Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 1. 1. 2016 17:12

To je tohle: https://www.chcivyhodnejsienergie.cz/ ? Jsi tam registrovan?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod D.roak 1. 1. 2016 18:26

Ano . Ano
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 1. 1. 2016 19:32

Já už také. :-)
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 2. 1. 2016 18:29

Tak idealni je dat vypoved a do 1.4. si neco lepsiho urcite najdes tak jako tak. V nejhorsim bys zustal.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jenda 987 4. 1. 2016 18:25

Co se tak koukám tak mi příjde, že už i od BE lidi utíkají ke konkurenci. Jak ale radí Jenda, bylo by lepší vybírat mezi alternativou než mezi RWE a CEZem...
Jenda 987
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.roak 4. 1. 2016 19:07

tak se mi dneska někdo z Bohemia energy dneska ozval. Ale v tak nevhodnou dobu že jsem na ně neměl vůbec čas.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 7. 1. 2016 10:42

Vypadá to, že 3-E se stala nefunkční ještě mnohem dříve než by to člověk čekal. Už v listopadu jsem podal výpovědi, už 2x jsem urgoval, aby mi poslali potvrzení a že prý to zpracovávají. Že prý někdo zavolá - nezavolal. Když volám přímo na člověka, co to má na starost, tak jen plechová huba o odposlechu a nikdo ani nezvedá telefon. Takže v podstatě už po měsíci nefunkční zákaznický servis, který předtím roky bez problémů fungoval.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 1. 2016 11:31

xls píše:Takže v podstatě už po měsíci nefunkční zákaznický servis, který předtím roky bez problémů fungoval.
Fungoval pouze v případech kdy to vyhovovalo nebo bylo v zájmu 3E, ale když něco nebylo v jejích zájmu tak byly s nimi téměř vždy problémy a komunikace vázla.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 7. 1. 2016 11:58

V tom mám s nimi odlišnou zkušenost. Dřív jsem všechny problémy vyřešit mailem nebo telefonicky prakticky okamžitě. Tj. nedostatky byly, ale vždycky i snaha je řešit taky.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 7. 1. 2016 14:43

No ja jim poslal vypoved v prosinci datovou zpravou a za par dnu mi prisla emailem akceptace vypovedi, takze u me tohle uplne bez problemu.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 1. 2016 17:34

Oni posílají akceptaci asi tak měsíc před koncem výpovědní lhůty (aspoň v mém případě to tak bylo), na samu výpověď nijak nereagují, výsleovně jsem si vyžádal, aby mi potvrdili, že výpověď obdrželi - což mi napsali emailem, že obdrželi, ale akceptaci jsem dostal až za další dva měsíce.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod osobne2 7. 1. 2016 20:20

Me je dali hned vic nez tri mesice pred datem ukonceni smlouvy.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 1. 2016 20:53

xls píše:Vypadá to, že 3-E se stala nefunkční ještě mnohem dříve než by to člověk čekal. Už v listopadu jsem podal výpovědi, už 2x jsem urgoval, aby mi poslali potvrzení a že prý to zpracovávají. Že prý někdo zavolá - nezavolal. Když volám přímo na člověka, co to má na starost, tak jen plechová huba o odposlechu a nikdo ani nezvedá telefon. Takže v podstatě už po měsíci nefunkční zákaznický servis, který předtím roky bez problémů fungoval.

To samé u mě. Akceptace přišla až dnes.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 7. 1. 2016 21:25

astrapa píše:Mně dnes 3-e poslalo upomínky na nezaplacené zálohy za leden, ačkoli moje odběrná místa u nich k 31.12. končí. Tak jsem zvědav, jestli mi naúčtují smluvní pokutu.

Jak to dopadlo?
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 1. 2016 21:28

Nevím. Předpokládám, že závěrečné vyúčtování dorazí v průběhu ledna. Nicméně nyní dorazil přeplatek za smlouvu ukončenou ještě v listopadu, datum splatnosti dodrželi. V tomto problém není, ve vracení přeplatků jsou rychlí a spolehliví.
astrapa
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků