Tankovací karta České pojišťovny

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 2. 2016 13:27

BTW a OT, "objevil" jsem první negativum Tankovací karty - obnova je za 220,- (tuším). Jinak mi jejich počínání přijde poněkud amatérské.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod powery 17. 2. 2016 13:36

Lze získat Tankovací kartu ČP i bez povinného ručení?
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 2. 2016 07:28

powery píše:Lze získat Tankovací kartu ČP i bez povinného ručení?

Ano, lze. Já ji mám.

-- 22. 2. 2016 07:31 --

Tak jsem kreditku ČS nedostal. ČS totiž uznává pouze hlavní pracovní poměr a jelikož to činí jen asi polovinu mých příjmů (zbytek jsou DPP a třeba úroky), nestačilo to při mých ostatních kreditkách (cca 153 tisíc celkový limit) ani na nejnižší možný limit 5000 Kč. To třeba taková mBank umí připojit alespoň DPP.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 22. 2. 2016 07:45

Ale mas asi jine pojisteni od CP ne?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 2. 2016 07:53

Mám občanskou odpovědnost za 360 Kč za rok, ale nikdo se na to neptal. Prostě jsem zavolal na tu slovenskou firmu, co to pro ně vyřizuje, jestli nevadí, že u ČP nemám POV a že prý nevadí.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powery 22. 2. 2016 09:51

Byl to kontakt, který je uveden tady? http://www.ceskapojistovna.cz/tankovaci-karta
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 22. 2. 2016 10:50

To je dobrá karta,pokud bych nemusel mít nic od ČP. Nevíš Patriku, jestli je ten výpis možný zasílat i elektronicky? :-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 2. 2016 10:55

Hm, nevypadá to, že by měli nějaké webové rozhraní, tak jedině možná mailem...
Naposledy upravil fremantle dne 22. 2. 2016 10:59, celkově upraveno 1
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 2. 2016 10:55

Na tom webu mají prima aktuální informace...
Uvedený příklad se vztahuje k akci 5 % cashback, která je platná do 31. 12. 2015.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 22. 2. 2016 10:59

fremantle píše:A jak bys ho chtěl zasílat? Snad ne poštou za poplateček (i když to je tuším levnější alternativa za 9,50 Kč, vyzvednutí na pobočce si ČS cení na 45 Kč)...


:-)) no to né samozřejmě. U ČP sem nevěděl jak to zasílají,třeba sem myslel že to ještě zasílaj papírově a dotujou to jako to bylo dřív,že vše chodilo do schránky.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 2. 2016 11:02

Jsem myslel, že mluvíš o ČS... A pak jsem už svůj příspěvek editoval. :-) Tak tu ČP teda fakt nevím (asi teda hezky poštou), moc jsem se o tu kartu nezajímal, mně se tam zdá ten maximální strop 6000 Kč za rok celkem malý (ale je dost možné, že koncem roku už půjde o nadprůměr).

-- 22. 2. 2016 11:09 --

Jsem koukal na slovenský web té obskurní společnosti, co vydává ty tankovací karty a těch druhů karet, co nabízí je docela dost... snad časem nabídku rozšíří i sem - zajímavá je "nákupní karta" s 5 %, resp. 3 % cashbackem, ale taky je tam nízký strop na vratky 200 € / rok... http://www.nakupna-karta.sk/ponuka-kari ... karta/1865

Pokud by to mírně upravili na naše poměry, klidně by stačil i nižší cashback 3-5 % a vyšší strop (aspoň tak 12 tisíc Kč ročně). :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 2. 2016 11:49

marvy píše:To je dobrá karta,pokud bych nemusel mít nic od ČP. Nevíš Patriku, jestli je ten výpis možný zasílat i elektronicky? :-)

Kolega z práce, co už ji má déle, tak říká, že vše klasickou poštou, ale snad zdarma.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 2. 2016 12:01

A neplatí náhodou, že výpis musí být zdarma, když nenabízí jinou možnost zdarma?

Spíš by mě, Patriku, zajímalo - od kdy do kdy je zúčtovací období, kdy tak výpis chodí a kdy je splatnost.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 2. 2016 12:07

Jo, výpis musí být zdarma, aspoň jeden z možných distribučních kanálů - pokud ho neumí elektronicky, tak mají smůlu a nemůžou zpoplatnit papírový. Trochu horší je, že když začnou nabízet elektronický, tak už ten papírový můžou kdykoliv zpoplatnit a když si toho nevšimne klient, tak má smůlu zase on - to se mi stalo taky v čase už u dvou kreditek, co jsem měl, UCB a RB - ta první elektronické i původně nabízela, ta druhá umožnila zasílání mailem až později, ale prodleva tam byla snad dostatečná...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 2. 2016 12:53

Ale pro normální lidi, kteří nezneužívají kreditky je lepší vyšší procentní vrátka a nižší absolutní částka.
Např. v UK mám debetky, které mi vrací 5% z contactless plateb, max £5/mes.
slavo963
Přeborník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků