Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 25. 1. 2016 23:33

Jo, taky. Hlavně aby mi to přistálo na účtu a mohl už tuhle kapitolu uzavřít.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod D.roak 26. 1. 2016 00:16

Me vyplacen je jeden bonus.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 26. 1. 2016 15:58

maxi.cek píše:jichaj: Na změnu dodavatele je potřeba minimálně 10 pracovních dní, určitě ne méně. Každý dodavatel žádá o změnu u Operátora trhu, který na to schválení má právě těch 10 prac.dní. A to to musí jít vše jak po másle, počítal bych raději minimálně 12 dní (rezerva, aby to vše stihli zpracovat).


10 pracovních dní je minimum, ale ve výjimečných případech lze stihnout i v kratším termínu. Před vánoci jsem to řešil s jedním zákazníkem (17.12.) a po domluvě s obchodníkem se změna podařila provést k 1.1., tedy za 8 dní.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod X123 26. 1. 2016 16:13

Tak PRE žádost má od 19.1. a prý se to stihne. Zálohy nám nemůžou vystavit, dokud nemají potvrzení od operátora trhu. To jsem zvědav, jestli nám naúčtují pokutu, protože to do 28. nemůžou stihnout...
X123
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jenda 987 28. 1. 2016 14:12

To se divím, že ještě ty credo bonusy vyplácí, když vlastně spadli pod BE...
Jenda 987
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 1. 2016 17:53

Spadli pod BE, ale prozatím jedou podle původních podmínek jako 3E. Alespoň nevím, že by se něco změnilo. Jak dlouho to tak bude to je ale otázkou. CREEDO bonusy ještě vyplácí a dokonce ho tento měsíc začali vyplácet dvojnásobně.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 28. 1. 2016 18:54

taky můžu potvrdit. No kdyby to takhle bylo pravidelné tak by to bylo fajn
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 1. 2016 19:38

D.roak:
Pokud máš na mysli ty 2x vyplacené bonusy na CREEDO tak by to opravdu bylo docela dobré kdyby to tak vypláceli i nadále každý měsíc. Já ale předpokládám, že to je asi nějaká jejích chyba. Při tom nehorázným bordelu jaký asi ve všem mají by to nebylo nic divného. Aby to ale pokud to zjistí nechtěli vrátit zpět.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 28. 1. 2016 20:26

Presne to jsem myslel. Vyplaceni bonusu dvakrat.Ale nepredpokladam ze se to bude delsi dobu opalovat
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pavelza 1. 2. 2016 13:56

Převody na Creedo fungují, to je v pořádku, ale co nefunguje to je Creedo, které nepřevádí peníze na účet. Ani po několika urgencích peníze na účtu nemám, vždy mi jen řeknou, že toho mají moc a že to déle trvá a vykašlou se na to. Inu proč ne, oni mají naše peníze na svém účtu, tak proč spěchat.....
pavelza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.roak 1. 2. 2016 15:09

Já zatím dosáhl toho limitu jed dvakrát a převod na účet nebyl problém ano trvalo to poslední 14dnů ale byl zažádám kráce před vánoci. Takže takováhle je má zkušenost
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 2. 2016 17:53

Už vám někomu kdo jste v lednu přesáhl na CREEDO 300 Kč ty peníze zaslali na účet v bance? U mne jsem 25.1.2016 připsáním bonusů od 3E přesáhl výplatní částku, ale na účet mi prozatím nic nezaslali. Minule loni v říjnu jsem se ohledně výplaty peněz musel s nimi dohadovat a nyní to vypadá, že bez dohadování to asi nehodlají vyplatit. Bohužel některé firmy svoje podnikání zakládají na podvádění lidí.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod osobne2 4. 2. 2016 18:19

Si radeji precti podminky, jestli maji stanoveny nejaky termin, do kdy to maji vyplatit. :-P
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 2. 2016 20:24

V podmínkách žáden termín do kdy mají vyplácet bonusy od dovršení výplatní částky stanovený není. Je tam ohledně toho uvedené pouze toto:
Nárok klienta na převod našetřené částky ze Zpětného bonusu a Odměny za doporučení vzniká od minimální převodní částky dle článku 6.2. Klient bude o převáděné částce informován e-mailovou zprávou.
a dále ještě toto:
Nárok na týdenní převod vzniká od minimální částky ve výši CZK 300.
Je ale otázkou co mají na mysli tím týdenním převodem. Já bych to chápal tak, že každý týden převádějí výplatu bonusů těm kdo dosáhli minimální převodní částky. V mým případě už plyne 2 týden a na účet v bance mi prozatím nic nezaslali. V administraci mého CREEDO účtu stále vidím jako aktuální stav bonusového účtu plnou nevyplacenou částku. Připadá mi to, že asi nedodržují podmínky a pravidla které si sami stanovili.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod osobne2 4. 2. 2016 20:46

Tak vidíš, žádný termín stanoven není, tak proč se rozčiluješ?
osobne2
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků