ibod

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 23. 3. 2016 01:49

V dubnu prodam cca 7400 ibodu (pokud jeste pripisi za brezen za současných podminek, jinak to bude o neco min).
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 4. 4. 2016 07:57

Třeba se bude nekomu hodit.

Kupoval jsem něco v Datartu, část přes ibody, většina Premia poukazky, zbytek hotove. Když jsem pak odstoupil od smlouvy, vratili celou castku cash.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 4. 4. 2016 17:33

Pres eShop?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 4. 2016 17:48

Jasně, Premia poukázky prostě nacpal do DVD mechaniky a stejně tak jim tam vylezly.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 4. 4. 2016 17:54

Tak to muzes objednat pres eshop a zaplatit a prevzit na prodejne. Mas pak 14 dnu na odstoupeni od smlouvy bez udani duvodu. Ale delat to tak uz s tim umyslem, ze od smlouvy odstoupis, je svinarna, to ja nedelam. Ja to delam jako pojistku, kdybych nebyl se zbozim spokojen.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Taki 4. 4. 2016 18:16

Já dnes kupoval 6 olejů v Penny na 2 nákupy. 2*60 Kč
Takže mám 2iBody, za starých podmínek bych měl jen 1,2iBodu. Když budu kupovat rohlíky-třeba 5ks, bude to 5 nákupů za 5 bodů.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 4. 2016 18:27

Však v datartu jde v pohodě nakoupit... Já jsem všechny iBody, co jsem od ČS získal utratil všechny tam, většinou na dárky. Nyní se už vlastně můžu pochlubit, už je to stejně jedno...

Na druhé straně toho až tolik nebylo, sbíral jsem je od října 2013, tedy téměř od začátku programu, to se dávaly za každou splátku (měl jsem u Buřinky úvěr ze stavebka. Po 2,5 roku prakticky konec, při takovém extrémním zastropování si na tom nejde "vydělat" ani na případné poplatky spořce na vedení účtů.

S_iBody_od2013.png
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 4. 2016 18:28

osobne2 píše:Tak to muzes objednat pres eshop a zaplatit a prevzit na prodejne...


Jo, to můžeš.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 4. 2016 03:23

Ja tohle sbirani bodu nesnasim, pripomina me to hrozne CZC, kde mam 19520 bodu, po zmene se nedaj na ty jejich hrozny darky pouzit. Takze jedine tim nekde slevnit o 5kc zbozi :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jichaj 5. 4. 2016 13:26

avathar: jo, přes eshop, vyzvednutí na prodejně...pak se krasne doplnovaly ibody s HC poukázkami :)

Osobně: odstoupení od smlouvy jsem samozrejme neplanoval, proste ale ten router nefungoval s tim cim jsem potreboval, tak jsem ho vratil a vzal jinej....
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 5. 4. 2016 15:34

Četl jsem velice dobrou analýzu všech těchto stimulačních systémů a jak se snaží vzít člověka na hůl. Škoda, že to nebylo v češtině. iBodem nemá cenu se po těchto změnách vůbec zabývat, to si mohou strčit.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 5. 4. 2016 16:22

Spíš rychle utratit, než to zkrachuje....
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 8. 4. 2016 12:17

Chce někdo 15728 ibodu?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 8. 4. 2016 15:21

Za kolik?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod avathar 10. 4. 2016 19:31

Tak jsem ibody prohnal pres datart...
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků