Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 1. 2016 17:00

No ted ano, protoze mam u 3E uzavrenu smlouvu o sdruzenych sluzbach dodavky elektriny.
Naposledy upravil osobne2 dne 21. 1. 2016 18:02, celkově upraveno 1
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 21. 1. 2016 17:07

LOL, tak na to nemam nervy...
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 1. 2016 17:20

Si to v tom jejich ceniku precti, pisou to tam jasne. Je rozdil jestli uzavru smlouvu o sdruzenych sluzbach dodavky elektriny nebo jen smlouvu o dodavce elektriny.
Naposledy upravil osobne2 dne 21. 1. 2016 18:02, celkově upraveno 1
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 21. 1. 2016 17:25

Proc bych to delal, kdyz k te firme nechci jit?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 1. 2016 17:35

Abys pochopil, o cem pisu.
UPOZORNĚNÍ! Pokud Zákazník uzavře s Obchodníkem (tj. se společností ST Energy s.r.o.) coby dodavatelem smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny, umožní tak Obchodníkovi spojit distribuci (dopravu) a dodávku elektřiny do jedné faktury - pro takového Zákazníka platí jako konečné ve vztahu k Obchodníkovi ceny vymezené úsečkou "A+B". Pokud však Zákazník uzavře s Obchodníkem coby dodavatelem elektřiny pouze smlouvu o dodávce elektřiny, bude Zákazník hradit dvojí faktury (resp. dvě vyúčtování) - jedny Obchodníkovi coby dodavateli elektřiny a druhé distributorovi elektřiny - pro takového Zákazníka platí jako konečné ve vztahu k Obchodníkovi ceny vymezené úsečkou "A"; platby a poplatky vymezené úsečkou "B" bude Zákazník hradit přímo distributorovi elektřiny.

http://www.stenergy.cz/cs/info/ke-stazeni/
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod jichaj 22. 1. 2016 15:09

Uz jsem to psal vys.
Klidne muze mit dve smlouvy, jednu s dodavatele, druhou s distributorem. A každý by posilal zvlast fakturu, ale proc to delat (zvlast na hladine NN) když muzu mit uzavrenu smlouvu o sdruzenych službách dodavky a o vse se postara dodavatel...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod aaischa 29. 1. 2016 16:03

mam obavu , že mě čeká s Fosfou to samý co někoho už tady potkalo.. šel i přez poslední ne zrovna doporučující příspěvky "k nim" ? u 3-E vypovězeno / po 3tí urgenci/ a z čezu volali že mi odeberou elektroměr, že se nový dodavatel nepřihlásil o OM, maj na to ještě čas do konce února, ale když to do půlky neklapne tak nezbyde než to jít podepsat k čezu, a pak jít znova od něj někam pryč.. celkem mě takhle zkušenost naštvala..
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 1. 2016 16:33

No právě proto jsem přemýšlel, jestli by nebylo vhodnější mít smlouvu o distribuci přímo s ditributorem, když člověk skoro každý rok mění dodavatele. Možná by pak byla změna dodavatele jednodušší a nehrozilo by odpojení elektroměru?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod aaischa 29. 1. 2016 17:29

asi na tom neco bude, pac to clovek musi zbytecne hlidat navíc
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 29. 1. 2016 17:58

To jsem rád, že nejsem blázen, za kterého mě tu pomalu někteří označovali. Ty negativní zkušnosti s přepisem jsem tu prezentoval já, ačkoli měla Fosfa moji žádost od září, do 30.11. přepis nestihli a část prosince (1, resp. 2 týdny) jsem měl černé odběry.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 1. 2016 18:36

Amateri. Jeste ze u me nejsou nejlevnejsi, jinak bych je take asi zkusil.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod aaischa 29. 1. 2016 18:44

budu to sledovat a uhanet, verim ze to klapne, ale i tak to neni idealni zakaznicka zkusenost pro pripadnyho jinyho beznyho zakose..
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 6. 2. 2016 00:46

Peripetie jsem zažil dost s rwe, eon, centropol, bicorn... úz vím, ze nejde o firmu(obchodníka), ale způsob jak a tím jsou aukce. Dopředu vím cenu, nikdo se nechytal a sam se rozhodnu, jestli se pridam nebo ne.
Ne nadarmo něco ted plánuje dtest. Ale ten je o krok zpět, shání duše pro lepší cenu, která se ještě neví. Jde to lip...
Nebo má někdo teď nějakou akci na plyn MWh pod 500kc? (obchodní složka, ne distribuce, samozřejmě).

Jo a nějaká zkusenost jak se vyvážet z Bohemia energy? Pro prechod jinam musí byt znam začátek odběru, je ve smlouvě, ale ta nějak záhadné u nich chybí a nelze to z nich vyplatit. To bude ještě zajímavé...
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 6. 2. 2016 06:35

No já jsem naopak na výsledky aukce dtestu zvědav. Aktuálně skoro 49000 registrovaných zájemců, to už by mohla být úspěšná aukce. Také jsem se registroval. Aukce by měla být už 11.2.2016, takže jsou ještě 4 dny na registraci, která je nezávazná.
https://www.chcivyhodnejsienergie.cz/
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod pepisis 12. 2. 2016 18:45

Tak na netu jsem pochytil zprávu, že aukci Dtestu vyhrála Bohemia Energy :-).
Jsem zvědavý, kolik lidí z aukce s takovými šmejdy uzavře smlouvu. Neznám tedy ceny. Pokud by to bylo extra výhodné, tak snad, ale i tak s rizikem... Navíc ceny elektřiny i plynu na burze utěšeně klesají, takže si myslím, že vzhledem k tomu, že je pomalu konec topné sezóny a za předpokladu, že se ceny nezvýší, budou ceny na konci roku ještě výhodnější, než teď nabídne BE. Ale uvidíme s čím přišli...
pepisis
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků