Dotazy na správce fóra

Diskuze o fóru FinExpert: Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod astrapa 9. 7. 2016 09:37

Taky s tím mám poslední dny problém. Reklama překryje celou stránku, nikde není křížek pro kliknutí a vypnutí reklamy. Reklama hraje pořád dokola a nezastaví se. Používám FF. Musel jsem vypnout JavaScript.
Už jsem psal na vydavatelství, ale nikdo mi neodpověděl.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Klient ps 9. 7. 2016 09:42

KLuci, slyšeli jste někdy o AD Block?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Thom 9. 7. 2016 09:43

No, to je těžký. Chápu, že z reklamy ty servery žijou. Jenže už to zašlo tak daleko, že bez blokování jsou skoro nepoužitelné :-|
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 9. 7. 2016 10:03

To jen chtějí i ty nejlínější donutit k instalaci blokování reklamy.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 9. 7. 2016 10:35

Vyskakovací reklama mi nevadí, obvykle jde někam kliknout a vypnout ji, nebo stačí srolovat stránku.

Jenže tady Finexpertu to asi nějak špatně implementovali, protože reklama opravdu překryje celou stránku a hraje pořád dokola, nezastaví se, není nikde křížek pro vypnutí, nejde s tím nic dělat, a jedinou možností je zakázat JavaScript, nebo používat nějaký blokovací plugin, jako třeba právě AD Block.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Havers 9. 7. 2016 11:26

astrapa píše:Jenže tady Finexpertu to asi nějak špatně implementovali, protože reklama opravdu překryje celou stránku a hraje pořád dokola, nezastaví se, není nikde křížek pro vypnutí, nejde s tím nic dělat, a jedinou možností je zakázat JavaScript, nebo používat nějaký blokovací plugin, jako třeba právě AD Block.


Vpravo nahoře se po čase objeví křížek, ale reklamu to stejně nevypne. 8-S

-- 9. 7. 2016 12:29 --

xls píše:To jen chtějí i ty nejlínější donutit k instalaci blokování reklamy.


Máš recht! Tak jsem si za pár sekund nainstaloval Adblock Plus. Kdo chce víc, nemá nic. 8-)
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 9. 7. 2016 11:59

astrapa píše:Jenže tady Finexpertu to asi nějak špatně implementovali, protože reklama opravdu překryje celou stránku a hraje pořád dokola, nezastaví se, není nikde křížek pro vypnutí, nejde s tím nic dělat, a ...

Kdo chce moc, nemá nic!

Každému webu rád umožním zobrazování reklamy, ale díky takovým nezodpovědným, jako je to zde, to bohužel odskáčou i ti, kteří si takové hrůzy zdaleka nedovolí.
Nehledě na to, že taková reklama je několikanásobně datově větší, než samotný obsah stránky.
To je pro mě z principu nepřípustné.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 9. 7. 2016 12:35

Mě se tu žádná taková překrývací reklama nezobrazuje, když v IE zapnu volbu "Blokovat obsah". :-)
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod jisy 9. 7. 2016 13:22

Nějak ten "Blokovat obsah" v tom IE nemohu najít, kde to je ?
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 9. 7. 2016 13:59

Preskrtnute kolecko v adresnim radku. Ale mozna to umi jen IE 11 ve Win10, WinXP neumi IE 11 a Win7 nebo Win8 jsem nikdy nemel.

Obrázek
Naposledy upravil osobne2 dne 9. 7. 2016 18:54, celkově upraveno 2
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod jisy 9. 7. 2016 14:10

Tak bohužel. Mám IE11 na Win7.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 9. 7. 2016 14:21

Na Win10 je stale jeste mozno prejit zdarma ne?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod eR99 9. 7. 2016 15:29

Reklama, která neumožní čtení fóra. To tu ještě nebylo. Kdyby to byla reklama na nějakého bankovního dinosaura, tak bych aspoň věděl odkud vítr vane...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jisy 9. 7. 2016 19:35

osobne2 píše:Na Win10 je stale jeste mozno prejit zdarma ne?

Chraň mne pánbu a opatruj ! :oboze
Myslím si, že to nejlepší od MS pro můj HW jsou Win7. Rozhodně zatím nemíním investovat do nového železa, možná tak za rok, až se "desítky" (snad ?) trochu stabilizují.

A ono je to také problém používaného uživ. SW. U zákazníků to řeším častěji - BFU podlehne reklamě, koupí nové železo (samozřejmě s Win10) a následuje co ? S.O.S ....

Ale to se už vzdaluji od tématu vlákna.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 9. 7. 2016 20:46

Tak to se musím smát, já upgradoval z WinXP 32bit na Win10 64bit a žádné zpomalení PC se nekonalo, pouze jsem zvýšil RAM z 2 GB na 8 GB (stačily by ale i jen 4 GB), protože jsem chtěl mít 64bitový systém. A navíc si myslím, že Win7 má stejné nároky na HW jako Win10. Kdo jednou zažil rychlý start PC s Win10, tak by se už ke starším Win nikdy nevracel, oproti WinXP je PC s Win10 po spuštění nastartovaný asitak 10x rychleji.
8-)
osobne2
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků