Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod maxi.cek 11. 1. 2016 10:37

Já si myslím, že si můžete ze SIPO nechat platbu vyškrtnout a nehradit jí...
maxi.cek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 1. 2016 10:53

maxi.cek:
Myslíš si to správně, ale tak jak jsem už zde psal je to zpoplatněné a vystavuje se na to nový doklad SIPO bez té konkrétní platby. Navíc pokud se ta neoprávněná platba opakuje každý měsíc tak by bylo třeba si ji na poště každý měsíc takto nechávat vyškrtávat což je řešení trochu nepraktické.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 12. 1. 2016 13:01

enom pro info na creedo učtu překročeno 300 15.12.2015 na bankovní účet pořipsáno 12.1.2016 ba to máme stejno banku jako creedo
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jenda 987 18. 1. 2016 17:19

Zeptal bych se počátečních diskutérů ze začátku toho vlákna jak jsou spokojeni s 3E nyní po přechodu pod Bohemia Energy. Pořád je ještě tak výhodný? Nenjsou v dnešní době lepší alternativy?
Jenda 987
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 18. 1. 2016 17:29

Tak jasně že jsou i cenově lepší alternativy. Stačí použít kalkulátor. Každý má jinou spotřebu.
http://kalkulator.eru.cz/
http://kalkulator.tzb-info.cz/cz/dodavka-elektricke-energie-vyber-kraje
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod D.roak 18. 1. 2016 18:07

NevÍm zda souvisí , ale v lednu nebyl připsán creedo bunus. Co ostatním?
Jenda 987 píše:Zeptal bych se počátečních diskutérů ze začátku toho vlákna jak jsou spokojeni s 3E nyní po přechodu pod Bohemia Energy. Pořád je ještě tak výhodný? Nenjsou v dnešní době lepší alternativy?
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 19. 1. 2016 09:00

Svetla sviti, teplo hreje,...zatím bez problemu :)
Ted to neresim, az bude aukce dTestu, tak se podle toho zaridim...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod NIXON 19. 1. 2016 12:44

Zdravím,

máte zkušenost jak se zachová 3E, když při přestupu k jinému poskytovateli podseknu spotřebovanou energii?
Intel 4790K;GELID Tranquillo Rev.3;3x AC F12 PWN;ASUS GTX 970 MB: MSI Z97 Gaming 3;CM Silencio 550 LCD: ASUS 27";CORSAIR vengeance 2x4 GB 2133 Mhz;Corsair CX750 750W;2x SEAGGATE 1TB;1x SSD Kingstone HyperX 3K 120 Gb;Windows 7 Profesional 64 legální
NIXON
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rochus 19. 1. 2016 13:07

NIXON:
nerozumím slovu -podseknout-.Nechci se domýšlet.
Rochus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 19. 1. 2016 13:25

Podle me planuje nahlasit mensi spotrebu. Zaplatil by si ji tedy u noveho za mene.;
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 19. 1. 2016 14:19

To prece zalezi jen na tom, jestli to zjisti. Kdyz to zjisti, tak ti to logicky douctuji, kdyz to nezjisti, neudelaji nic.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 1. 2016 21:58

D.roak píše:NevÍm zda souvisí , ale v lednu nebyl připsán creedo bunus. Co ostatním?
Taky to sleduji a prozatím nic. Že by to jen tak v tichosti zrušili? Zrovna nyní kdy by mi to mělo přesáhnout 300 Kč a tím bych měl mít nárok na výplatu. Asi se bude třeba ohledně toho ozvat. Na stránkách CREEDO mezi partnery už 3E není, ale karty s jejích designem mají stále v nabídce.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 19. 1. 2016 23:43

To ze na CREEDO EEE neni jsem si nevsiml.Zatim jsem to overoval jen u EEE a ty mlzi ze odeslali.U creedo jsem to neoveroval. V prosinci jsem taky byl na hranici 300kc a uz na uctu.Pokud by to opravdu zkoncilo.Tak bych asi se rozhol zmenit dodavatele zatim mi to CREEDO vykompenzuje moznou usporu ale pokud zkonci tak neni duvot zustavat dekuju za informaci
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 19. 1. 2016 23:52

Jsem si říkal hned v listopadu, že to bude první, co zruší. Ale takhle rychle to nepotřebuju, mám tam cca 260,- Kč, takže jsem potřeboval ještě tento měsíc to nějak dotáhnout. Všechny smlouvy jsem naštěstí včas vypověděl.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod D.roak 20. 1. 2016 00:12

no na stránkác stránkách creedo stále EEE jako parter je https://www.creedo.cz/3-e
Uvidíme jak to poběží u jednoho OM mám creedo od nuly a u druhého tam je pade takže dosažení limitu je ještě hodně daleko. Pokud se skutečně zkončí tak pro zákazníky co ma větší zálohy tak to bude o důvod víc odejít
D.roak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků