Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 8. 12. 2015 13:12

Musím pochválit to jejich IB. Použil jsem to poprvé a působí to na mě nejlepším dojmem ve srovnání se Citi, HC, GE, o RB bez IB nemluvě.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 8. 12. 2015 13:30

Ale ten opruz s virtualni kartou je strasny. At se s tim jdou vycpat, zabozrouti.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod eR99 8. 12. 2015 14:03

xls: Jejich IB, co se týka KK v ČR, považuji za jedno z nejlepších.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 8. 12. 2015 14:28

IB je super, jen se mi hrozně dlouho načítá každá stránka. Máte taky takovou zkušenost?

-- 8. 12. 2015 14:34 --

osobne2 píše:Ale ten opruz s virtualni kartou je strasny. At se s tim jdou vycpat, zabozrouti.

Já si naopak virtuální kartu pochvaluju a využívám kvůli bezpečnosti. Ale je fakt, že to není 100%, už se mi stalo, že tam prošla i předem neautorizovaná platba (respektive firma, které jsem virtuální kartou jednou zaplatil, si byla sama schopna stahovat z karty další platby bez mého souhlasu tím, že používala stále stejné staré a tudíž už neplatné údaje pro jednorázovou platbu. Některé požadavky Cetelem sice zamítl, ale některé provedl). Vyřešila to sice reklamace, ale uspokojivého vysvětlení, jak je možné, že platbu provedli, když právě kvůli tomu ta virtuální karta je, mi nedali... Ale je to už pár let a od té doby vše OK.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 8. 12. 2015 16:07

Paranoikum se to muze libit, pro normalniho cloveka to je ale jen zbytecny opruz.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Markil 8. 12. 2015 16:39

Paranoia a preventivní opatrnost jsou dvě různé věci :-D
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 8. 12. 2015 16:47

Ano, a proto na chodník vycházím zásadně jen s helmou na hlavě a v neprůstřelné vestě a na lov zajíců jezdím s Danou...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter2black 8. 12. 2015 19:39

pokud si prevedu penize z cetelky na ucet a pred generovanim vypisu je vratim nebudu platit uroky? je to spravne? diky
peter2black
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 12. 2015 19:41

Je, ale není to oficiální. Správně by měly být účtovány úroky od data převodu...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod peter2black 8. 12. 2015 19:48

diky minuly tyden po ty akci jsem si je neposlal hned a divil jsem se jaktoze mi nectovali zadny uroky... :) tak to je fajn
peter2black
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod astrapa 9. 12. 2015 13:00

7.12. jsem poslal z Equi na Cetelem splátku a stále to tam není, jak dlouho vám to běžně trvá, než se karta nabije?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod yndezit 9. 12. 2015 13:06

Podívej se na limit karty, možná že už dnes je vidět že je vyšší. Jako transakce by měl být vidět v samoobsluze zítra.

Včera přijali na účet, dnes to zaúčtují, zítra zobrazí v KZ.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 12. 2015 13:08

Tohle bylo už několikrát zodpovězeno v tomto vlákně... pořád dokolečka.

7.12. jsi splátku odesílal z Equa bank, na účet jim přišla D+1 v úterý 8.12., datum zaúčtování je dnes 9.12. (tak to bude vidět v historii transakcí) a stav v klientské zóně se zaktualizuje zítra (stejný den přijde i mail - ten poslední krok platí i pro nepracovní dny)... Jinak zůstatek by měl být disponibilní již v den zaúčtování (ale nezkoušel jsem to), tedy dnes, ověřit by to mělo stačit v bankomatu zadáním dotazu na zůstatek (nevím, jestli to není zpoplatněno).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 9. 12. 2015 14:10

Zůstatek k využití visí v IB stále včerejší, tj. nula. Vyzkoušel jsem bojem a nejde to, "Pro provedení platby nemáte dostatek prostředků"
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 12. 2015 14:30

Zůstatek byl k dispozici večer v den zaúčtování (u mne odchozí platba z Air Bank má v IB Cetelemu datum transakce D+0, zaúčtování D+1), ale mail přišel až D+2 odpoledne.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků