Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod powery 18. 10. 2016 11:29

powery píše:Ve svém Přehledu transakcí (kartyonline) vidím 2x Splátku klienta, i když inkaso proběhlo jen jednou a ručně jsem tam nic neposílal. Dostal jsem od banky jednu splátku zdarma ;) Inkasovali už 14. i když výpis má být až 23.


Dokonce mi přišla i druhá SMS, že obdrželi splátku.

Nemáte někdo podobný stav? :roll:
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeim 18. 10. 2016 11:37

taky nabidnu mall kupon. osobne v praze.
EDIT: uz prodano, diky LuiS_666 za vice nez ferove jednani!
Naposledy upravil zeim dne 18. 10. 2016 13:28, celkově upraveno 1
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Taki 18. 10. 2016 11:43

Powery, nasledne Ti stornuji dupl. splatku, ale o tom Ti info do sms uz nedorazi, to zjistis treba na www rbkarty
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 10. 2016 11:56

Taki píše:Vždyť T-PIN i I-PIN jdou nastavit nové přes infolinku...

Tam se nedalo dovolat, po 20 minutách "rádia Raiffeisen" jsem to vzdal, pobočku mám cestou na metro.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 18. 10. 2016 12:12

No tak to jo. Já mám nejbližší pobočku asi 50 km, takže jsem si dnes vyslechl asi 20x "děkujeme, že nám voláte", než to zvedl někdo, kdo tam je asi první den (dále jen "trotl"), protože když jsem mu řekl, že chci aby mi nastavil T-PIN, tak se ptá: "Myslíte, ten kód na přihlášení do kartyonline?"
Já:"Ne, to je I-PIN, ten mám, potřebuji T-PIN, abych si mohl odměny čerpat přes automat a nemusel vždy ČEKAT na živého operátora".
On:"Takhle to u nás po automatu ale nejde - to šlo právě v Citi."
Já:"Jde-dělal jsem to tak nedávno přítelkyni."
On:"Tak to se omlouvám, to jsem ani nevěděl, že to takhle jde."
Já:"Tak mě prosím přepojte na ten automat, kde si nastavím T-PIN....."
...
Nutno podotknout, že to byl ale první trotl, na kterého jsem na RB lince natrefil...
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gandalf007 18. 10. 2016 12:37

Prosím, ať nemusím brouzdat v podmínkách - platí pro první rok vedení KK zdarma podmínka min. jedné platby měsíčně i pro RB Mall (aspoň pro Style by to tak být mělo)? Děkuji.
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 10. 2016 13:04

Jakých podmínkách? Vždyť se stačí podívat na jeden jediný řádek v ceníku: https://www.rb.cz/attachments/ceniky/vy ... iku_KK.pdf

Výtah z ceníku keditních karet STYLE, EASY, DE LUXE, MALL.CZ, ČSA, BILLA píše:Zdarma prvních 12 měsíců od aktivace karty, pokud je v daném zúčtovacím období provedena alespoň jedna transakce.


... a neplatí to i pro KK Mall, ale jen pro KK Mall...

KK Style NENÍ na rok zdarma, buď je vedena zdarma v rámci eKonta Komplet anebo na určité období v rámci nějaké zvláštní marketingové kampaně, kde se řídí pak podmínkami té akce.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 10. 2016 13:42

No, pak to skoro vypadá, že jsou zdarma i rok po migraci, protože s migrací proběhla aktivace a nepíše se tam "první aktivace".
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod .357 18. 10. 2016 14:31

Tak proto nemám ve výpisu ze zmigrované Life zaúčtovanej poplatek za vedení....
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cipisekcz 19. 10. 2016 14:53

Prevedena Citibank KK life nyni KK RB Life vidim v IB 17.10 poplatek -19,-Kc kredit INFO. vzdyt ma byt do konce roku zdarma.Nebo mi poplatek pristi mesic vrati?Vi to nekdo?
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod .357 19. 10. 2016 15:08

Tak tuhle votravnou blbost jsem raději hned zrušil.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xkanourek 19. 10. 2016 15:54

drkarel píše:No, pak to skoro vypadá, že jsou zdarma i rok po migraci, protože s migrací proběhla aktivace a nepíše se tam "první aktivace".


To je jen štěstí na jejich bordel systém, jinak poplatek normálně účtují...
xkanourek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cmmm 20. 10. 2016 07:13

I já mám veselou historku. Reklamoval jsem poplatky na KK Billa, strhávají - nevracejí. Na webu uvádí mailový kontakt. Tak jsem napsal mail. No a nepřekvapivě, odpověď ve stylu: není možno ověřit identitu klienta, nehodláme se tím zabývat.
Mám dnes cestu kolem pobočky, tak jsem zvědavý.
Prostě banka lunatiků...
Cmmm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomason87 20. 10. 2016 13:47

cipisekcz píše:Prevedena Citibank KK life nyni KK RB Life vidim v IB 17.10 poplatek -19,-Kc kredit INFO. vzdyt ma byt do konce roku zdarma.Nebo mi poplatek pristi mesic vrati?Vi to nekdo?


takže to je fakt placené? mě to po migraci začalo samo chodit, ještě jsem se nedostal k tomu to vypnout. to snad nemůžou sami pustit a účtovat ne?
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 10. 2016 14:54

Do konce roku to ma byt zdarma, ale nejak jim to hapruje. Ja to stejne hned zrusil, obtezovalo me to, takze me to nevadi, ze uctuji ppplatky, kdyz nemaji.
osobne2
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků