FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Vestor 3. 9. 2016 11:13

Ta pobočka není zrovna na ideálním místě. Ze Staré osady je to skoro 300 m, autem u toho taky pořádně nezaparkujete. Chápu že Fio je nízkopoplatková banka, ale tohle je řešení ala chytrá horákyně. Asi tam byl levný nájem, tak to švihli tam a udělali si čárku. Místo pobočky měli radši přidat do centra 2 bankomaty. V Praze jich je 43 a v Brně jen 9 (některé na super místech, jako vrátnice v blázinci).
Vestor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 9. 2016 16:41

Vestor:
A kolikrát za týden do té konkrétní pobočky potřebuješ nutně chodit, že to její umístění až tolik kritizuješ? Ty neumíš používat IB nebo nemáš internet? Já mám nejbližší pobočku FIO také v místě kde před vchodem není parkoviště ani zastávka MHD a rozhodně by mne ani nenapadlo si na to ztěžovat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Vestor 3. 9. 2016 17:52

vlazy: co to pořád s prominutím meleš? Já nepotřebuju chodit s papírama na pobočku. Pobočka s úředníkama by stačila 1-2 na celý město. Já chci jenom víc bankomatů, ať je kde vybírat hotovost, na to jak je Brno velké město jich tady má Fio sakra málo oproti Praze. Oni ho tam sice taky otevřeli, ale je to lokace absolutně na houby. Čtyřproudovka městského okruhu, takže k té budově dojedeš jenom v jednom směru a ani tam nezaparkuješ. A 250 m odtamtud je sice velký přestupní uzel, ale nedovedu si představit, že někdo přijede busem, vystoupí, projde podchodem a pak 200 m ulicí, vybere si, pak zase zpátky a hurá na další autobus. V rozumné vzdálenosti v okolí je všeho všudy asi 10 obytných domů, jinak je to spíš na výběry při procházce se psem.
Vestor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vit.spinka 3. 9. 2016 21:03

vlazy píše:Vestor:
A kolikrát za týden do té konkrétní pobočky potřebuješ nutně chodit, že to její umístění až tolik kritizuješ? Ty neumíš používat IB nebo nemáš internet? Já mám nejbližší pobočku FIO také v místě kde před vchodem není parkoviště ani zastávka MHD a rozhodně by mne ani nenapadlo si na to ztěžovat.

Samozřejmě, že si budu stěžovat na mizerné umístění pobočky. Fio si chce postavit hospodu, ale nechce, aby mu tam chodili lidi.
To, že někdo na pobočku chodit potřebuje, se tady už probíralo mnohokrát. Některé věci prostě jinak udělat nejdou (např. vklad tržeb či výběr cizí měny).
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 9. 2016 23:22

Vestor:
Na pobočku chodit nepotřebuješ, ale docela velkou potřebu kritizovat její umístění máš. Některé instituce včetně poboček bank by samozřejmě mohly být umístěné lépe např. vedle parkoviště a zastávky MHD, ale je dobré si uvědomit, že úplně všechno umístit na jedno místo ne vždy dobře jde. Já v místě mého bydliště žádnou pobočku banky nemám a také ani bankomat a nemám potřebu se kvůli tomu ztěžovat.

vit.spinka:
Ono jsou i banky kde na pobočce ty tebou zmíněné vklady tržeb provádět nejde a to i kdyby se tam někdo třeba stavěl na hlavě, protože nemají pokladny.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod franko_cz 4. 9. 2016 13:26

Tak ve vlákně FIO bych předpokládal, že bude řeč o vkladech tržeb či výběr cizí měny na pobočce FIO.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 4. 9. 2016 13:44

vlazy píše:Vestor:
A kolikrát za týden do té konkrétní pobočky potřebuješ nutně chodit, že to její umístění až tolik kritizuješ? Ty neumíš používat IB nebo nemáš internet? Já mám nejbližší pobočku FIO také v místě kde před vchodem není parkoviště ani zastávka MHD a rozhodně by mne ani nenapadlo si na to ztěžovat.


Ztěžovat si to můžeš leda tím, žes chyběl na gramatice a stěžovat si můžeš pak leda na lampárně, tady meleš akorát ho.., i Fio banka by měla či mohla mít budget na 1 (2) parkovací místo pro zákoše... Ale u lowcostovky se na to asi nehledí...

-- 4. 9. 2016 14:48 --

dropino píše:vlazy, informační hodnota tvého 4řádkového příspěvku ? 0

Kdyby aspoň byl schopen zformulovat konzistentní jednoznačný názor anebo trochu vnímat ostatní... Marný...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 9. 2016 17:12

franko_cz:
Klidně můžeš zde rozvinout diskuzi o vkladech tržeb nebo výběru cizí měny na pokladně. Počítej ale s tím, že to nejsou jediné bankovní služby které FIO nabízí.

vpe:
Když už není do čeho bezcharakterně kopnout tak alespoň do gramatiky. Od hulváta který není schopen zformulovat něco rozumného k tématu této diskuze se ale nic jiného nedá čekat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod franko_cz 5. 9. 2016 07:02

Zase dědkovo samomluva OMG.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 9. 9. 2016 11:51

Fio slibovalo v roce 2015 zavedení kreditek. Koukám na jejich stránky a nemají je v nabídce, dizkuzi jsem četl několik stránek dozadu, taky nic. Netušíte někdo, jak tenhle projekt skončil?
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 9. 9. 2016 12:17

Upřímně, FIO vypadá jako banka, která si to umí spočítat - k čemu by jim to zavedení bylo?
- řekl bych, že mají "finančně znalejší klienty"
- sosače nepotřebují
- peníze umí půjčit efektivněji
Takže dělat infrastrukturu, grafiku, plast ... k čemu?
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 9. 2016 13:03

Předpokládám, že ve FIO si to zavedení kreditek dobře zvážili a asi dospěli k názoru, že by jim to možná nepřineslo nějaký větší efekt. Různých kreditek je na českém bankovním trhu už docela dost a banky se je snaží docela dost nabízet svým klientům. Pro FIO by zavedení kreditek znamenalo nějaké počáteční investice a pokud by nepřišli s něčím novým a pro klienty zajímavým tak nevím jestli by s tím byli dostatečně úspěšní tak aby se jim tím oplatilo zabývat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 9. 9. 2016 14:32

Vidím, že nejlepší bylo se zeptat přímo v bance, tady je každej chytrej jak radio Jerevan, ale nic neví:

Kreditní karty v nabídce nemáme, ale plánujeme jejich brzké zavedení. Půjde-li vše dle předpokladů, rozšíří kreditní karty naší nabídku do konce tohoto roku.

Je to banka a dělá business, tak proč by neměli mít kreditky? Nějakej trouba, co se zadluží a zaplatí úroky a penále se najde vždy.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 9. 2016 16:52

Vzhledem k charakteru otázky jsi jen těžko mohl čekat odpověď od někoho jiného než vlazyho. ... Leda tak ještě "Nevím".
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 9. 9. 2016 17:03

Tak někteří jsou v jakési radě Fio banky, na ty jsem spoléhal. Pak jsem si vzpomněl, že Fio na rozdíl od jiných na dotazy pomocí mailu, tedy zadarmo a bez práce, odpovídá :-)
dlouhy.dejw
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků