Zveřejňovat nebo nezveřejňovat kódy

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 9. 2016 16:37

Tak jsem zvědav, kdo uvede do formuláře kód akce "censored". :D

-- 28. 9. 2016 17:39 --

dropino píše:
vlazy píše:Bylo by to asi na delší diskuzi, ale asi někde jinam než zde.

Vždyť to celou dobu říkám... :tleskani


Cože, konečně jde jinam? To jsem zvědav, jak dlouho mu to vydrží. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod elfin 28. 9. 2016 18:14

Na kiosku dostanete pri osobnim zalozeni konta krome penezitych benefitu taky darky hned do tasky, dle vyberu napr. tluste hunatou velikou frote osusku,(klicenky, destnik ) a je to bez ofocovani dokladu, za par minut zalozeno.
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 28. 9. 2016 18:24

ING Bank ma take nekde nejaky kiosek?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 9. 2016 18:31

Zakládal jsem před lety v OC na Floře. Jinak bude vyčerpávající odpověď na stránkách ING.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 28. 9. 2016 19:22

Jéé já bych tu osoušku býval bral,..deštník ne, ale tu osušku ano. :-) :oops: :hm

pobočky a kiosky..........


Brno / Velký Špalíček
Olomouc / Galerie Šantovka
Plzeň / Centrum Olympia
Praha / Pobočka ING Bank Quadrio (Národní třída)
Praha / Atrium Flora
Praha / Obchodní centrum Černý most

mam to nejblíž na Národní nebo na Floru, ale že neco neudělaj v Ostravě,přeci jen Brno,Holomóc to je pro ostraváky trošku z ruky ne.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 28. 9. 2016 22:35

drkarel píše:Tak jsem zvědav, kdo uvede do formuláře kód akce "censored". :D


Já bych navrhoval,aby se to tu celé přejmenovalo na Chrz forum. Měli by ho vyhodit.Tohle nemá obdoby.
Jedná se proboha o forum pro lidi.O nic tak strašného přece nešlo. Ještě tu bude kastovat lidi. Ano znalosti nepochybně Patrik má, ale poslední dobou tu stejně jen žvaní o sobě a o své přitelkyni jak spolu chlastají kávu v Airbank. :hm ]:-< ;-]
Naposledy upravil marvy dne 28. 9. 2016 22:44, celkově upraveno 1
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod charman 28. 9. 2016 22:41

marvy píše:Já bych navrhoval,aby se to tu celé přejmenovalo na Chrz forum. Měli by ho vyhodit.Tohle nemá obdoby.
Jedná se proboha o forum pro lidi. Ještě tu bude kastovat lidi. Ano znalosti nepochybně Patrik má, ale poslední dobou tu stejně jen žvaní o sobě a o své přitelkyni jak spolu chlastají kávu v Airbank.


Člověk se až diví co dokáže udělat pár set korun od ING s charakterem člověka... :oboze :oboze :oboze

Jak to tu tak čtu, tak by někteří byli schopni druhému člověku za pár korun vyškrábat oči.

Zamyslete se někteří nad tím než něco napíšete. Jedna věta někdy více vypovídá o Vašem charakteru než tisíce příspěvků. Nezáviďte pár korun fremantle či patrikovi. Je to směšné a trapné. Nebýt nich, tak jsou na fóru pomalu nulové informace.
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 28. 9. 2016 22:47

Nečekal sem, že si muj kod někdo vezme,jde o princip tady toho fora. Ano porušování pravidel je něco jiného,ale o to se v tomhle případě nejdnalo.Ne nezávídím jim to. O několik postu dříve sem to fremantelovi přál. Jen nechápu,proč neplatí pro všechny stejné podmínky,nejdná se pouze o mě. Také vím,že tu fremantle velmi fundovaně radí. Když teda myslíš že mam špatný charakter,je to tvá věc. Ale můžu se vyjádřit ,když se mi nějaký krok nelibí. At je to třeba koruna, nebo víc. ;-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 28. 9. 2016 22:54

Naopak, Patrik zvládá moderování tohoto fóra velmi dobře. Ty nejkřiklavější případy se řeší, u každého zásahu je napsáno zdůvodnění. Tak to má být. Bez moderování by se tady z toho stala naprostá žumpa. Patrik si zaslouží uznání i za to, že věnuje svůj soukromý čas práci pro fórum.
:tleskani :tleskani :tleskani
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 28. 9. 2016 23:02

Já netvrdim že patrik nic neřeší, nebo že tomu tady nevěnuje čas :-) ,ale tenhle zásah byl podle mě moc.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 9. 2016 04:39

Zrovna me nikdy nic kloudneho neporadili, ale muze mi to byt jedno, ja uz dlouho kod nedaval, me nema co cenzurovat. A v davne minulosti jsem pouzil kod od "xls", ten ma fundovanejsi odpovedi, i kdyz muj nazor muze byt stejne subjektivni, jako nazor zdejsich radobyobjektivnich cenzoru. Ten vlazyho kod jste tam mohli klidne nechat, stejne by si ho nikdo ani nevsiml. Kdyz tu muze nekdo zverejnovat kody, tak at je muzou zverejnit vsichni, kazdy zajemce je dost svepravny na to, aby si z nich vybral.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod franko_cz 29. 9. 2016 05:41

osobne2 píše:Zrovna me nikdy nic kloudneho neporadili, ale muze mi to byt jedno, ja uz dlouho kod nedaval, me nema co cenzurovat.

Tobě tady lidi radí furt dokola protože sám nic nečteš a ještě si prd pamatuješ.
Jinak pokud jde o kody tak tady byl takový dobrý zvyk kody posílat via SZ, když je někdo chtěl, klidně bych se k tomu takto vrátil, nicméně by to mělo platit pro všechny včetně freemantla.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 9. 2016 06:23

Já nepsal, že neradí, ale mají poradit něco kloudného a ne mě peskovat za to, že si nepamatuji, co kde kdo kdy už jednou napsal a nechce se mi to hledat. :-)

Zveřejnění kódu jaksi neporušuje pravidla tohoto diskuzního fóra a rozhodovat o tom, kdo může kód zveřejnit, jen podle sympatií k tomu kterému uživateli? Pravidla mají platit pro všechny stejně, ať je to vlazák nebo fremantlák!
Naposledy upravil osobne2 dne 29. 9. 2016 06:40, celkově upraveno 1
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 9. 2016 06:38

První zásah Patrika byl OK (nemá to nic společného s tím, že to byl zrovna vlazy), druhý podle mne ne, ale nijak mi to žíly netrhá.

charman: Už zase trolluješ? S tím zamýšlením začni u sebe, děláš hloupé závěry a prezentuješ je ještě hloupěji.

osobne: Jak píše franko - Zrovna ty tu máš pořád spoustu debiIlních dotazů, které byly povětšinou už několikrát zodpovězeny. Nemůžeš se divit, že ti na ně nikdo fundovaný neodpovídá. Bez tohohle fóra bys nezařídil nic, nejsi schopen si sám ani zavázat tkaničky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 9. 2016 06:43

Každý jsme nějaký, člověk je tvor omylný a chybující, a kdo tvrdí, že on ne, tak je navíc i hloupý. :-)
osobne2
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků