Hledám investora. Vrátím dvojnásobek investované částky.

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bizs 28. 8. 2016 21:00

Ahoj.
Mám projekt do kterého hledám investory pro umožnění expanze zaběhlé a funkční firmy.
Mám momentálně ROI 239% za rok (230>550k). Přišel jsem ale jak razantně snížit náklady a dosáhnout mnohem vyššího ROI.
Bohužel odběratelé platí v nějaké splatnosti a fyzicky je tam 2 až 4 mezera mezi aktem prodeje zboží a tím kdy za to opravdu dostanu zaplaceno. Dělám affiliate marketing. Investor by mi pomohl tuto mezeru vyplnit tak, abych mohl firmu dostatečně rozšiřovat bez čekání na tyto peníze.

snad není proti pravidlům na sebe uvádět kontakty kdyby to někoho zajímalo.
bizs@bizs.cz
tel: +420704281851

Pokud je toto hodně OT nebo proti pravidlů fóra tak mě na to prosím upozorněte kam takovýto příspěvek případně vložit mohu. Díky.
Naposledy upravil bizs dne 29. 8. 2016 14:55, celkově upraveno 1
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mobilman 29. 8. 2016 09:29

Zabehla funkcni firma s kontaktem na domene registrovane pred 3 dny?
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 29. 8. 2016 10:06

07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 29. 8. 2016 10:13

Chrz vám to asi smázne. :mrgreen:
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 8. 2016 10:29

Ono by nebylo špatné trochu svoji firmu odprezentovat. Protože to, co jsem zde od doby, co jsem členem fóra, zaregistroval, by se dalo rozdělit do následujících kategorií:
1. Investiční poradenství - tedy snahy o to nějakým způsobem zpeněžit rady do čeho investovat, ať už šlo o akcie, komodity, bitcoin. Zkrátka - dejte mi peníze, já už je nějak zhodnotím, nebo za provizi poradím do čeho je máte dát
2. Sázkové poradenství - prodej tipů na (dle inzerujícího) úspěšné sázky, případně lákání na affilrate odkazy maskované "poradenstvím zdarma"
3. Přeprodej zboží (drogerie, potravinové doplňky a další) prostřednictvím MLM - tedy nábor do MLM sítí (velmi aktivní zde byli "náboráři" Amway, ale objevily se i jiné firmy)
Abych to shrnul - nepamatuji si, že by zde přišel někdo s nabídkou firmy skutečně vyrábějící (tedy ne jen přeprodávající výrobky jiných) fyzické zboží a chtěl třeba investory na rozšíření výroby, protože současný objem nestíhá uspokojovat poptávku.

Takže se nediv, že zde najdeš spíše skeptické reakce. Ale když své podnikání blíže popíšeš, tak třeba někoho zaujmeš. Ostatně jestli jde o zaběhnutou fungující firmu, nijak si tím nemůžeš uškodit, prozradit svůj podnikatelský plán z obavy, že ti ho někdo vyfoukne, vždyť firma už funguje a ty chceš jen rozšířit výrobu, pokud to správně chápu.

Mám v práci kolegu, který je blázen do veteránů. Nakupuje na burzách a kupuje repliky dílů a někdy je celkem s podivem, kolik peněz ty repliky stojí, v tomto oboru se točí neskutečné peníze - ostatně jestli si vzpomínáte na brutální přepadení firmy v Horusicích s několika mrtvými, tak ta se právě zabývala díly na historická vozidla (lupiči nejspíše tušili, že tam najdou velké množství peněz v hotovosti).
Takže kdyby přišel někdo s tím, že bude dělat malosériovou výrobu součástek na historická vozidla (a potřebuje peníze na soustruhy a další stroje), věřím tomu, že je schopen uspět.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 12:32

mobilman píše:Zabehla funkcni firma s kontaktem na domene registrovane pred 3 dny?

Záměr. Anonymita do okamžiku bližšího kontaktu je na fórech základ. Doména je vytvořená čistě za účelem nového odděleného a krátkého emailu.
Běžně přijde člověk s normálním nápadem a lidi ho rozcupují. Tohle je pouze taková prevence.

to PatrikChrz:
Moje firma nedělá přeprodej v MLM ale Affiliate marketing. Propaguju cizí eshopy za účelem zisku. Mám konverzní poměr přez 5% a vyhovuje mi to tak.
Záměrně neříkám nějaké detaily protože se vždy vyrojí 1000 znalců co dělají affiliate 40let a vše umí lépe..přezto nemají stejné výsledky jako já.
Mám slušné ROI a vyvinutou vlastní analytiku díky které ho stále zvětšuju.
Jediný problém je, že prodám zboží...eshop čeká 14-45dní jestli se zboží nevrátí a až pak následující měsíc povolí vystavení faktury s 30denní splatností. Takže je tam velké finanční okno které mi brání v progresivnějším rozvoji. Tohle okno když s investorem vyplním, tak může firma vesele růst.
Dvojnásobek vkladu nabízím záměrně. Já na tom investorovi nepotřebuju vydělat..jen vypůjčit peníze které mi dost pomohou v růstu. Pokud se někdo spokojí s 10% za rok tak je to samozřejmě hezké a šlechetné..ale na takovou nabídku mi ani nikdo neodpoví.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mariacek 29. 8. 2016 12:50

Než nabízet dvojnásobek za půjčku, proč si nepůjčíš v bance? Dnes se všichni perou o to, aby Ti půjčili... Můžeš případně zastavit nemovitost a na americkou hypotéku dostaneš mnohem víc...
Jakmile mi někdo nabízí za půjčku dvojnásobek, je pro mě automaticky podvodník, a kdo takovému člověku půjčuje za těchto podmínek, by zasloužil facku. Ale tím neříkám, že podvodník jsi :-)

Před lety se taky nabízelo zhodnocení peněz 30% a lidi se pak divili, když to krachlo a peníze nevidělo. Když někdo nabízí 100%, co na to říct...
Mariacek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 29. 8. 2016 13:26

mobilman píše:Zabehla funkcni firma s kontaktem na domene registrovane pred 3 dny?

... s telefonním číslem od Sazkamobil ... Nic důvěryhodnějšího si představit nedovedu.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Mrusnok 29. 8. 2016 13:33

SAZKAmobil je dobrej. To tam taky.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 13:45

Mariacek píše:Než nabízet dvojnásobek za půjčku, proč si nepůjčíš v bance? Dnes se všichni perou o to, aby Ti půjčili... Můžeš případně zastavit nemovitost a na americkou hypotéku dostaneš mnohem víc...
Jakmile mi někdo nabízí za půjčku dvojnásobek, je pro mě automaticky podvodník, a kdo takovému člověku půjčuje za těchto podmínek, by zasloužil facku. Ale tím neříkám, že podvodník jsi :-)

Před lety se taky nabízelo zhodnocení peněz 30% a lidi se pak divili, když to krachlo a peníze nevidělo. Když někdo nabízí 100%, co na to říct...


Rozumím, ale na 30% se mi nikdo neozve. A pro mě lepší dát 200% vkladu, než aby firma stagnovala a výsledkově nerostla. Firma si vydělá sama na sebe. Uživí se, ale neroste. Kdyby tam nebyla tak dlouhá doba mezi prodejem a výplatou provize tak není problém.
Do banky ani nechodím. Vzhledem k tomu, ze jsem podnikatel tak se na mě kouká mezi prsty a pochybuju, že by mi něco dali. Nezkusil jsem to a zkoušet to nebudu. Mě stačí i ten faktu, že přítelkyně s příjmem o hodně nižším než mám já má od banky milion nabídek na úvěry a já ani jeden. Zaměstnanec na dobu neurčitou vs podnikatel...
Kdyby banky koukali na objem peněz a pravidelnost tak mi sama něco nabídne. Banka ale pouze kouká na statut podnikatel nebo zaměstnanec.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.D 29. 8. 2016 13:47

Tak proč si/ti nepůjčí přítelkyně?
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 13:48

Klient ps píše:
mobilman píše:Zabehla funkcni firma s kontaktem na domene registrovane pred 3 dny?

... s telefonním číslem od Sazkamobil ... Nic důvěryhodnějšího si představit nedovedu.


Opět záměr. Nový číslo. Novej email. Nepotřebuju aby si tu liid hráli na detektivy..navíc když ani o investici zájem nemají. Rád takováto fóra čtu. Jakmile někdo přijde s nápadem na podnikání tak by všichni chtěli do detailu vše popsané a pak řeknou díky jdu to zkusit..anebo to zkritizujou ikdyž tomu oboru nerozumí.

radši anonymita a vypadat podezřele..než aby se tu řešilo 99% offtopic nesmysly ve vláknu kde o to nikdo nežádal.

-- 29. 8. 2016 14:49 --

Dr.D píše:Tak proč si/ti nepůjčí přítelkyně?

moje přítelkyně není banka ani investor. Nepůjčil bych si ani od známého ani od rodiny. Kazí to vztahy.
Pokud potřebuji investora tak si najdu investora.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 29. 8. 2016 13:53

Nový číslo....
Neznám z a v e d e n é h o podnikatele, který by si změnil číslo. Tak aby na něj polovina zákazníků poztrácela kontakt.
Tohle není hraní na detektivy, tohle je jen eliminace velkohobých 20letých kvákalů, kteří si pravděpodobně nikdy nevydělali korunu.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Mrusnok 29. 8. 2016 13:57

Kazí to vztahy? Aha, takže předpokládáte, že nebudete peníze schopen vrátit, nebo jak to mám chápat? Chcete půjčit peníze, ale jaké zajištění nabízíte ? zástavu nemovitosti, pohledávek nebo movitých věcí? Nebo ručení třetí osoby?
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Dr.D 29. 8. 2016 13:58

Jestli vážně sháníš investora, tak takhle podezřele ho nenajdeš. Pokud přestaneš být tajemnej, tak dostaneš spoustu nevyžádaných rad a OT, přesně jak se obáváš. Ale máš šanci, že ti přijde SZ od někoho seriózního.
Uvažuj, kdo seriózní by se ozval, na tak pofidérní nabídku?
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků