MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod filas81 18. 5. 2016 11:59

no zrovna od zítřka je Ouzo, President máslo, Borges olej, italské těstoviny v Kauflandu v akci :) btw i ty jejich dárkové poukázky nejsou špatný :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 5. 2016 12:06

Hm, tak to asi zajdu na nákup... :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 18. 5. 2016 12:15

Ano koukal sem teď na ten online leták, to máslo co si o něm mluvil s mořskou solí budou mít za 39,90. Je v kelímku aha , no mě nenapadlo že normální fakt máslo může být i v kelímku. Vždy byli v kelímku jen margaríny,tak sem ani nekoukal po kelímkách.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 5. 2016 12:36

Taky jsem se akorát podíval do toho letáku... :-) To máslo La Motte jsem ještě nezkoušel, já jsem si kupoval takové v tom klasickém balení: http://www.president.cz/produkty/maslo-sul-president, ale když je v akci tohle, tak ho určitě zkusím.

A taky budou mít v akci parmazán, taky určitě koupím. Jinak běžně kupuji tu "základní" granu padano za 79,90, když je v akci, tak do zásoby naberu i čtyři balení, ale někdy právě pro změnu koupím i ten parmigiano reggiano, tak akorát ta akce přišla vhod.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 18. 5. 2016 13:21

Mluvil si předtím o nějakém s mořskou solí,to nebylo to La Motte?. Bylo normálně v papíru? :-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 5. 2016 13:30

Jo, to bylo taky v "papíru" (no, v takové "dřevěné vaničce" a zabalené), nějaká jiná značka, asi jejich privátní Exquisit... to vypadalo nějak takhle:

Obrázek

Resp. přímo link: http://www.kaufland.cz/Home/02_Sortimen ... set=10#top

To La Motte jsem ještě sám nezkoušel, ale plánuji si ho koupit, když je teda v akci.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 18. 5. 2016 13:52

jo ták, páč já myslel, že obě byla značka Président. :-) Snad ti bude chutnat. Akorát sem koukal,že ty papíráky Président sou jen 200g a normální máslo je 250g
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 5. 2016 14:33

No, nechci kecat (nejsem zrovna u lednice :-) ), ale mám dojem, že i ten Président "papírák", co jsem tam kupoval je právě 250 g - ono jich asi existuje více druhů (a nejspíš se i v jiných obchodech prodávají i jiná balení), není to přesně ten jak na stránkách, co jsem uváděl výše a nemá ani zelený obal, ale modrý - tohle by mělo být ono:

Obrázek
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 5. 2016 14:48

Btw, 200 g grana padano (tuším) mají čt-ne v Penny.

Tohle je taky fórum s nějakými tajnými informacemi, které je nutno odsunout do zapomnění? Pak tu radši nezmiňujte Kaufland poukázky, ty jsou určitě taky rizikové. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 18. 5. 2016 15:38

už mlčim :) (ale na upřesnění - dárkové poukázky jsou určeny samozřejmě jako vhodný dárek, který má potěšit)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod paty07 18. 5. 2016 19:00

Ne že by mě to nezajímalo, ale jste tady se sortimentem kaufu už víc jak stránku offtopic. ;)
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 5. 2016 19:03

Celý tohle vlákno je off-topic... Mělo se jen přejmenovat z původní GE Money Bank, takle na sebe nic nenavazuje :-]
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 4. 7. 2016 20:35

Tak za pár dní vyletí nová aplikace pro smart banking. :-) ;-) zdroj FB
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 4. 7. 2016 22:03

Za pár dni asi ještě ne, ale brzo už to bude.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 5. 7. 2016 05:04

To abych si tu soucasnou radeji zalohoval.
osobne2
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků