Yello Energy

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jenda 987 21. 11. 2015 19:34

Yello je skoro nejdražší, tak proč k nim přecházíš? Jen k vůli té akci je asi pěkná blbina, ne? Pokud přecházíš od BE tak se ti nedivím:-)
Jenda 987
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bilbo02 6. 8. 2016 09:19

Tak pro mě to jsou neumětelové a fušeři, kontaktoval jsem je 1/2 roku před výpovědní lhůtou u RWE, nemusel jsem se o nic starat, vše vyřídili za mne!!! Ale vyřídili tak, že samozřejmě zpackali datum odeslání, a RWE můj požadavek oprávněně zamítlo.... na dotazy stále stejné odpovědi, jako že to tak RWE dělá běžně, že je třeba čekat na vyřízení reklamací apod. nesmysly... ke konci už se začli zapírat (pracovnice co to má na starosti je zrovna na obědě, nebo někde jinde atd..) prostě klasika. :hm Když mě volali zpět, tak nechali telefon 3x!!!! zazvonit a položili, a prý nejsem dostupný at potvrdím svůj telefon atd. Ještě je třeba říct, že jsem jim na jejich žádost zaslal opis smlouvy vyžádaný z RWE (to až po té reklamaci od RWE, originál dostali 1/2 roku před koncem výpovědní lhůty), a ten jsem zaslal obyč. poštou. I když do té doby probíhala korespondece bez problémů, naráz se dopis nedohledal, a měl jsem ho poslat doporučeně atd atd. Na mou námitku že v dopise byla stejná smlouva jakou jsem jim už jednou zaslal vůbec nereagovali. Po cca. 5 měsících jsem kontaktoval RWE, kde jsem se dozvěděl že to zmršili u YELLO energy, a smlouvu nelze vypovědět, jedině až zase za ten rok a půl. Tak jsem i rád že to nevyšlo, z takovýma mamlasama bych si nedovedl představit komunikovat ani do budoucna.... :grr:
Bilbo02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.roak 6. 8. 2016 09:39

U me to vypada ze vse funguje (ale uvidime za mesic)ale slo o elektrinu a hlavni duvod pro prepisu bylo ze EEE koupila BE a s tou nechci nic mit
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ka-spel 22. 8. 2016 08:51

Dostal jsem nabídku od ušetřeno.cz na přechod od E.ON Energie Standard na Yello TOP24. Dřív jsem přes ně přešel od RWE k tomu E.ON a ušetřil jsem. Jak vidíte to Yello? Jde o Olomoucký kraj. Při spotřebě 16 MWh mě vychází roční úspora na 3 tis. Kč.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 22. 8. 2016 09:46

A jak ti to vychazi u tech ostatnich?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 22. 8. 2016 10:40

Toto bylo jejich srovnání. Teď se dívám na Jenda a ten jejich program TOP24 tam není. Mají tam jen Yello Joule a to vychází úspora na 2000. Nejlíp vychází aukcni-centrum.cz kde je úspora 7350, ale fix na 2 roky.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 22. 8. 2016 10:43

Ono je opravdu slozite nahazet sve vstupni udaje sem?
:arrow: http://kalkulator.tzb-info.cz/

A potom si jen vybrat?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 22. 8. 2016 11:44

Však to jsem tam dal, tak vám koho.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků