Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 21. 1. 2016 14:29

To já se teda divím. Když jsou někde na 5.-10. místě, ta bych vybíral spíš výše.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 1. 2016 14:37

Malokdo vi o kalkulatorech, podomni obchodnici jsou ucinnejsi zpusob na pretahnuti zakazniku.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod X123 21. 1. 2016 14:51

astrapa píše:Já se hlavně divím, že k 3-e ještě vůbec někdo přechází.

Nj, chtěli jsme s tím něco udělat a info o BE a o nových cenách přišlo až později. Teď už bych k nim taky nešel...
X123
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 21. 1. 2016 17:01

Asi tak, kdyz uz chci menit, tak proc bych mel vybirat ty "vyhodne", kdyz si muzu zvolit ty nejvyhodnejsi.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod treborit 21. 1. 2016 17:58

X123 píše:

Nj, chtěli jsme s tím něco udělat a info o BE a o nových cenách přišlo až později. Teď už bych k nim taky nešel...

Ja jsem opustil 3-e cca 14 dni pred zacatkem dodavek, zkus jestli to v tvem pripade take nepujde ... dohodl jsem se s Fosfou a jeste ten den jsem dovezl vypovedi do pobocky 3-e v Praze.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrasz 21. 1. 2016 20:10

Máte někdo zkušenost s pojištěním od Axy sjednaným k dodávce od 3E? Vypadá, že mám problém s pračkou, tak přemýšlím, že to vyzkouším. Je někdo kdo z toho pojištění už čerpal?

-- 21. 1. 2016 20:14 --

treborit píše:
X123 píše:

Ja jsem opustil 3-e cca 14 dni pred zacatkem dodavek, zkus jestli to v tvem pripade take nepujde ... dohodl jsem se s Fosfou a jeste ten den jsem dovezl vypovedi do pobocky 3-e v Praze.

Záleží kdy smlouvu podepsal. Podle nového EZ od 1.1. lze smlouvu zrušit bez sankcí 14dní po podpisu anebo 14 dní po zahájení dodávek.
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 1. 2016 22:40

Ondrasz:
Já jsem tu jejích asistenční službu využil předloni na výměnu pokažené míchací baterie ve sprše (http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?p=10217449#p10217449) a proběhlo to docela dobře a bez problémů. Pojišťovna ale hradí pouze příjezd opraváře, jeho práci a drobný spotřební materiál do hodnoty 500 Kč. Jestli se to vztahuje i na pokaženou pračku to nevím ale zkusit se zeptat na to můžeš. Bude asi záležet jestli ti to uznají jako technickou havárií. Pokud to využiješ tak dej vědět jak jsi s tím dopadnul.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jichaj 22. 1. 2016 15:16

treborit, x123: na změnu je potřeba 10 pracovnich dni, teoreticky (když není problém u distributora a původního dodavatele) by to slo stihnout o chloupek dřív...
A jak pise Ondrasz, podle NEZ jde ukončit dodávku i po zahájení dodávek
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod maxi.cek 25. 1. 2016 06:10

jichaj: Na změnu dodavatele je potřeba minimálně 10 pracovních dní, určitě ne méně. Každý dodavatel žádá o změnu u Operátora trhu, který na to schválení má právě těch 10 prac.dní. A to to musí jít vše jak po másle, počítal bych raději minimálně 12 dní (rezerva, aby to vše stihli zpracovat).
maxi.cek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 25. 1. 2016 12:04

akzatím stále creedo nepřipsán. Někomu už ho připsaly?
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 1. 2016 12:32

Já ten bonus od 3E taky prozatím připsaný nemám, ale xls tu psal, že mu CREEDO odpovědělo, že
"Tento měsíc budou bonusy od 3E připsány 26.1.2016 jde o výjimečné zpoždění. Bonusy nyní zpracovávají a připravují ve společnosti 3E."
Počkám do zítra a jinak pokud ten bonus nepřipíšou tak se asi bude třeba kvůli tomu ozvat. Jsem na to velmi zvědavý.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 25. 1. 2016 13:45

Creedo mi potvrdilo ze by melo být bonusi dneska připisovány
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 1. 2016 14:13

Tak to asi potvrzují každému něco jiného. Já prozatím podle toho jak jsem se na to díval před chvíli tam nemám nic za leden připsané. Možná se mýlím ale pochybuji, že do dnešního večera se tam něco připíše.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 25. 1. 2016 20:29

tak creedo připsáno
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 1. 2016 22:13

Taky potvrzují, že dnes konečně ten bonus na CREEDO připsali. Teď je ještě otázkou kdy mi to zašlou do banky na účet. Nevím jestli to má být nějaká novinka v tom vyplácení toho bonusu od 3E, protože ho mám tento měsíc připsaný 2x (2x za elektřinu a 2x za plyn). Mne to samozřejmě vůbec nevadí a reklamovat to určitě nebudu. Taky vám to někomu vyplatili tento měsíc 2x?
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka