1 000 000 aneb milonářem snadno a rychle ! :o)

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 12. 10. 2016 18:27

1 000 000 aneb milonářem snadno a rychle !
Nebudete mít něco k doporučení ? Jen s tím snadno a rychle asi nelze počítat hned napoprvé.
Postačilo by nějak normálně a legálně... :o)
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 12. 10. 2016 19:04

No nejjednodussi je byt miliardarem a najit si nejakou zlatokopku. Dalsi moznost je kazdy mesic vydelavat o 10 000 Kc vice, nez mit vydaje a cca 9 let to vydrzet.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 12. 10. 2016 19:07

Naucit se neco odborneho.
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jack111 12. 10. 2016 22:31

Nejvyhodnejsi asi vzit 790 korun a smenit je za iransky rial.
Nejjednodussi najit nejblizsiho vietnamce a vzit si od nej jejich dongy. Ale budes potrebovat uz 1100 cesky korun!
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 12. 10. 2016 22:45

Patrik Chrz dne 6.6.2012 k tomu uvedl, že "Staci, kdyz se cca 220 krat do roka donuti rano vstat a jit do zamestnani :)"

viewtopic.php?f=325&t=1169090&st=0&sk=t&sd=a&start=30

No asi to tak bude. :D
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 13. 10. 2016 06:53

Medián mezd je cca. 22500 Kč, takže příjem jednoho milionu může být u běžného člověka splněn do necelých 5 let. To se mi nezdá jako něco zvláštího. Spíš jde o to, jak prachy rozfofruje. Pokud se stane freeganem, začne bydlet ve squatu, jedzdit na kole a oblékne se v secondhandu, tak to je reálné - ač extrémní... Ale podívejme se na to z druhé strany, mnoha lidem by "nestačil" příjem ani dvoj- nebo trojnásobku mediánu a stejně by nedokázali našetřit (dávněji jsem tu čest s jistým manaždementem s příjmem přes 80 tisíc měsíčně, jak lamentoval, že bude muset další den na pracák, když skončil na dlažbě - on utratil všechno a nenašetřil ani korunu - ještě i superba měl na úvěr).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Fantucci 13. 10. 2016 07:15

nebát se, nebýt blbej a mít otevřené oči/vnímat příležitosti

denní rutina typu " vstát-přežít cestu do práce-kafe-přežít práci-cesta domů- kafe s mamkou-večeře-telka-spát" může mít své výhody, ale ke zbohatnutí nepovede.
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 13. 10. 2016 07:32

V podstatě je to jednoduchý. Je potřeba se dostat na roční příjem okolo milionu a k tomu žít skromně. Pak už to půjde samo.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Inev 13. 10. 2016 08:13

Drume, měl jsi vlákno nazvat, "Jak jste přišli ke svému 1. milionu " :-)
Inev
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 13. 10. 2016 08:15

Snadno, rychle a jednoduse to zcela urcite nepujde.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Inev 13. 10. 2016 09:04

1. Naspořit z platu. Určitě to jde za určitých podmínek. Někdo za 1.rok, někdo 2, 5, 10 někdo nikdy.

2. Ke své práci si sehnat jinou práci = zkrátí se ti doba šetření nebo život :-)

3. Zaměřit se na práce s vyšší přidanou hodnotou (pokud je umím). Pokud někdo má větší přehled tak ví, že hodinová sazba se při přepočtu výrazně liší podle charakteru a druhu práce.

4. Nákupem a prodejem prakticky čehokoliv (bazos, avizo, aukro atd...). Na jedné straně jsou ti co shánějí a na druhé co prodávají. Sám o takových lidech vím, co se tím "živí". Zde je zase otázka spíše objemu. Když koupím mobil za 1000 a prodám za 1500 je to hezký zisk, ale do milionu daleko. Když koupím Bagr za 250 tis. a prodám za 320 tis., je to jiné. ..

5. Nákup a prodej nemovitostí (pozemek, byt, dům). Tady už se opravdu reálně blížíme k možnosti "vydělat" milion. Bohužel taková příležitost se nenaskytuje každý týden a chce to rychlou reakci, mít přehled a nebát se. A někdy musím zatlačit, pokud na to mám koule a povahu. Samozřejmě to chce mít i nějaké peníze, i když to jde i na hypo.Něco málo se mi podařilo realizovat, ale více jsem přošvihnul. Zejména loni, kdy čekal jsem na jedno vyjádření z města. Zpětně vím, že jsem udělal kur...velkou chybu (to vyjádření bylo prakticky potvrzení ustního vyjádření) a měl to koupit. Dneska je to naparcelované na 3 stavební pozemky. Reálný čistý zisk po odečtu daní, geodeta atd...odhaduji cca 1-1,5 mil. Kč.

6. Koupě pozemku, vyběhání povolení, stavba domu, následný prodej. Zde je milion reálný, podle lokality a zejména toho co umíš a znáš. Výhodou jsou využití cizích peněz (hypo). Není ani potřeba to dodělávat. Stačí hrubá stavba. To je cca 1-2 roky od koupení pozemku, podle lokality.

7. Myšlenka typu star up, kdy tě něco napadne a pomocí jiných peněz se to zhodnotí. Nooooo. Třeba někdo vymyslí nový fejsbuk a tááák. Ale je spousta miniaplikací do telefonu atd...nebo nopak, investuješ 50 tis. do milionového nápadu. :-)

8. Investice na kap. trhu. Asi každý z vás četl oslnivé příběhy, kdy z 10 tis. dolarů udělali za rok 1 mil dolarů.:-) Ponechám vaší fantazii. Na burze investuji, takže vím, kde je reál :-) Nic méně pravidleným investováním peněz ze všech bodů výše, lze taky přijít časem na milion....

9.....nevím...mám ještě psát? Já spíše kolem sebe vidím každý den, jak lidé lehce přichází o peníze. Natož aby něco vydělali a ještě k tomu milion :-)

Všechny body jsem si reálně zažil a prošel jimi.
Inev
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xtonda 13. 10. 2016 09:37

A přitom milon bylo něco před rokem 1989, dneska to sou houno peníze, leda že by to bylo v amerických dolarech nebo eurech.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Signature Financial 16. 10. 2016 20:45

Chcete investovať svoje peniaze ale neviete kam? Sme spoločnosť ktorá sa zaoberá investíciami a s tým že u nás majú klienti PRIEMERNY zisk minimálne 23 %. Tieto zisky sú také veľké z dôvodu, že sa pohybujeme na AMERICKEJ BURZE kde máme my a hlavne naši klienti neskutočné možnosti.Aby ste nemuseli stále sedieť za počítačom a sledovať trhy, bude vám pridelený osobný špecialista, čiže človeka ktorý sa bude o vás starať, bude vám vyhľadávať tie najlepšie investičné možnosti. Tento špecialista je motivovaný aby vám poradil čo najlepšie pretože je motivovaný vašim ziskom. Ďalšia dôležitá vec je že spolupracujeme s majiteľmi veľkých spoločnosti ktorí nikdy nevedia kedy budú svoje peniaze potrebovať, z toho dôvodu my vaše peniaze nedržíme a nemáte ich viazané takže si ich jednoducho vyberiete a do 24 hodín ich máte naspäť na svojom učte bez akéhokoľvek poplatku, takže máte vždy 100 % likviditu. Pokial naozaj chcete zhodnotiť svoje peniaze alebo chcete viacej info, neváhajte a kontaktujte ma na mailovej adrese mh.signaturefinancial@gmail.com

S pozdravom M. Hotár

Signature Financial


www.signaturefinancial.eu
www.etrader.eu
Signature Financial
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 16. 10. 2016 20:55

Nejvíc pobavila ta mailová adresa :D :D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 19. 10. 2016 21:55

Přesto je milion korun pořád pro mnoho lidí podstatná část jejich celoživotního majetku.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků