Alza sleva ve výši 5 %

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod termistor 30. 1. 2016 18:13

Tomáš Marný píše:
termistor píše:takza 1631 na elland, přečtu si hodnocení esopu, je OK, tak proč bych za to platil víc (edit: teď koukam že maj drahý poštovný, tak tam ne :D )

Já to zkusím ještě jednou i když se obávám, že je to marný: Kolik jsem za ten disk zaplatil, když jsem ho platil ALZA kreditkou s 5% slevou? Opravdu jsem zvědavej na to, objednat si ho z nějakého pofiderního e-shopu, abych ušetřil dvacku a pak si ho jel vyzvednout buď na poštu nebo hlídal nějakou doručovací službu...

No a já jsem na těch pofidérních eshopech už ušetřil mnoho tisíc a bez problému. Jsem z malýho města, takže si to stejně musím nechat poslat.
termistor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 1. 2016 18:26

Dneska je stejne nejvyhodnejsi nakupovat v cinskych eshopech. Akorat to neni nejrychlejsi.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod radecekh 30. 1. 2016 19:12

osobne2:
No nevím. Ne každý nakupuje v ceně do cca pětistovky, aby to nemusel u nás dodaňovat, a o záruce se ani nemá smysl zmiňovat.
Sám tam občas něco koupím, ale jen takové ty blbosti, typu konektory RJ45 nebo pouzdro na čtečku. To se opravdu vyplatí a není na tom co zkazit.
Že bych tam kupoval třeba notebook, televizi nebo vysavač, to by mě ani nenapadlo.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 1. 2016 19:36

To ja uz koupil dvakrat v cinskych eshopech i mobil, cena kolem 250 USD, dan mi nedomerili ani jednou, prodejci to deklarovali vzdy jako MP4 player price 20 USD.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 30. 1. 2016 19:44

Tak to ses opravdu hustej. Ja si ten svuj mobil radeji koupil tady a s plnou zarukou. Ale chapu, ze pro tebe je 4x vyssi cena mimo tvou realitu :mrgreen:

Kupovat veci dokolo 100 USD v pohode, ale nic serioznejsiho tam snad neni.
Naposledy upravil S474N dne 30. 1. 2016 19:49, celkově upraveno 1
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 1. 2016 19:45

osobne2 píše:Dneska je stejne nejvyhodnejsi nakupovat v cinskych eshopech. Akorat to neni nejrychlejsi.

Tak to urkitě. Já tam koupil 2x telefon, 1x tablet a tím jsem doživotně skončil. S každým akorát sraní na celnici, doplacení DPH, a všechno odešlo po roce. Takže ani omylem. Jak píše radecekh-nějakou ***** za pár $ ano, dražší věc ani omylem.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 1. 2016 19:55

Tak v cine se prodavaji jak spickove mobily, tak brak, kdo tomu rozumi, tak vi co ma koupit a cemu se vyhnout.
www.gizchina.cz
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 30. 1. 2016 19:59

Ja nicemu nerozumim, jsem uplnej trotl a proto jsem iOvce :mrgreen:

Ano, mam ten brak od vyrobce, co se drzi prvni v AnTuTu :mrgreen: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 1. 2016 20:15

A vyrobeny ho mas jiste take v cine.
8-P
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod radecekh 30. 1. 2016 20:26

osobne2:
Že je něco vyrobeno v Číně, neznamená, že to tam člověk musí koupit. Můj mobil za 999,- (koupen samozřejmě v Alze) je taky z Číny. Od nákupu v Číně se cenově asi moc nelišil, dorazil druhý den po objednání a je na něj 2 roky záruka. Schválně jsem koukal, za kolik se nechá sehnat v Číně, ale bohužel jsem ho nikde nenašel (LTLM V1).
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 1. 2016 20:35

To bych si nekoupil nikde. :-)
Mám už skoro 2 roky tenhle: http://www.ejiayu.com/en/Product-16.html
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 30. 1. 2016 21:00

To je tak, kdyz nekdo nema na original, tak si musi kupovat trapny kopie :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radecekh 30. 1. 2016 21:18

osobne2:
To víte, za můj život je to už můj třetí mobil. První jsem si koupil v bazaru a vydržel mi 9 let, druhý jsem si koupil v Alze a vydržel mi 5,5 roku a teď jsem si koupil tenhle, hlavně proto, že na IPS displeji jsou na sluníčku lépe vidět hodiny, než na tom mém starém TFT displeji.
Doma sedím u počítače, v práci taky, mezi domovem a prací se pohybuju autem, takže telefon mám jen na telefonování a na zjišťování, kolik je hodin.
Vážně mě nenapadá, k čemu bych potřeboval 8 jádrový mobil, když nedokážu vytížit ani 4 jádrové PCčko. Ještě tak kvůli prestiži, ale to mám obavu, že bych si s tím vaším udělal spíš ostudu.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 30. 1. 2016 21:36

radecekh: true story, bro! :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 31. 1. 2016 04:39

S474N píše:To je tak, kdyz nekdo nema na original, tak si musi kupovat trapny kopie :mrgreen:

Kopie čeho? To je dva roky starý mobil. :D

Obrázek
osobne2
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků