Prasárna od Profi Credit

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Podvedený 13. 1. 2016 10:22

Zdravím, nám téma k řešení.
Před vánoci 2015 jsem měl zájem o úvěr od Profi Credit.Nabídli mně 67000kč.Dohodl jsem se na schůzce u mně doma.Ještě před schůzkou mě osobní bankéř požádal o zaslání kopií občanky, řidičáku, potvrzeni o zaměstnání a výpisy z účtu.
Odeslal jsem vše.Těsně před Štědrým dnem přijel bankéř ke mně domů se smlouvou.Když jsem ji přečetl odmítl jsem úvěr za těchto podmínek.Musel bych během 3 let vrátit 180 tisíc, rozhodčí doložka a další chcanky mě odradily.Bankéř řekl nic se neděje.
Když už se balil kouknul do noťase a nejednou.Pane...řekl mý jméno mám pro vás skvělou zprávu.Právě váš náš systém vybral jako jubilejního žadatele v tomto roce a celou částku od nás máte jako vánoční výhru.
Peníze vám převedeme na účet s tím,že pak můžete požádat o velmi výhodný úvěr.
O 14 dnů později je vše jinak.Mají prej ode mně podepsanou smlouvu a jsem jejich dlužníkem.
Napadá mě řešení.Popřít pohledávku a celou společnost zažalovat.Jak by jste reagovali?
Podvedený
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 13. 1. 2016 10:36

:D :D Made my day! Sry.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Podvedený 13. 1. 2016 10:42

Lexx sorry, ale nějak nerozumím.
Podvedený
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 13. 1. 2016 10:44

Vem si advokáta a doufej.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Podvedený 13. 1. 2016 10:52

To si vemu.Hele ten bankéř byl u mně doma,nejsou svědkové, je to tvrzení proti tvrzení.Bezhotovostní převod jsem chápal jako výhru co mě sdělil.A podpisy?
Budu žádat znalecký zkoumání.
Podvedený
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomason87 13. 1. 2016 10:57

Takže když ti řekl to o výhře, podepsal jsi tu nevýhodnou smlouvu? Tomu nerozumím...
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Podvedený 13. 1. 2016 11:20

Ne nic jsem nepodepsal, ale smlouvy jsou údajně ode mně podepsaný.Asi čekají kdo vyměkne a začne cvakat.Jsou to jen psychologické triky.
Podvedený
Návštěvník

Odeslat příspěvekod omgf 13. 1. 2016 11:24

Od spotřebitelského úvěru můžeš od podpisu do 14ti dnů ode dne uzavření odstoupit. Jestli jsi ještě lhůtu neprošvihl, ať ti advokát napíše výzvu, že smlouva je neplatná a že to budeš žalovat, ale pro případ, že by se ukázalo, že smlouva je platná, že od smlouvy v souladu se zákonem o spotřebitelském úvěru odstupuješ ve lhůtě. Tím bys byl ktytý pro případ, že to u soudu neustojíš.
omgf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Podvedený 13. 1. 2016 11:43

Právě, že už je po lhůtě a peníze už taky nemám.Ono u soudu se to může táhnout i několik let.

-- 13. 1. 2016 13:09 --

Teď jsem se díval a jsou tam moje podpisy.Ale je to nepodepsal.Píšou, že 60 dnů po zpoždění splátek to zesplatní.Kdy myslíte,že věc začne řešit exekutor u Profi Credit?
Podvedený
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eL Ká 13. 1. 2016 13:20

Omlouvám se, ale Vy jste si opravdu myslel, že Vám nějaká firma JEN TAK darovala přes 60 tisíc?

I kdyby Vám ty peníze darovala, to Vás nenapadlo, že byste je měl zdanit a tudíž k nim mít nějaký papír, že jde o dar tehdy a tehdy od toho a toho?

:shock: :oboze
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 1. 2016 13:40

Výhry snad už zdaněné jsou, ne?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Podvedený 13. 1. 2016 13:45

Ano myslel.Je to trestné? Ne není a to až se mě zeptá právník nebo soudce, odpovím neboť jsem vychován podle desatera a tam je nezalžeš.A pak bych mu řekl, pán z Profi Credit mě sdělil, že vánoční výhra od nich je již zdaněná.Jsem pane soudce málo vzdělaný, nemám vysoké IQ,nemohu za to.
Myslím si, že to budou muset pochopit.Nic jiného jim nezbývá.
Podvedený
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 13. 1. 2016 14:10

Pokud je tam zfalšovaný podpis, tak bych jim napsal e-mail, že podávám trestní oznámení pro podvod a na tu Policii bych se hned vypravil. To bych si musel být ale opravdu jistý, že jsem to nepodepsal - tady ten popis moc věrohodně nevypadá.

Jinak by mě docela zajímalo, na co může člověk před Vánoci "nutně" takovouhle dost vysokou částku potřebovat. Utrácím vcelku hodně, ale tohle si moc přestavit neumím.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 1. 2016 14:17

omgf píše:Od spotřebitelského úvěru můžeš od podpisu do 14ti dnů ode dne uzavření odstoupit.

Tak pokud bych si byl jistej, že jsem to opravdu nepodepsal, tak bych snad rovnou podal trestní oznámení pro podezření z podvodu a nešaškoval s nějakým odstoupením od smlouvy (která jaksi ani nevznikla), ne?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Podvedený 13. 1. 2016 16:22

Podám žalobu prostřednictvím právníka.Nemám zájem se nechat zpovídat fízlama.Myslíte, že ta společnost zanechá vymáhání během soudního procesu?Nebo to nebude mít vliv.Podotýkám soudní proces může trvat několik let.
Podvedený
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků