GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 4. 2016 15:34

To tam fakt píšou? To musej bejt jelimani. :D (To je to tvoje domejšlení.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ab84 28. 4. 2016 17:36

Zajeď si do toho Globusu a uvidíš jak to funguje. U vchodu si vezmeš skener, tím skenuješ čárové kódy věcí, které nakupuješ. Pak přijdeš k samoblužné pokladně, dáš skener do stojanu a zaplatíš kartou. Zboží bez čárového kódu (rohlíky, kedlubny atd) mají čárový kód na cedulce v regálu.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 28. 4. 2016 17:56

Dík za info.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod mojmax 27. 5. 2016 05:27

Jen pro info – platil jsem kartou GE Money Smart v TS bohemia, jak na pobočce, tak i online přes internet a vratka 5 % byla v pořádku připsána.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 27. 5. 2016 06:28

ŠKoda že ta smart kk nemá kategorie žrádlo (potraviny), za to člověk dá v měsíci pěknou sumu.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 5. 2016 06:35

mojmax: ta vratka je vidět v IB pár dní po zaúčtování nebo až ve výpisu?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 27. 5. 2016 06:54

franko_cz: bejvávalo, tuším v roce 2014-2015 byla vratka 5 % na potraviny a na benzín, bylo to ale jenom na 6 měsíců a maximum vratky bylo také 500 Kč měsíčně, ale tak dobré 3000,- :-)

drkarel: vratka je vidět hned po zaúčtování transakce (obvykle 1-2 pracovní dny)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 1. 6. 2016 08:42

Díval jsem se na partnery bene+ na nějaké hodně staré výpisy a na aktuální výpis a je to smutné počtení. Seznam těch zajímavých výrazně prořídl, u zbytku pěkně zkrouhli vratky. Ještě mě tam držel Globus teď ale nastal čas definitivně KK zrušit.

123Shop 5% -> již není partner
Agip 3% -> již není partner
Albi 8% -> již není partner
AutoKelly 4% -> již není partner
Benu lékárna 4% -> 2%
Bontonland 6% -> již není partner
Cinestar 10% -> 5%
Corial 10% -> 5%
Costa Coffee 6% -> již není partner
Datart 2% -> 1%
Direct pojišťovna 10% -> již není partner
Eiffel Optic 10% -> 3%
Flamengo květiny 10% -> 2%
Fischer CK 6% -> 4%
Globus 2% -> již není partner
Holandské květiny 10% -> již není partner
Husky 8% -> 2%
Kika 2% -> 1%
LeoExpres 3% -> 1,5%
Marionnaud 10% -> 5%
Neoluxor 6% -> 3%
Pet Center 4% -> 2%
Pompo 5% -> 2,5 %
Siko Koupelny 6% -> již není partner
ScanQuilt 5% -> 3%
TicketPro 3% -> 1,5%
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 1. 6. 2016 09:11

máš pravdu, šlo to docela dolů, jen bych dodal, že agip byl koupený molem, tak tam se to dalo očekávat

benu lékarna vidím stále 4% pro kreditky, 2% debetky
cinestar to samé, 10% zůstává pro kreditky (+5% k tomu, když máš smart s výhodou na kulturu), 5% debetky

u dalších partnerů taky takový pokles jak píšeš nevidím, jak si na něj přišel?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod franko_cz 1. 6. 2016 09:42

Ty procenta jsem bral ze seznamu bene+ partnerů na konci výpisu KK z 29.5.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 1. 6. 2016 11:41

aha, tak já koukal na web beneplus a z těch, které já aspoň občas využívám tam ten corial i cinestar má stále 10% pro kreditky

ted koukám na můj výpis kreditky z 13.5. a tam jsou také ty vyšší %

edit: ještě koukám na výpis druhé kreditky z 31.5. (včerejší, takže asi nejaktuálnější možný) a tam propagují kupony z beneplus a % slev nejsou uvedená žádná
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 6. 2016 19:34

Díval jsem se na výpis z kreditky GE Money Smart (sleva 5 % na elektroniku) a oni mi napočítali úrok (asi 18 Kč) za výběr z bankomatu (vybíral jsem 3000,- na konci dubna, abych měl vedení zdarma), přitom na webu je jasně uvedené, že výběr z bankomatu je také v bezúročném období. Stalo se někomu totéž? To je asi na reklamaci.

Obrázek
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 6. 2016 19:45

Sakra, zatím jsem se nekoukal, ale už jsem reklamoval obě své platby kvůli těm 5%. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 6. 2016 19:48

Tak koukni.
Jinak platil jsem v Okay elektru a odměna 5 % taktéž v pořádku připsána.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 6. 2016 20:08

Až zejtra. :-) Já mám dům, hobby, zahrada a ani jedna nepřipsána, ale po výměně názorů (asi 3 otočení) nakonec kývli na to, že mám pravdu a předali to reklamačnímu.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků