (vysoce uroceny) prevod hotovosti na ucet?

V IB jsem nic jako prevod preplatku na ucet nenasel, je tam jen ten prevod hotovosti na ucet a bojim se, ze toto nebude to spravne.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hakec 27. 11. 2015 06:46

Převáděl jsem ho na účet. Je to částka nad rámec, tak samozřejmě to není úročeny a ani mi nebyl zaúčtován poplatek za převedení.
Hakec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod misak2015 27. 11. 2015 18:09

setkal jste se někdo s tímto ??? dnes mi přišla tato SMS :

" Vazeny kliente, pro odpusteni rocniho poplatku 290 Kc staci do 30. 11. z Vasi karty vycerpat jednorazove nebo po castech alespon 1961 Kc. Vas Home Credit. Zruseni zasilani SMS na info@homecredit.cz "

sakra to je zase co ??? Když koukám do sazebníku tak tam vidím ROČNÍ POPLATEK - 0 kč
Přílohy
home.jpg
Lenovo P70-A
misak2015
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 2. 12. 2015 20:19

Tak mi přišel výpis. Za 2 měsíce (10/2015 a 11/2015) jsem nasbíral hodně premii (přes 2 tis.). Položky "Prémiové Kč na začátku období" a "Získané prémiové Kč v období " jsou OK. Ale položka "Vyčerpané prémiové Kč (Premia poukázky obdržíte do konce tohoto měsíce)" je 0,- Kč, přičemž tam mělo být přes 2 tis. Při výpise za 9/2015 jsem tam měl u této položky částku, za kterou mi přišly Premia Poukázky.

Máte to taky tak? Homecredit to zkrouhl všem? :-(

Ve Správci financí mám ale aktuální Stav Prémiových Kč kolem 70,- Kč, jako kdyby byly prémie vyčerpány. V položce v menu "prémiové Kč" mám pro Listopad "Převedené Prémiové Kč" 0,- Kč a "Na konci měsíce" částka přes 2 tis. Kč. To je chaos. :'(
Naposledy upravil 07Petr dne 2. 12. 2015 20:39, celkově upraveno 1
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 12. 2015 20:34

Mně výpis ještě nepřišel, ale mám to ve správci taky tak (2x). Nejspíš je to pro ně neznámá situace. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 12. 2015 20:38

Tak pokud to nepošlou, tak se bude reklamovat... :D

Myslím, že by pro ně bylo lepší obětovat pár tisíc na prémiích, než 15 tisíc u finančního arbitra za každý případ.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod 07Petr 2. 12. 2015 20:42

Přesně tak v Podmínkách http://www.premiakartacp.cz/files_web/f ... 4.2015.pdf
jsem žádné výluky, že by Prémie nemuseli připsat nenašel. Tak zítra budu reklamovat.

Mají tam jasně napsáno: Výběr získaných prémiových Kč v síti Premia uplatníte prostřednictvím poukázek, které Vám budou automaticky zasílány v dvouměsíčním intervalu (vždy sudý měsíc), a to po získání minimální částky prémiových Kč nutné pro vydání poukázky. Minimální výše poukázky je 100 Kč.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 12. 2015 20:44

Tak přemýšlím, na co by to mohli navlíknout, mírně se obávám, že naše chování není úplně košer. :-) (Ale podobné klauzule jsem si nikde v podmínkách nevšiml.) Rozpor s dobrými mravy?

-- 2. 12. 2015 21:45 --

Navíc prémie připsali, pak teprve odepsali a poukázky jsou otázka.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 12. 2015 20:46

Jinak u sebe vidím to samé - nikoliv ve výpisu (ještě mi ho neposlali), ale ve Správci financí - "Převedené Prémiové Kč" 0,00 Kč, ale stav na konci měsíce odpovídá získaným za říjen a listopad. Nicméně pak v aktuálním stavu věrnostního programu vidím nulu, jako když převedené jsou, prostě se tváří jako by zmizely... Možná to je nějaká obecná chyba.

-- 2. 12. 2015 21:48 --

No vidím to tak, že v Home Credit budou mít zítra asi hodně telefonátů.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 12. 2015 20:57

Já nikam netelefonuju, já píšu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 12. 2015 21:08

taky mám tento problém, takže asi nějaký hromadný výpadek.

Na výpise stav k 30.11.2015 201.9 Kč, ale správce financí ukazuje jen 1.9 Kč aktuální stav a převedené kč na poukázky píše 0 Kč ... už jsem jim psal dotaz přes správce financí

Jen přidám perličku, někdy koncem listopadu se posílala naskenovaná výpověd, po týdnu bez reakce dotaz přes správce financí, kdy to vezmou v potaz, tak odpověděli, že o tom vědí a že někdo bude volat a na konci toho mailu TIP a info, že následující rok nebudou účtovat poplatek za vedení karty. Nikdo se dosud neozval, poplatek opravdu účtován nebyl a dnes jsem tou kartou v pohodě 10 000 Kč zaplatil, takže blokovaná není (přitom na výpise byl dokonce přeplatek 49 Kč a nějaké halíře, takže nevidím překážku proč nespustili výpovědní dobu)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 12. 2015 21:12

A měl jsi nějaký normálnější počet prémií nebo taky tisíce?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod pepisis 2. 12. 2015 21:24

Potvrzuji to samé. Prémie za "normální nákup" mimo ČP jsou ale připsány. Proto usuzuju na vědomé nepřispání prémií z transakcí u ČP.
pepisis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 12. 2015 21:27

já měl 201.9 prémií ... ikdyž je pravda, že část z toho za nabíjení Coolkarty :D (necelé 3 tisíce), ale pošta vůbec žádná
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 07Petr 2. 12. 2015 21:36

Já platil i v obchodech, aby to nebylo hned do očí, ale připsali mi 0,- Kč
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků