mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 2. 6. 2016 04:39

ten nebude to je zase mslib-))
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 6. 2016 08:46

Nepisou, ze tento rok bude, pouze ze planuji.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod rafael58 2. 6. 2016 09:35

Mikka1 píše:Tedy nejdřív poslat na svůj účet, počkat až otevřou mVklad s EXTRA? :-)
Ano, je potřeba poslat zvolenou sumu na účet dle instrukcí (důležitá je poznámka k převodu!), na základě toho banka sama založí mVklad a přesune tam ty peníze. Nejprve ale podat žádost.
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 2. 6. 2016 10:19

ad vkladomat - mBank se odvážně pouští tam, kam dosud nikdo ... oh, wait ... kam se vydal skoro už každý :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 6. 2016 10:45

rafael58 píše:Nejprve ale podat žádost.

Stačí na konec napsat "Ruku líbám" nebo je k tomu třeba kolek :oboze ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 2. 6. 2016 12:53

Tak jsem manželce ve velikonoční doporučovací akci za odměnu 600 Kč k jejímu stávajícímu mKontu založil ještě i mBusiness. Jelikož zrovna byla mimo domov, použil jsem k odeslání žádosti místo jejího emailu náš společný. Ani jeden z nás tak odměnu za doporučení ani za otevření účtu od mBank nedostal. Tyhle podmínky fakt nechápu...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 6. 2016 13:00

taky jsem koncem dubna dělal doporučení ... sám sobě podnikatelské konto a otci podnikatelské konto ... dosud nevyplacena ani jedna z těch 4 odměn, ještě chvíli čekám a půjdu reklamovat
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 2. 6. 2016 13:10

V stejne akci 600+600 jsem si zalozil Business, zatim mi pripsali jen 600 na business konto, na osobni nikoli .... maj v tom koukam slusnej chaos.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 2. 6. 2016 13:12

Já jsem doporučoval podnikatelské konto sám sobě. Dnes jsem to reklamoval a bylo mi sděleno, že odměny připisují do 60 dnů, takže musím ještě čekat...
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 2. 6. 2016 17:41

osobne2 píše:Nepisou, ze tento rok bude, pouze ze planuji.


jeste se toho mspolku zastavej prosimte..ja to chapu ze mu napsali ze tento rok bude.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dave67 8. 6. 2016 13:02

Chtěl jsem založit mRezervu, abych neplatil poplatek 29 Kč za debetní kartu, kterou používám jednou za měsíc na výběr z bankomatu. Jít do mínusu však neplánuji. Po vyplnění mám na výběr ze tří možností kreditních karet a u každé je uvedeno, že vyjdou na 29 Kč měsíčně, při aktivním používání zdarma. Dělám něco špatně nebo to tak opravdu je?
dave67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 8. 6. 2016 14:14

mRezerva (neboli kontokorent) je zcela jiny produkt nez mKreditka.
Zrejme sis splet v systemu zadosti produkt a zadas omylem o kreditku.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 8. 6. 2016 15:25

Tak jsem včera podal reklamaci a dnes jsou již odměny na účtech :-)
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dave67 8. 6. 2016 15:56

Klikám opravdu na mRezervu přes menu Supermarket - Úvěry - mRezerva k účtu mKonto -> požádat a hned v následujícím kroku je předvybraný produkt Kreditní karta mKreditka a nic jiného nelze vybrat. Účet má dva disponenty, každý má své číslo a jednotlivé přihlášení. Jeden účet je mKonto, druhý mBussines.
dave67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 6. 2016 16:05

Zkoušel jsem to teď kvůli tobě a mě to normálně jde. V dalším kroku je "Kreditní karta mRezerva" a hned pod tím "Povolené přečerpání".
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků